FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Przed nami II etap plebiscytu Forumowicz Roku 2017! :)

Jak zwykle, nieco statystyk:
- w głosowaniu wzięło udział 16 osób
- do tytułu Forumowicza Roku wytypowano 13 różnych osób
- w sumie oddano 48 głosów
- osoba z największą ilością głosów otrzymała ich 11
- osoba z najmniejszą ilością głosów otrzymała 1

Ogromne gratulacje dla: Tomker, EVENo oraz prezes1! Oto nasza finałowa trójka (w przypadkowej kolejności).

Na naszym forum wciąż nie ma opcji ukrywania wyników ankiety, dlatego też II etap ponownie przeprowadzimy na zasadzie wiadomości prywatnych. Bardzo proszę o przesyłanie mi w wiadomości nicku osoby, która Waszym zdaniem powinna zostać tegorocznym zwycięzcą. Czas na oddanie głowu macie przez najbliższy tydzień, czyli do 18go grudnia włącznie!
Obrazek
Czy takiej finałowej trójki się spodziewaliście? :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Gratuluje czołowej trójce!!
Wybór będzie dosyć ciężki, ale będę konsekwentny. Pomimo, że Prezes powinien dostać statuetkę za całokształt, Tomker bije posty i jest naszym forumowym liderem to EVENo dostanie mój głos.

Tak jak wspominałem EVENo był aktywnym użytkownikiem przez cały rok. Jak nikt nie pisał, to zawsze mogłem liczyć, że jak ktoś odpowie to będzie to na 100% EVENo. Dodatkowo ma swój charakterystyczny i pozytywny humor. Robi dużo rankingów i sprawia, że forum cały czas funkcjonuje. Głos idzie na EVENo, ale każdy kto wygra to zasługuje na to.

Sprawdziłem oczywiście czy w poprzednich latach podawaliśmy na kogo oddajemy głos zanim podałem swój ostateczny typ :)
Agata BJ pisze:Czy takiej finałowej trójki się spodziewaliście? :)
Tak ;) Wspominałem, że nagrodę dostanie ktoś kto nigdy jej nie dostał. Tą trójkę strzelałem w ciemno. Dwie osoby mogły ewentualnie realnie namieszać, ale po ostatnich deklaracjach innych użytkowników było to dla mnie oczywiste kto będzie w 3ce :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Damned »

Gratulacje dla całej Trójki! :brawo:

Cieszę się, że trafiło na prezesa1, Tomkera i EVENo, bo każdy z nich dał w tym roku dużo od siebie i był pożyteczny dla forum. Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję, ale wiem, że przyszły zwycięzca zdecydowanie zasłużył na tytuł :))
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

Ludzie nie wierzcie wynikom!
Te wybory zostały sfałszowane!
Trzeci jest Adrian, a potem Damned!
Zgadzają się Eveno i Tomker.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Myślałem, że Adrian po raz pierwszy wygra, a on uzyskuje najgorszy wynik w historii :o

Jeśli o mnie chodzi, to prawdę mówiąc już czuję się zwycięzcą po tych wszystkich Waszych uprzejmościach w moim kierunku. Co dziwne, bo sam nie zawsze jestem takim "przyjemniaczkiem" :P Mimo to, nie tylko teraz, ale przez cały czas otrzymuję z Waszej strony takie pozytywne sygnały i samo to daje rzecz jasna ogromną satysfakcję.

Z tego powodu w finale zagłosuję na siebie. W pełni zasłużyłem sobie na ten tytuł i nie ma obecnie żadnego użytkownika, który by mi dorównał. Jest to właściwie jedyne możliwe rozwiązanie, bo wielce niezrozumiałym byłoby zagłosowanie na kogoś innego. Jestem dumny z tego, że otrzymałem wsparcie od siebie samego. Dziękuję sobie.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze:Z tego powodu w finale zagłosuję na siebie. W pełni zasłużyłem sobie na ten tytuł i nie ma obecnie żadnego użytkownika, który by mi dorównał. Jest to właściwie jedyne możliwe rozwiązanie, bo wielce niezrozumiałym byłoby zagłosowanie na kogoś innego. Jestem dumny z tego, że otrzymałem wsparcie od siebie samego. Dziękuję sobie.
Bardzo dobry pomysł i ciekawe wyznanie. Bez owijania w bawełnę, kluczenia, aluzji etc. To mi się podoba. :)
Ja także zagłosuję na siebie a więc oddam głos nieważny aby Tom mógł wygrać...

