FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Pierwszy tydzień grudnia już za nami. To oznacza, że czas najwyższy na naszą coroczną tradycję - plebiscyt na Forumowicza Roku 2019!

Obrazek

Ten rok był dla wszystkich fanów w Polsce rokiem wyjątkowym. Od samego jego początku przygotowywaliśmy się do koncertu Bon Jovi w Warszawie. Forum było w związku z tym dużo aktywniejsze niż zwykle. Fani dawali z siebie wiele jeśli chodzi o pomysły i marzenia związane z przyjazdem do Warszawy. Jest to więc dobry moment na chwilę refleksji nad przemijającym rokiem. Co prawda każdy z Was może oddać głos jedynie na 3 osoby, jednak miejcie w pamięci cały ogrom fanów, którzy przyczynili się do wszystkich sukcesów bonjovi.pl mijającego roku. Jest tych osób bardzo wiele! Dlatego zanim w ogóle zaczniemy ten konkurs chcę wszystkim tym osobom podziękować raz jeszcze i powiedzieć, że osobiście oddaję głos na Was wszystkich ;) A teraz już do rzeczy!

Zasady:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ (inny sposób podawania głosów nie będzie zaliczony!) ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów, są pomocne, kulturalne i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi ;)
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu najbliższego tygodnia (od dziś do przyszłej soboty włącznie, tj. 14 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wyłonię 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie przystąpimy do II etapu, w którym będziecie oddawać po jednym głosie na finałową trójkę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum (również na tych, którzy już mieli tytuł Forumowicza Roku w poprzednich latach)
4. Dla zwycięzcy plebiscytu przewidujemy nagrody rzeczowe, także warto się zabawić!
5. Spośród userów którzy oddadzą swoje głosy wylosujemy również jedną osobę, która dostanie nagrodę niespodziankę! Zachęcam tym bardziej do oddawania swoich głosów!

Jako, że 2019 był dla nas wszystkich rokiem emocji koncertowych i organizacji wszystkiego co z tym związane - gorąco namawiam do dyskusji w tym temacie! Jestem bardzo ciekawa kogo zechcecie w tym roku docenić i co myślicie o aktywności poszczególnych użytkowników.

Wszystkie osoby głosujące wezmą udział w losowaniu nagrody dodatkowej. A jest nią w tym roku nie byle jaki kubek pamiątkowy, który przypomni Wam najlepsze chwile z Warszawy :)

Obrazek

A teraz czekam już na Wasze głosy! :) Do dzieła!

Autor kapitalnego zdjęcia użytego w projekcie: Marta Kęsek
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: EVENo »

To ja takie pytanko, bo pamiętam, że parę lat temu mnie to ugryzło i teraz pewnie też ugryzie - czy ta (durna) zasada, że w pierwszym etapie nie można dać mniej, niż trzy typy nadal obowiązuje? Bo dla mnie jest pierwsze, drugie miejsce, a potem długo, długo nic i kiedy te wspomniane parę lat temu nie mogłem się zdecydować na trzecią osobę to prostu oddałem głos na jakiegoś nieaktywnego użytkownika i nie chciałbym tego powtórzyć. A głosowanie na chybił trafił z grona remisujących na trzecim miejscu jest po prostu nie fair...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:To ja takie pytanko, bo pamiętam, że parę lat temu mnie to ugryzło i teraz pewnie też ugryzie - czy ta (durna) zasada, że w pierwszym etapie nie można dać mniej, niż trzy typy nadal obowiązuje? Bo dla mnie jest pierwsze, drugie miejsce, a potem długo, długo nic i kiedy te wspomniane parę lat temu nie mogłem się zdecydować na trzecią osobę to prostu oddałem głos na jakiegoś nieaktywnego użytkownika i nie chciałbym tego powtórzyć. A głosowanie na chybił trafił z grona remisujących na trzecim miejscu jest po prostu nie fair...
Każdy oddaje głos na 3 osoby. W tym roku szczególnie nie powinno to stanowić problemu ;) A głosowanie na osobę nieaktywną byłoby wręcz stratą głosu, który można oddać na kogoś, kto na to zasłużył.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: EVENo »

