TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem Roku"

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem Roku"

Post autor: Adrian »

Na wstępie wszyscy zwycięzcy nagrody - "Forumowicz Roku"
jovizna, Frankie, Scrooge, ROCKSTAR, Agata BJ, Damned, monjovi

Pisząc w temacie o forumowiczu roku uświadomiłem sobie, że odkąd istnieje forum było na nim wiele wręcz "kultowych" użytkowników którzy w danym okresie byli ważną częścią forum (lub nadal są) a nigdy nie dostąpili zaszczytu wygrania głosowania na forumowicza roku. Z okazji corocznego głosowania warto byłoby przypomnieć sobie takich użytkowników. Zapraszam do dyskusji, bo może to być ciekawy temat ;) Oczywiście nie chciałbym aby ktoś się czuł pominięty, bo każdy na forum jest jego ważną częścią, ale są osoby które swoją aktywnością się wyróżniały i chciałbym właśnie dowiedzieć się kto wam utkwił szczególnie w pamięci.

U mnie kolejność alfabetyczna i skupie się raczej na osobach których już nie ma lub są mało aktywni (pomine ważne osoby typu Tomkier, Dand czy EVENo). Kolejnośc alfabetyczna:

Jovi - Jovi to też jedna z bardziej kultowych osób na naszej scenie. Od niego czerpałem dużo informacji i materiałów o Bon Jovi. Postać konkretna o jasnych poglądach. Zawsze mocny obrońca Richiego w swoich wypowiedziach. Dobrze, ze po tylu latach nadal utrzymujemy kontakt.

kikusia28 - Karolina to przedstawicielka dosyć mocnej żeńskiej grupy zadeklarowanych i oddanych fanek Jona. Jasne poglądy i niekoniecznie zawsze przychylne spojrzenie na Ryśka myślę, że wykluczyły ją z możliwości wygrania kiedykolwiek tego głosowania. Grupa wspierająca Ryśka by na to nigdy nie pozwoliła ;) jednak dzięki jej jasnym poglądom na forum pojawiały się emocje i można było uczestniczyć w burzliwych dyskusjach. Od dziewczyn zawsze otrzymywałem najmocniejsze wsparcie i to one mnie zmotywowały do dokończenia PDFu o koncercie w Gdańsku ;)

LoRdI - przedstawiciel starej zlotowej ekipy (Rockitka, Sdms, 99-in-the-shade, Kasiunia, Bon Joviątko, yanni itp). Zawsze toczyłem z nim ciekawe dyskusje w szczególności jeśli chodzi o muzykę rockową. Wspólnie dużo imprezowaliśmy i razem wbiliśmy się na backstage Scorpionsów ;) Dało się z nim tak po prostu normalnie porozmawiać pomimo, że był to zadeklarowany fan pierwszych 4 albumów, a mnie ciągnęło bardziej do nowych dokonań.

Patchfinder - jeden z forumowiczów z którym można było zawsze porozmawiać merytorycznie, rzeczowo o muzyce generalnie, a nie tylko o Bon Jovi. Z Patchfinderem utrzymuje kontakt telefoniczny do dzisiaj i wymieniamy się poglądami, emocjami na temat muzyki, koncertów czy nowych dokonań Bon Jovi. Bardzo brakuje mi tego typu osób na forum.

Pippo - forumowicz z którym swego czasu pisaliśmy non-stop na forum i na FBooku. Nasze poglądy były bardzo zbliżone i razem mogliśmy się cieszyć swoimi spostrzeżeniami. Na forum potrafił dodać zawsze odrobinę humoru i sarkazmu, co urozmaicało dyskusję. Zawsze pamiętać będę wspólne "jaranie" się snippetami do "Any Other Day" i "Make A Memory".

prezes1
- Przedstawiciel osób które były aktywne kiedyś jak i są aktywne teraz. Zarówno u nas jak i na Fofire. Mam do niego sentyment chociaż przez wiele lat w bardzo wielu kwestiach się nie zgadzaliśmy i to dosyć mocno. Myślę, że jest jedną z tych osób, której należy się docenienie za wkład w funkcjonowanie polskiej internetowej sceny Bon Jovi (w tym forum) od samego początku jej istnienia.