A tak na poważnie: dziękuję za głosy oddane na mnie, wiem że to mała grupka jakiś tajemniczych wielbicieli. Ale dzięki! (może spodobały się wam alternatywne relacje z koncertów? Nic innego nie robiłem ciekawego). Postaram się to kontynuować na następnej trasie.
Skoro Eveno zdobył 11 głosów, to ja może z 4-5, a więc może jeden więcej od Adriana czy Damneda. Jestem pewien że to było rzutem na taśmę i last minute. :)
Thank You very much!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: ROCKSTAR »

No i masz.... Trojka moich ulubionych z tego roku... Panowie bedziecie kulami z imionami w mojej maszynie losujacej- na kogo wypadnie, na tego bec ;) :D Taki szczesliwy numerek... nie... zle.. wroc :D
Tak po prawdzie- to dla Waszych postow wracalem na Forum ( plus Rehabilejko, Adrian).
No nic- kto wygra, ten... zasluzenie :)
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Kuba80BJ »

Świetne trio na podium. Gratulacje Panowie! :brawo: Normalnie klęska urodzaju, nie wiadomo na kogo zagłosować bo wszyscy w pełni zasłużenie się tu znaleźli i aż niesprawiedliwe, że ktoś musi przegrać. Chyba zrobię wyliczankę :) Z finalnej trójki w pierwszej rundzie nie zagłosowałem na prezesa1 tylko dlatego, że nie wyobrażałem sobie, że Damned nie dostanie chociaż jednego głosu, jako legenda forumowego HOF ;) Padło na prezesa1 (please forgive me, Panie Ekspercie) żeby w moim pierwszym głosie ustąpił miejsca legendzie ale jak widać co ma być to będzie ;) Zatem efekt końcowy idealny :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Kochani mamy w tym roku sytuację wyjątkową! Zasiadłam do podliczenia głosów i po upewnieniu się dwukrotnie czy z pewnością nie popełniam błędu, okazuje się że mamy do czynienia z remisem! Jednak w tym konkursie musimy wyłonić jednego zywcięzcę, dlatego też ogłaszam DOGRYWKĘ!
Póki co nie zdradzam z jakim remisem mamy do czynienia. Macie za to kolejne 3 dni (do 22 grudnia włącznie) by oddać swój głos / namówić innych do oddania głosu! Czekam niecierpliwie na prywatne wiadomości od was! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

Gratulacje chłopaki! Domagajcie się nagrody ex aequo! Szkoda czasu i nerwów! ;) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Kurde... o tym, że głos idzie na EVENo dałem info tylko tutaj i zapomniałem na PW... jeżeli EVENo był w tej dwójce, a nie wygra to będą jaja :D
Aaa przecież teraz inni wiedzą, że mój głos idzie na EVENo więc mogą się zmobilizować... i.. może dojść do sytuacji gdzie wygra ta osoba której w 2ce nie było.. chyba wezme popcorn.. :)

ps. Wysłałem głos Agacie na PW :D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Kuba80BJ »

Adrian pisze:Kurde... o tym, że głos idzie na EVENo dałem info tylko tutaj i zapomniałem na PW... jeżeli EVENo był w tej dwójce, a nie wygra to będą jaja :D
Aaa przecież teraz inni wiedzą, że mój głos idzie na EVENo więc mogą się zmobilizować... i.. może dojść do sytuacji gdzie wygra ta osoba której w 2ce nie było.. chyba wezme popcorn.. :)
Ale jaja, ja zrobiłem to samo, napisałem tu a do Agaty nie :glupek2: Gorzej, że dalej nie jestem w 100% pewny na kogo zagłosować ale już lecę na PW do Agaty :D
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Ricky Skywalker »

Kuba80BJ pisze:
Adrian pisze:Kurde... o tym, że głos idzie na EVENo dałem info tylko tutaj i zapomniałem na PW... jeżeli EVENo był w tej dwójce, a nie wygra to będą jaja :D
Aaa przecież teraz inni wiedzą, że mój głos idzie na EVENo więc mogą się zmobilizować... i.. może dojść do sytuacji gdzie wygra ta osoba której w 2ce nie było.. chyba wezme popcorn.. :)
Ale jaja, ja zrobiłem to samo, napisałem tu a do Agaty nie :glupek2: Gorzej, że dalej nie jestem w 100% pewny na kogo zagłosować ale już lecę na PW do Agaty :D
Ciućmoki :PPP
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Kuba80BJ »

Ricky Skywalker pisze:Ciućmoki :PPP
Aj przestań, nie czas na komplementy :D ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Ten konkurs ma już X edycję, ale widzę że wciąz są gagatki, które nie pamiętają jak to działa! :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”