FR2016

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

FR2016

Post autor: EVENo »

Jako, że jest już druga połowa grudnia, a Agatę gdzieś nam niestety wywiało, rozpoczynam IX edycję plebiscytu na Forumowicza Roku. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału i pamiętajcie, że to tylko zabawa!
http://www.bonjovi.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=3894
ZASADY:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ (inny sposób podawania głosów nie będzie zaliczony!) ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów, są pomocne, kulturalne i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi ;)
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy do końca roku (tj. 31 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wyłonię 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum(również na tych, którzy już mieli tytuł Forumowicza Roku w poprzednich latach)

Dotychczasowi zwycięzcy:
2007 – jovizna
2009 – Frankie
2010 – Scrooge
2011 – ROCKSTAR
2012 – Agata BJ
2013 – Damned
2014 – Damned
2015 – monjovi

Zachęcam też do dyskusji na temat kandydatów. Być może ktoś chce jawnie wypowiedzieć się na kogo oddaje głos w tym roku? A może po prostu chcecie napisać kogo obstawiacie jako zwycięzcę? Ten temat jest właśnie po to, nie krępujcie się dyskutować :) Jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało :)

PS. Większość powyższego tekstu żywcem skopiowałem z zeszłorocznego postu Agaty, tak chyba będzie najlepiej ;) W zeszłym roku frekwencja pierwszego etapu wyniosła 12 osób, liczę, że pomimo mniej oficjalnej formy tegorocznego plebiscytu, zdołamy ten wynik poprawić ;)

Powodzenia!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2016, edycja IX (I etap)

Post autor: Damned »

EVENo pisze:Jako, że jest już druga połowa grudnia, a Agatę gdzieś nam niestety wywiało
Ostatni raz widziano ją w temacie "Gry Komputerowe". Lepiej sprawdźcie czy za bardzo jej nie wciągnęły :lol:
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forumowicz Roku 2016, edycja IX (I etap)

Post autor: Dand »

Ja w tym roku zagłosowałem na Damneda, EVENo i Adriana.
Damned jest najbardziej wartościowym osobnikiem tutaj w kwestii podawania ciekawych informacji czy filmików na swoim kanale.
EVENo nie rzadko rzuci dowcipem, czasem nawet udanym.
Adrian za to,że ma swoje zdanie, często kontrowersyjne, dzięki czemu jest ciekawy i lubię go czytać (mimo iż czasem mnie wkurza ;p ).

A wygra Damned :)
Obrazek
Lodynapatyku

Re: Forumowicz Roku 2016, edycja IX (I etap)

Post autor: Lodynapatyku »

Głosy oddane...

1. Adrian
2. Eveno
3. Kikusia

W przyszłym roku zagłosuję (o ile jeszcze tutaj będę ;) ) na Bandę Starych Pryków :P (Prezes ;) , Tom :cfaniak: i Andrzej :yes: )

Miłego wieczoru!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2016, edycja IX (I etap)

Post autor: Agata BJ »

Jestem i konkurs właśnie weszłam rozpocząć, a tu patrzę samozwańcze wersje.. :P
Zamykam temat. Zapraszam do oficjalnego konkursu, który jeszcze dziś.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”