Ricky Skywalker - jeśli miałbym oddać głos na osobę najbardziej pokrzywdzoną brakiem "wygranej" w tej zabawie, to byłby to Ricky. Swego czasu bardzo aktywny, emocjonalny, zaangażowany. Przede wszystkim budował nasza forumową społeczność poprzez zloty, akcje, redagowaniem postów a obecnie wykonuje genialną robotę na Facebooku. Nie wiem dlaczego nigdy nie wygrał. Może dlatego, że nagroda jest jedna a chętnych kilkudziesięciu ;) Brakuje jego aktywności na forum.

sobol_77 - Jedna z bardziej "kultowych" i barwnych osób w historii forum. Oddany fan Bon Jovi, którego teksty rozpoczynające się od "oglądałem wczoraj DVD Acces All Areas i piłem Whiskey z colą" było swego czasu najbardziej znanym hasłem na forum. Wielki fan Richiego Sambory i "starego" Bon Jovi przez co nie zgadzaliśmy się w wielu kwestiach. Jednak przez wiele lat trzymaliśmy bliski kontakt i w głowie mam telefony w których powiedział, że "wyrzucił album Lost Highway przez okno", aby kilka lat później zadzwonić i powiedzieć, że obecnie słucha płyty i mu się podoba ;) Był jednym z tych bardziej cenionych przez duża część społeczności osób i dziwi mnie, że nigdy nie wygrał, bo to był jeden z pewniaków do wygranej swego czasu.

studentmibm - jedna z najbardziej charakterystycznych osób w historii forum. Ile to on mi napsuł nerwów swoimi wypowiedziami z którymi się kompletnie nie zgadzałem. Pewne jego wypowiedzi może i bywały pewnym przekroczeniem granic, ale z drugiej strony działo się, oj działo :)

PePe - jego zawsze będe wspominał jako użytkownika który wnosił dużo pozytywnych emocji w swoich wypowiedziach odnośnie zespołu. Jeden z użytkowników których posty najlepiej mi się czytało. Były osoby, które swoimi wypowiedziami potrafiły budzić kontrowersje i osoby, które wprowadzały w dobry nastrój i PePe należał do tej drugiej grupy.


Jak widać w swoim Top10 zawarłem osoby mi bliskie nie tylko poglądowo, ale też osoby z którymi utrzymuje kontakt w normalnym życiu. Znajdują się osoby z którymi przez wiele lat się nie zgadzałem, ale swoimi poglądami powodowały, że forum żyło i to dosyć mocno. Wszystkie te osoby są zasłużone nfa forum i naprawdę ciężko zrozumieć, że Ricky czy prezes nigdy nie wygrali głosowania :)

Ciekaw jestem waszych typów ;)


Dla ułatwienia osoby o największej ilości postów na nowym forum:
Tomker, prezes1, Smolek, EVENo, Dand, Miracle-BJ, sobol_77, imp, Rattie, Mkwiatek93, alniac, teken020, Bonjova, kikusia28, Yossarian, Yana, Twisted Sister, harriet, Gloria, misstwisted, Fromasz1899, Tatar, ewaika789, Frankie, Milla, sebcio14, sebcio14, Din_Winter, Thalion, misiek_93, madm, PePe, M.J., TaliaKM, kejt93bub, Piotrek, Bodzio, TheRock, KM, lydia, dobek994, Jonoda, mrok, Kasiunia, Jovinka, studentmibm, Tatiana, magda01614, Kama97, klaudula, Rokitka

Oraz 25 najbardziej aktywnych na starym forum:
CRUSHynka, AgaBonJovi, kaasica, kamil, daroo, Stonka, Kourin, MacAgga, Mateusz Staniszewski, JoviGirl, bucziia, bucziia, Kasiunia, LoRdI, iza, nisia, BJbart, Bodzio, Olcat, tasiemeczka, Klorcio, Bon Joviątko, Gośka, Sandra, Seebra

Zapraszam do dyskusji!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: Edyta »

Adrian ja myślę, że wymienione przez ciebie w dziesiątce osoby nie wygrały, bo w większości były zbyt kontrowersyjne :D tzn. w bardzo zdecydowany, często ostry, a nawet chamski :D sposób wyrażały swoje zdanie na temat Bon Jovi, poszczególnych jego członków i muzyki.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: Adrian »

