FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Obrazek
Trudno uwierzyć, że już grudzień.. a wraz z nim, już po raz dziesiąty, rozpoczynamy konkurs na Forumowicza Roku 2017!
Dla tych, którzy są ciekawi poprzednich edycji zapraszam tutaj.

Jak zwykle zachęcam do dyskusji nad kandydatami! Możecie pisać na kogo oddajecie w tym roku swoje głosy oraz przewidywać kto zdobędzie tytuł :)

Zasady:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ (inny sposób podawania głosów nie będzie zaliczony!) ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów, są pomocne, kulturalne i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi ;)
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu całego tygodnia (od dziś do przyszłej niedzieli włącznie, tj. 10 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wyłonię 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum (również na tych, którzy już mieli tytuł Forumowicza Roku w poprzednich latach)
4. Dla zwycięzcy plebiscytu przewidujemy nagrody rzeczowe, także warto się zabawić!
5. Spośród userów którzy oddadzą swoje głosy wylosujemy również jedną osobę, która dostanie nagrodę niespodziankę! Zachęcam tym bardziej do oddawania swoich głosów!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Adrian »

Obrazek
Powyżej przypomnienie o co walczymy.. wejście do niezwykle elitarnego grona. Powodzenia wszystkim! ;)

Co do swojego głosu to ja jeszcze muszę się zastanowić, bo w tym roku nie mam 1 faworyta. Jest kilka osób równo pracujących na to by forum tętniło życiem. Dam sobie jeszcze chwilkę do zastanowienia.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Damned »

Ktokolwiek, byle nie znowu ten cholerny Damned :D

Mam parę typów, ale zagłosuje chyba na: Adriana, EVENo i Tomkera (kol. alfabetyczna).
Za największą aktywność i różne zasługi:

- Adrian za pdf z koncertu w Gdańsku, za kreowanie nowych tematów do dyskusji na forum i czynny w nich udział :ok:
- EVENo za forumową rozrywkę: wszystkie tegoroczne topy, survivory i inne zabawy, dzięki którym nawet w nudniejszym okresie roku coś się działo :ok:
- Tomker za link do przedpremierowego odsłuchu epki RSO, za bycie jednym z ich głównych promotorów w naszym kraju oraz za to, że jest zawsze otwarty na wszelkie forumowe aktywności :ok:

Potraficie sobie wyobrazić ten rok bez nich?
Ale osób które zasługują na wyróżnienie jest zdecydowanie więcej... Nie chcę nawet wymieniać, żeby kogoś ważnego nie pominąć.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: prezes1 »

Razem z Rehabilejko zdecydowaliśmy że w tym roku głosujemy na Dolkina, M i Sam Borę! ;) :)
Druga trójka to: staryEveno, BrandnewEveno i Geminiman! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Adrian »

Ok. Zadecydowałem ;)

EVENo - Za prawdopodobnie największą ilość postów. Co prawda ważniejsza jest jakość a nie ilość, ale wśród założonych tematów znajdują się takie które mnie wciągnęły. Były momenty gdzie wydawało mi się, że jedyną osobą z którą pisze to właśnie EVENo

Rehabilejko - Za powiew świeżości i dodatkowej energii na forum pod koniec roku

3 głosu nie podam. Jest sporo grono osób wartych docenienia dlatego niech każdy się poczuje, że ten głos jest właśnie dla niego. W śród swoich typów ten głos wybrałem losowo. Jestem ciekaw czołowej 3ki tegorocznego głosowania ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Pragnę przypomnieć, że zostały Wasm tylko 2 dni na oddanie głosów w I turze konkursu! Do tej pory dostałam wiadomości tylko od 5 użytkowników.. To bardzo mała ilość, więc zachęcam do zagłosowania, póki jeszcze jest czas!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: EVENo »

Agata BJ pisze:To bardzo mała ilość
Bardzo mała liczba. Słowa ilość używamy, gdy coś jest niepoliczalne ;)

Niby nie jest nas tu wielu, a musiałem sprawdzić na kogo zagłosowałem, bo zapomniałem :P To znaczy, że miałem więcej typów do eliminacji, ale do zwycięstwa zgłaszam Pana Prezesa, bo to jego propagandę posty pochłaniam najlepiej ;) Zdrowie Pana Prezesa! :piwo:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Dand »

