Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Agata BJ »

Nadszedł grudzień, a na naszym forum to oznacza jedno :) Konkurs na Forumowicza Roku 2015! To już VIII edycja plebiscytu, w którym wyłaniamy najbardziej efektywnego użytkownika roku. Zasady pozostają niezmienne. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału! Pamiętajcie jednak, że to tylko zabawa, forma rozrywki i tak też to traktujmy!
Zachęcam też do dyskusji na temat kandydatów. Być może ktoś chce jawnie wypowiedzieć się na kogo oddaje głos w tym roku? A może po prostu chcecie napisać kogo obstawiacie jako zwycięzcę? Ten temat jest właśnie po to, nie krępujcie się dyskutować :)
I etap potrwa tydzień, po czym rozpoczniemy etap II, czyli ankietę. Regulamin poniżej. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało :)

Obrazek

Zasady:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ (inny sposób podawania głosów nie będzie zaliczony!) ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów, są pomocne, kulturalne i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi ;)
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu całego tygodnia (od dziś do przyszłego czwartku włącznie, tj. 10 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wyłonię 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum(również na tych, którzy już mieli tytuł Forumowicza Roku w poprzednich latach)
4. Dla zwycięzcy plebiscytu przewidujemy nagrody rzeczowe, także warto się zabawić!
5. Spośród userów którzy oddadzą swoje głosy wylosujemy również jedną osobę, która dostanie nagrodę niespodziankę! Zachęcam tym bardziej do oddawania swoich głosów!

Dla tych, którzy są ciekawi poprzednich edycji zapraszam tutaj.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Damned »

Mam nadzieję że w tym roku nikt nie bierze mnie pod uwagę, ponieważ czas na kogoś nowego! Zwłaszcza, że jest przynajmniej kilku kandydatów :)

Moi główni tegoroczni faworyci to monjovi, Tomker, M, EVENo (znany od września jako Brand New EVENo). Ich aktywność była chyba najbardziej dostrzegalna. Oprócz nich Adrian sporo działał na początku roku (m.in. z serią tematów o alternatywnych wersjach albumów), ale później było go już zdecydowanie mniej.

Monika przeważnie jako pierwsza wrzucała ważne informacje, np. o premierze nowego singla "Saturday Night Gave Me Sunday Morning", linki do filmów itp. Nie zapomnę jej też znalezienia "Teardrop to the Sea" przed premierą, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się tym utworem dzień wcześniej niż fani na innych, większych forach. Podobnie Tomker, który udostępnił mnóstwo ciekawych linków i jako nieliczny czuwał przez cały rok na stanowisku. Pana M już z nami co prawda nie ma, ale to nie wyklucza go z kandydowania, bo przez te 8 miesięcy obecności był jednym z najbardziej płodnych użytkowników i zostawił po sobie z kilkanaście wątków. Podobnie Brand New EVENo, który powrócił w nowym wcieleniu i od tej pory jest jednym z najaktywniejszych użytkowników.

Nagroda specjalna: Bodzio (+ redakcja) za zrealizowanie nowego BJ.pl, a później wprowadzanie wszystkich poprawek i usprawnień strony. Na pewno było przy tym sporo roboty. Ukłony!

Oprócz wyżej wymienionych pamiętam, że aktywni byli Dand, Smolek, Miracle, Iwa, The Rock, Fromasz, MissTwisted czy Pan Sobol.

Szkoda, że w tym roku mniej było Yossariana (na którego głosowałem przed rokiem), prezesa1, imp, Kuby80BJ, Mony Tozzi, lydii i kilku innych osób. Nie wspominając o dawno nie widzianych Joviźnie czy KM ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Smolek »

Damned i monjovi to dwaj pewniacy dla mnie do dwóch pierwszych miejsc. Co do innych, to pewnie wybiorę jeszcze Tomkera albo M.

Przyszły rok na pewno zapowiada się ciekawie, bo BJ wyda nowy album, będzie nowa trasa koncertowa, a jeżeli dojdzie Polska, to aktywność na forum powinna być najlepsza od lat. Nie zapominajmy też o Richiem, który chyba w 2016 roku powinien chyba wreszcie wydać ten zapowiadany od kilku lat solowy album. Więc 2016 rok zapowiada się bardzo ciekawie, i może nawet dojdzie kilka nowych i ciekawych userów.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Yossarian »

Cześć,
Yossarian jest, tylko czyta, a nie pisze, bo nie ma nic do napisania... i tak pewnie będzie do nowego albumu Richiego. Sprawiłeś mi wielką radość Damned, ujawniając, że oddałeś swój głos na mnie przed rokiem. Użytkownicy przychodzą i odchodzą, a kandydaci do tytułu od paru lat są wciąż ci sami.
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Agata BJ »

Już poniedziałek! Pamiętajcie, że macie czas tylko do czwartku, a ja do tej pory otrzymałam bardzo mało głosów.