Edyta pisze:Adrian ja myślę, że wymienione przez ciebie w dziesiątce osoby nie wygrały, bo w większości były zbyt kontrowersyjne :D tzn. w bardzo zdecydowany, często ostry, a nawet chamski :D sposób wyrażały swoje zdanie na temat Bon Jovi, poszczególnych jego członków i muzyki.
Nie no z tych moich wyborów to chyba tylko student przekraczał granice, która mogłaby go dyskwalifikować, ale Kraolina, Prezes czy Jovi pomimo że bywają stanowczy i konkretni to raczej nie powinno wpływać na głosy. Zresztą jak zawsze w tym głosowaniu oddawałem swój na osobę która wnosiła do forum najwięcej nawet jak nie zgadzałem się z nią poglądowo. Stąd m.in oddałem kiedyś głos na Prezesa gdzie się mocno spieraliśmy wtedy. Nie traktuje tego rankingu jako koleżeński (pomimo, że wiem iż raczej jestem w tym w mniejszości) tylko merytoryczny i nawet student pomimo swojego zbyt ostrego języka w pewnym momencie dużo wnosił na forum i mógł liczyć na mój głos.

Patchfinder, Pippo, Ricky, PePe.. no trudno mi zarzucić im jakiekolwiek przekraczanie granic ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: teken020 »

pamiętam stare czasy. 2000 - 2005. fascynacja zespołem, dużo ludzi na forum. działo się wtedy, było co czytać :D
z tych osób co adrian wymienił, pamiętam jeszcze jedną charakterystyczną osobę. nie pamiętam niku, ale pamiętam zdjęcie:D kręcone włosy, buty kowbojki, z twarzy taki trol :D
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: Adrian »

teken020 pisze:pamiętam stare czasy. 2000 - 2005. fascynacja zespołem, dużo ludzi na forum. działo się wtedy, było co czytać :D
z tych osób co adrian wymienił, pamiętam jeszcze jedną charakterystyczną osobę. nie pamiętam niku, ale pamiętam zdjęcie:D kręcone włosy, buty kowbojki, z twarzy taki trol :D
Rattie - jedyna osoba którą kiedykolwiek zbanowałem. I jedyna osoba która przekraczała granice której nie powinna.


Aaa zapomniałem o Bartku :) też wnosił mnóstwo ożywienia na forum :) młody i zbuntowany
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: teken020 »

tak to On. pamiętam że dobre pociski robił :D szkoda że większość odeszła.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Top10 "Kultowych" forumowiczów którzy nigdy nie wygrali

Post autor: Agata BJ »

Świetny temat :)
Z całą pewnością wymieniłabym tu Joviego, Adriana, Rickiego no i naszego pana głównodowodzącego - Bodzia. Jovi już tu chyba nie zagląda, ale kiedyś był jedną z najbardziej aktywnych osób, które tworzyky forum przez lata. Również utzymujemy stały kontakt ze sobą, więc jest mi to osoba w miarę bliska i szkoda, że nigdy nie dostał tytuły Forumowicza.

Adrian, Ricky, Bodzio- wydaje mi się, że to chyba nie wymaga nawet komentarza.. Adrian, byłeś wiele razy już tak blisko wygranej, a jednak zawsze ktoś inny zgarnął tytuł! Trzymam kciuki by w końcu i na Ciebie padło bo wykonujesz przez lata kawał dobrej roboty. Podobnie sprawa ma się z Bodziem i Rickym. I nie mam na myśli samego forum, bo wiadomo, że z tym różnie bywa. Jednak praca, którą wkładacie w tworzenie strony "od kuchni" jest nieoceniona i choć większość osób nie ma możliwości widzieć aktywności naszej redakcji na codzień to ja wiem bardzo dobrze jak wiele czasu i zaangazowania od Was mamy :)

EVENo! Nawet gdy cała reszta nie ma czasu / ochoty / siły na forum to on zawsze gdzieś tam jest i czuwa by nie wiało nudą :)

Im dłużej nad tym myślę tym więcej osób przychodzi mi na myśl.. Mamy tu wiele super ludzi, którzy czynią to forum wyjątkowym.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: prezes1 »