Wysłałem swoje typy.
Mam nadzieje,że wygra Eveno bo jest zdrowo pier*olnięty. Aaaa no i udziela się fajnie na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze:To znaczy, że miałem więcej typów do eliminacji, ale do zwycięstwa zgłaszam Pana Prezesa, bo to jego propagandę posty pochłaniam najlepiej ;) Zdrowie Pana Prezesa! :piwo:
Dziękuję! Twoje zdrowie również! :)
W nagrodę wysyłam do Edynburga w trybie ekspresowym grupę specjalnych, '"niezależnych" komisarzy-obserwatorów, którzy "pomogą" w liczeniu głosów. Tak więc, w finale jesteś na pewno ale mierzymy wyżej...;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: kikusia28 »

Ja swoje głosy oddaję na Adriana (skoro doczekałam się Oscara dla Leo, to może doczekam się i Twojej wygranej ;)) Monjovi i Danda.
Reszta udzielających się chłopaków trochę mnie denerwuje, więc nie mogę na nich zgłosować :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Adrian »

kikusia28 pisze:Ja swoje głosy oddaję na Adriana (skoro doczekałam się Oscara dla Leo, to może doczekam się i Twojej wygranej ;)) Monjovi i Danda.
Haha. Zdecydowanie nie jestem gotowy na poświęcenia równe Leo aby wygrać. Jeżeli całoroczna aktywność + projekt PDF na 250 stron nie wystarczy na zwycięstwo to raczej nigdy bym się go nie spodziewał, bo większej mojej aktywności w przyszłości nie będzie ;) A PDF dokończyłem w sumie tylko dla was, bo gdyby nie wasze naciski to bym go w tym roku nie ruszał ;)
Zresztą wydaje mi się, że w tym roku wygra ktoś z osób które nigdy nie wygrały, ale nie będą to ja. No chyba, że oddadzą głos osoby, które ze względu na PDF wróciły na chwilę na forum po kilku miesięcznej/letniej prezerwie, ale nie spodziewałbym się tego ;) Zresztą to też całkiem prestiżowe być tyle razy w 3ce, a nigdy nie wygrać :D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: monjovi »

kikusia28 pisze:Ja swoje głosy oddaję na Adriana (skoro doczekałam się Oscara dla Leo, to może doczekam się i Twojej wygranej ;)) Monjovi i Danda.
Reszta udzielających się chłopaków trochę mnie denerwuje, więc nie mogę na nich zgłosować :D
To bardzo miłe Karolino, że Cię nie wkurzam :D (może inaczej, aż tak cię nie wkurzam) :D Aczkolwiek w tym roku mało mnie tutaj było, inne osoby podtrzymywały tchnienie na forum, a to niełatwe bo zespół dostarczał niewielu emocji ;)

A swoich typów nie zdradzę ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Kuba80BJ »

Moje głosy idą na:
EVENo
Tomker
Damned
:)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: M.J. »

Adrian pisze:
kikusia28 pisze:Ja swoje głosy oddaję na Adriana (skoro doczekałam się Oscara dla Leo, to może doczekam się i Twojej wygranej ;)) Monjovi i Danda.
Haha. Zdecydowanie nie jestem gotowy na poświęcenia równe Leo aby wygrać.
Paradoksalnie Leo dostał Oskara za rolę, dla której poświęcił niewiele, wystarczyło zapuścić kłaki i trochę pocharczeć przed kamerą, bo nic ponadto w tej roli nie pokazał. ;)

Ja nie wezmę udziału w pierwszym etapie, ponieważ pojawiłam się na forum dopiero pod koniec roku, a i to śledziłam jakoś tak jednym okiem. Nie chciałabym więc wypowiadać się na ten temat, bo konkurs dotyczy jednak całego roku. :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2017, EDYCJA X (I ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Przypominam, że dziś macie ostatni dzień na głosowanie w I turze! :) Przyjmuję głosy do północy! Jutro przechodzimy do etapu II.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”