To, że akurat w tym roku to nie powinno stanowić problemu to żadne wyjaśnienie. Ta zasada jest durna i tyle :P Ale dobra, niech będzie, oddam jeden głos z czystej, osobistej sympatii. Z resztą, przecież i tak wygra Janne Ahonen ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Jako zachętę do głosowania pragnę przypomnieć, że wszystkie osoby głosujące wezmą udział w losowaniu nagrody dodatkowej. A jest nią w tym roku nie byle jaki kubek pamiątkowy, który przypomni Wam najlepsze chwile z Warszawy :)

Obrazek
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Adrian »

Głosy oddane. Dla mnie akurat wybór był ciężki. Było kilka osób z których musiałem dokonać eliminacji. Tym razem oddałem 2 głosy na osoby, na które nigdy wcześniej prawdopodobnie nie oddałem głosy, ale dane mi było spotkać osobiście w tym roku. Jedna osoba już kilka razy dostała ode mnie głos.

Fajna sprawa z tym, że Bodzio ufundował kubek jako nagrodę (jest on dostępny również w akcji Patronite - https://patronite.pl/bonjovipl). Wiele razy musiałem udzielać rożnym osobom odpowiedzi jak taki kubek zdobyć. Teraz mamy doskonała ku temu okazje :)

Dzięki Agata za kolejną edycje konkursu. Do regulaminu zawsze można się przyczepić, ale uważam, że zapewnia on pewne emocje. Zawsze z ciekawością czekałem na ogłoszenie cząstkowych głosów.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Paulska »

I moje już poleciały. :)
Pozdrawiam
Paulska
usunięty użytkownik 4858

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

w tym roku po raz PIERWSZY nie mam żadnych wątpliwości.
ADRIAN za akcję z koszulką! :ok:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Paulska pisze:I moje już poleciały. :)
Nie dostałam Twoich głosów Tomker, żadnej wiadomości od Ciebie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
JoviGirl<3
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 9 lipca 2019, o 21:03
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: JoviGirl<3 »

Agata BJ pisze:
Paulska pisze:I moje już poleciały. :)
Nie dostałam Twoich głosów Tomker, żadnej wiadomości od Ciebie.
A czy moje doszły? Bo miałam pewien problem z wysłaniem wiadomości prywatnej ;/
When the world keeps trying to drag me down, i've gotta raise my hands, gonna stand my ground!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

JoviGirl<3 pisze:
Agata BJ pisze:
Paulska pisze:I moje już poleciały. :)
Nie dostałam Twoich głosów Tomker, żadnej wiadomości od Ciebie.
A czy moje doszły? Bo miałam pewien problem z wysłaniem wiadomości prywatnej ;/
Doszły :) Jaki miałaś problem? Wyskakuje jakiś błąd?
Jeśli tylko wiadomość do mnie znajdzie się w folderze "Do wysłania" a następnie w "Wysłane" to znaczy, że ją otrzymałam ;) Proszę pilnujcie tego. Jeśli wiadomość nie wpada od razu do folderu "Do wysłania" to znaczy, że trzeba spróbować ponownie lub dajcie znać ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Adrian »

Dla pewności lepiej byłoby jakby ktoś po oddaniu głosu napisał również tutaj na forum że oddał głosy. Agata będzie mogła mieć wszystko pod kontrolą :)
ps. Dzięki za głosy i miłe słowa.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Kasia77
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 23 października 2019, o 09:38
Ulubiona płyta: Keep the fait

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Kasia77 »

Cześć.
Głosy oddane ?
Pozdrawiam!
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: ekoper »

Pierwszy raz sie w to bawie, bo forum juz nie sledze. Zaglosowalam co do zasług koncertowych, tyle ze tez czuje niedosyt, bo wiecej niz 3 osoby zasluguja na te glosy.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2019, EDYCJA XII (I ETAP)

Post autor: Edyta »

Też już zagłosowałam :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”