Rzeczywiście, fajny temat, tylko podczas trwającego głosowania trochę niestosowny, nieprawdaż? ;)
Ja chętnie się wypowiem ale po skończeniu głosowania i wynikach.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Rzeczywiście, fajny temat, tylko podczas trwającego głosowania trochę niestosowny, nieprawdaż? ;)
Ja chętnie się wypowiem ale po skończeniu głosowania i wynikach.
Ee tam właśnie m.in po to go teraz wstawiłem, aby zmobilizować użytkowników i utworzyć klimat do większego udziału w głosowaniu :)
Idąc Twoim podejściem to lobbuje za Twoją kandydaturą wbrew sobie ;D a

ps.
Swoją droga urodził się dzięki temu inny pomysł, ale o tym niebawem :>
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: monjovi »

Adrian pisze:
prezes1 pisze:Rzeczywiście, fajny temat, tylko podczas trwającego głosowania trochę niestosowny, nieprawdaż? ;)
Ja chętnie się wypowiem ale po skończeniu głosowania i wynikach.
Ee tam właśnie m.in po to go teraz wstawiłem, aby zmobilizować użytkowników i utworzyć klimat do większego udziału w głosowaniu :)
Idąc Twoim podejściem to lobbuje za Twoją kandydaturą wbrew sobie ;D a

ps.
Swoją droga urodził się dzięki temu inny pomysł, ale o tym niebawem :>

Ach Adrian lobbowałeś za prezesem i wylobbowałeś :D

Też uważam, ze to średnio stosowny temat w tej chwili. Ale skoro już jest...

Będę pisać tylko o nieobecnych.

Kultowi userzy dla mnie to na pewno Bartek, mimo jego nieugiętego charakteru i przekorności (prawie) zawsze się świetnie dogadywaliśmy, a jego dorzucanie do ognia na forum dostarczało wiele emocji :D

Zapadający najbardziej w pamięć, i mimo swoich bardzo radykalnych przekonań i ostrych języków, najbardziej oddani fani 'starego' Bon Jovi, sobol i Rattie :D

Wiele osób w czołówce największej ilości postów, nabiła je od listopada 2012 do średnio końca 2013 :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

monjovi pisze: Ach Adrian lobbowałeś za prezesem i wylobbowałeś :D
To nie moje lobby zadecydowało, tylko grupa trzymająca władze na forum :D Zresztą na Prezesa sam bym oddał głos gdybym mógł ;)

Co wy z tym niestosowne!! :) Tam mamy głosowanie doceniające całoroczną prace, wkład, projekty, tematy, aktywność, pomoc innym itp w 2017 roku..
Tu mamy temat za całokształt i poprzednie lata :) To co tu piszemy nie powinno mieć wpływu na głos oddany na "Forumowicza Roku 2017". Dlatego też, Prezes jest w moim Top10, a głos na forumowicza roku 2017 otrzymał EVENo. Da sie ;> Da się ;) Skończyłbym z podchodzeniem do forumowicza roku jako konkursu według sympatii a, ten temat nie będzie kuł w oczy :D

Tak wiec dalej namawiam do dyskusji :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Badmotorfinger »

Bardzo rzadko się udzielam, ale forum śledzę dosyć długo i mi w pamięci utkwił nie kto inny jak Gemini. Ten to miał styl dopiero, ale kojarzę, że gość ma Asbergera, więc to wiele tłumaczy. Szacun dla niego :)
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: misstwisted »

Znów ja z sentymentem wspominam niejakiego malkontenckiego Bartka, który zawsze wszystko lubił krytykować - a w szczególności wpierać mi, że mam gębę przepuszczoną przez photoshopa :lol:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

misstwisted pisze: a w szczególności wpierać mi, że mam gębę przepuszczoną przez photoshopa :lol:
Hahahahahahahaha nie znałem tego, ale.. Cały Bartek :D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze:Rzeczywiście, fajny temat, tylko podczas trwającego głosowania trochę niestosowny, nieprawdaż? ;)
To samo pomyślałem zaraz po jego założeniu i tego pierwszego posta to nawet teraz mi się czytać nie chce :P Mimo to, całkiem fajna dyskusja się z tego wywiązała, o "gębie z fotoszopa" też wcześniej nie słyszałem :lol: A ten, skoro Scrooge był raz forumowiczem roku, to co, nie możemy o nim w ogóle rozmawiać? :P Chyba trzeba przemianować tytuł wątku, żeby było sprawiedliwie ;) "Ostatni raz" Scrooge'a z forum to był chyba po wydaniu WAN, kiedy wparował tu cały czerwony żeby powiedzieć, co myśli :D Też: był chop, nie ma chopa. Ciekawe, czy czasem chociaż tu zerka :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”