TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem Roku"

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:
prezes1 pisze:Rzeczywiście, fajny temat, tylko podczas trwającego głosowania trochę niestosowny, nieprawdaż? ;)
To samo pomyślałem zaraz po jego założeniu i tego pierwszego posta to nawet teraz mi się czytać nie chce :P Mimo to, całkiem fajna dyskusja się z tego wywiązała, o "gębie z fotoszopa" też wcześniej nie słyszałem :lol: A ten, skoro Scrooge był raz forumowiczem roku, to co, nie możemy o nim w ogóle rozmawiać? :P Chyba trzeba przemianować tytuł wątku, żeby było sprawiedliwie ;) "Ostatni raz" Scrooge'a z forum to był chyba po wydaniu WAN, kiedy wparował tu cały czerwony żeby powiedzieć, co myśli :D Też: był chop, nie ma chopa. Ciekawe, czy czasem chociaż tu zerka :)
Temat nie dotyczy osób typu Scrooge, bo jego praca i aktywność była doceniona nagrodą "forumowicz roku".. Co nie oznacza, że nie można go wspomnieć :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Ee tam właśnie m.in po to go teraz wstawiłem, aby zmobilizować użytkowników i utworzyć klimat do większego udziału w głosowaniu :)
Idąc Twoim podejściem to lobbuje za Twoją kandydaturą wbrew sobie
Z jednej strony wylobbowałeś a z drugiej strony wytrawny z Ciebie gracz i polityk bo sam wiesz że zaliczasz się do tej grupy tak samo jak ja. A ponieważ wszyscy(+ jeszcze Tomker, Eveno) bierzemy/braliśmy udział w tej zabawie i jesteśmy w tej grupie, dlatego jest/było to niestosowne.
A propos 'grupy trzymającej władzę' - ja głosowałem na Ciebie, Damned pisał że też. Chyba jednak ktoś inny jest winny... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: EVENo »

Ja tu zostaję.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:
Adrian pisze:Ee tam właśnie m.in po to go teraz wstawiłem, aby zmobilizować użytkowników i utworzyć klimat do większego udziału w głosowaniu :)
Idąc Twoim podejściem to lobbuje za Twoją kandydaturą wbrew sobie
Z jednej strony wylobbowałeś a z drugiej strony wytrawny z Ciebie gracz i polityk bo sam wiesz że zaliczasz się do tej grupy tak samo jak ja. A ponieważ wszyscy(+ jeszcze Tomker, Eveno) bierzemy/braliśmy udział w tej zabawie i jesteśmy w tej grupie, dlatego jest/było to niestosowne.
A propos 'grupy trzymającej władzę' - ja głosowałem na Ciebie, Damned pisał że też. Chyba jednak ktoś inny jest winny... :)
Czyli opozycja głosowała na mnie a fani mnie zdradzili?? :D

Prezes niestety czas Cię wykreślić z mojej listy, a wrzucić EVENo :)

No to teraz zapraszam do dyskusji :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: EVENo »

To ja może na razie dodam, że choć temat "chwycił" w dobrym kierunku i stał się takim trochę działem wspominkowym, to po samym przeczytaniu tytułu w czasie trwania plebiscytu i zauważeniu na czym polega pierwszy post, napisałem odpowiedź, której koniec końców nie wysłałem. W sumie cieszę się, że nie trafiłeś do finału.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:To ja może na razie dodam, że choć temat "chwycił" w dobrym kierunku i stał się takim trochę działem wspominkowym, to po samym przeczytaniu tytułu w czasie trwania plebiscytu i zauważeniu na czym polega pierwszy post, napisałem odpowiedź, której koniec końców nie wysłałem. W sumie cieszę się, że nie trafiłeś do finału.
Nie widzę sensu zarzucania mi czegoś czego nie miało miejsca. Temat powstał na bazie impulsu i nie obchodziło mnie czy zadziała na kogoś korzyść czy przeciwko. Jak już pisałem temat nie powinien mieć żadnego wpływu na głosy w innym temacie. Jeżeli ktoś głosuje na forumowicza roku na bazie przeszłości, sympatii itp. to świadczy o tym, że pojmuje ta zabawę inaczej niż ja ją pojmuje.

Dlatego ostatnia część Twojej wypowiedzi jest trochę niesmaczna, tym bardziej, że na bazie tego tematu rodzi się coś fajnego, ale o tym niebawem.

ps. Chociaż patrząc na wyniki to Prezes z 3 miejsca wskoczył na 1.. Patrząc na wasze podejście (zarzuty) do tematu, to może faktycznie zadziałałem nieświadomie w jakiś sposób na niezdecydowanych na korzyść Prezesa ;>
W sumie Prezes mógłby mi za to jakąś flaszkę postawić ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: EVENo »

Niech będzie, wierzę w Twoje dobre intencje i prawdopodobnie dlatego skasowałem to, co napisałem na początku. Po prostu odebrałem tego posta jako lizanie dupy forumowiczom. Tyle.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Niech będzie, wierzę w Twoje dobre intencje i prawdopodobnie dlatego skasowałem to, co napisałem na początku. Po prostu odebrałem tego posta jako lizanie dupy forumowiczom. Tyle.
Myślę, że gdybym "chciał lizać dupe" innym forumowiczom, to w moim TOP10 byłyby tylko aktywne osoby o których głosy tym sposobem chciałbym się przypodobać. W top10 mam tylko 3 aktywne osoby. Myślę, że o głos Rickiego i kikusi jakbym chciał zabiegać to zrobiłbym to na FB, a nie wierze że na bazie tematu prezes oddałby na mnie głos idąc tymi wcześniejszymi zarzutami. Reszta na forum nie zagląda więc nie ma o co walczyć. Kończąc wątek, to uważam, że fajnie jakby temat został podchwycony... On żyje swoim życiem na "zapleczu" bonjovi.pl, ale o tym niebawem ;)
Dlatego ponownie napisze, że zapraszam do dyskusji :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TOP10 "kultowych" userów którzy nie byli "Forumowiczem R

Post autor: Bodzio »

Adrian pisze:
misstwisted pisze: a w szczególności wpierać mi, że mam gębę przepuszczoną przez photoshopa :lol:
Hahahahahahahaha nie znałem tego, ale.. Cały Bartek :D

w sense "nie bądź taka ładna"?
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”