FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Ha! Wiedziałem, że ten mój post dał impuls :D Pomogłem? Pomogłem! :P

No ładną Pan przemowę pierdyknął, ale chyba Pan zapomniał życzyć wszystkim Wesołych Świąt, jak na Forumowicza Roku przystało! ;) Ale spoko, zrobię to za Pana.

Wesołych Świąt kochani!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Kasia77
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 23 października 2019, o 09:38
Ulubiona płyta: Keep the fait

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Kasia77 »

Gratulacje Adrian! Trzymałam kciuki, bo w tym nagroda bardzo zasłużona. Pozdrawiam ?
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Paulska »

Gratulacje - dla Ciebie Adrian za zwycięstwo (i za całość dokonań), oraz dla pozostałych finalistów II etapu. :brawo:
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Damned »

Adrian, nie mogło być inaczej. Twoja tegoroczna akcja jest bez wątpienia najlepszą w historii polskiej sceny i nie sądzę, aby komukolwiek kiedykolwiek udało się ją przebić. To, że jesteś "fanem roku" było jasne od 12-stego lipca 2019, a to że odbierasz dzisiaj ten tytuł jest formalnością :)

Pamiętam Twoją aktywność na przestrzeni dwóch dekad. Pamiętam Twoje lepsze i gorsze momenty. Takie, gdy robiłeś wiele, by wyprowadzić ludzi z równowagi, jak i te, w których wykazywałeś się dobrym sercem. Wiem, że często byłeś blisko finałowej trójki, a nawet wygranej i choć za poparciem Twojej kandydatury w przeszłości nie zawsze przemawiały przekonujące, racjonalne argumenty, tym razem w sposób ewidentny na to zasłużyłeś!

To piękna, romantyczna historia. Ukoronowanie Twojej wieloletniej aktywności. You're the best. Gratulacje :brawo:
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: FraterMajor »

Adrian, gratulacje! (pamiętam o płytach - chyba na Philu w marcu je wręczę :D :D :D )

Damned, Ty żyjesz???
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

Piękna mowa oscarowa Leo di Adriano! ;)
Generalnie gdyby nie Adrian to byłaby jedna wielka kicha z tych wszystkich akcji...
Ale nie tylko o koszulkę idzie, Adrian był aktywny przez cały rok i zapracował na to. Gratulacje! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
SylaPhila

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: SylaPhila »

Hm… Adriano...cudnie to napisałeś ;) jak zawsze zresztą ;) aż łezka się w oku zakręciła ;)Gratuluję raz jeszcze i jesteś THE BEST!!! Dziękujemy za Wszystko co zrobiłeś i robisz.... i pamiętaj Sylwusia, Kikusia i Edit będą z Tobą zawsze!!!!! Janku Nasz ;) jeszcze raz GRATULACJE!!!!!! :brawo:
usunięty użytkownik 4858

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

no i gratulacje dla wszystkich nominowanych i największe dla zasłużonego zwycięzcy!

Adrian, nie zgadzam się z tym, ze dostałeś w koncu nagrodę za poprzednie lata jak  DiCaprio :D

Takie postawienie sprawy byłoby bardzo nieuczciwe wzgledem Damneda i Prezesa, którzy w poprzednich latach rządzili tu niepodzielnie i wówczas obiektywnie zasłużyli na wygraną :P

Za to, tym wiecej warte jest Twoje tegoroczne zwycięstwo (jak już pisałem)!, które w tym roku jest jak najbardziej zasłużone! Brawo! :ok:

Glosowalem też na Prezesa, ktory miał udział w pomyśle na inny typ koszulki niż reprezentacji w PN. Szkoda, że zabraklo jedynie 1 punktu, by Prezes znalazł się w finalowej piątce.

Reszta nominowanych (Ricky, Agata, Bodzio) to też bliskie mojemu bondżowiemu sercu osoby; to nasze mocne filary; więc też mozna się tylko cieszyć.

Pozdro i Szczęśliwego Nowego roku Tłeni tłeni! :)
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Edyta »

SylaPhila padłam jak zobaczyłam nick i to co napisałaś :P :D
Mogę tylko powiedzieć jedno... święte słowa :D
A w Nowym Roku życzę wszystkim dużo szczęścia, miłości i wspaniałych koncertów :D a niektórym także niesamowitych sportowych emocji i wzruszeń :P :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Jeszcze raz chciałem podziękować za miłe słowa. Naprawdę super się to czyta. Nagroda jak i wasze podziękowania zmobilizowały mnie by dokończyć coś co miałem kiedyś w planach zrobić. Jest to osobiste wideo przedstawiające całą akcję z mojej perspektywy. Zainspirował mnie Damned który po koncercie powiedział, że będzie trzeba tą akcje zawrzeć w DVD. Już wtedy pomyślałem, że zrobię taki klip do użytku własnego. Dziele się nim z wami w ramach podziękowań za akcję i nagrodzenie tytułem - forumowicz roku. Wiem, że audio mogłoby być lepsze i nawet dysponowałem lepszym, ale lubię klipy oddające klimat koncertu. Pomimo niedoskonałości jest tutaj wszystko to co jest na koncercie czyli wrzaski fanów, okrzyki, echo itp. Mam nadzieję, że oddałem choć odrobinę atmosfere koncertu. Miłego oglądania i Szczęśliwego Nowego Roku!! :)

01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”