Gdybym brała udział w głosowaniu to zagłosowałabym na Bodzia za ogrom pracy, którą razem odwaliliśmy i na Fromasza bo dba o forum jak nikt inny w tej chwili :) Z trzecim głosem miałabym problem, ale pewnie monjovi za nieustanną aktywność :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Fromasz1899 »

Dziękuję wam bardzo że w ogóle o mnie wspominacie! Ale jakby co ja się do żadnych zasług nie przyznaję a dbam bo o swój drugi dom jaki jest fanklub i jakim jest forum, o swoją pasję i coś związane z muzyką którą się kochać dbać trzeba :)

niestety Damned :p Ty zawsze będziesz wymieniany bo Twoja aktywność jest pozytywnie przytłaczająca :D
Fakt że jest sporo osób na które można głosować i pozostawiają tutaj część samych siebie pisząc posty i dodając tematy :) ja patrząc na to że forum żyje mimo tego że ludzie mają swoje życie mają swoje obowiązki znajdują czas na napisanie kilku zdań cieszę się że tu trafiłem :) może nie dawno ale mam nadzieję że długo pozostanę ! :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: kikusia28 »

Swój głos oddaję na:
* monjovi - za to, że dzięki niej jestem na bieżąco ( liczę, że w tym razem wypijemy za Twoją wygraną! ). Najwyższy czas na kobietę :D
* Adriana- bez którego nie wyobrażam sobie głosowania oraz tego forum
* Danda, który systematycznie udziela się od początku istnienia tego miejsca

Faktycznie w tym roku powinna być przyznana specjalna nagroda dla osób, które przyczyniły się do zmiany wyglądu forum! Fajnie, że Wam się chciało :))
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: monjovi »

Damned pisze:Mam nadzieję że w tym roku nikt nie bierze mnie pod uwagę, ponieważ czas na kogoś nowego! Zwłaszcza, że jest przynajmniej kilku kandydatów :)
Bierze :D
kikusia28 pisze:Swój głos oddaję na:
* monjovi - za to, że dzięki niej jestem na bieżąco ( liczę, że w tym razem wypijemy za Twoją wygraną! ). Najwyższy czas na kobietę :D
Jak będę startować w wyborach prezydenckich to Cię zatrudnię, fantastyczne hasło :D Przez to, że jesteś na bieżąco przestałaś się tutaj udzielać, za co Cię oficjalnie ochrzaniam :D ;) I liczę, że tak czy siak wypijemy! :D

Dzięki za wszystkie pozytywne słowa, w tym roku działo się więcej niż w ubiegłym, momentami frekwencja na forum była naprawdę imponująca, zawłaszcza przy premierze BB. Najbardziej w pamięć zapadła mi aktywność, Damneda oczywiście, Danda, Smolka, Yossariana, Pana nieobecnego M, Miracle BJ czy Iwy, miło było z tymi osobami dyskutować. Tomker też sporo wnosił aczkolwiek miał przerwy. Żałuje, że Eveno w nowym wcieleniu dołączył tak późno. Mam nadzieje, że w przyszłym roku nastąpi prawdziwy ''bonjoviowy bum'', będziemy wspólnie planować kolejny wyjazd na koncert zespołu i wiele osób powróci na stare śmieci !

Oczywiście nie byłoby tego wszystkiego bez Bodzia i załogi, Bodzio wygrywając mógłby zaoszczędzić na nagrodzie głównej :D Ale myślę, że najlepszym naszym podziękowaniem może być dotacja na serwer i domeny forum! ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Agata BJ »

Moi drodzy!
Mamy już środę, a ja otrzymałam chyba rekordowo małą ilość głosów! Spieszcie się :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: ROCKSTAR »

Monjovi,Damned, Dand :)
bylby M., ale juz go tutaj nie ma....
Dziekuje za uwage :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: sobol_77 »

Damned pisze: Oprócz wyżej wymienionych pamiętam, że aktywni byli Dand, Smolek, Miracle, Iwa, The Rock, Fromasz, MissTwisted czy Pan Sobol.
Pan Sobol padł :PPP. No tak, mam sto lat...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Dand »

Zagłosowałem na dwójkę : monjovi i Tomker .
Nie wiedziałem kogo dać trzeciego więc...nie dałem nikogo. Damned oczywiście zasłużył i doceniam co tutaj robi ale czas by wygrał ktoś inny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Agata BJ »

Dand pisze:Zagłosowałem na dwójkę : monjovi i Tomker .
Nie wiedziałem kogo dać trzeciego więc...nie dałem nikogo. Damned oczywiście zasłużył i doceniam co tutaj robi ale czas by wygrał ktoś inny :)
Taki głos jest niestety nieważny. Podajemy trzy osoby, nie mniej i nie więcej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: Damned »

sobol_77 pisze:
Damned pisze: Oprócz wyżej wymienionych pamiętam, że aktywni byli Dand, Smolek, Miracle, Iwa, The Rock, Fromasz, MissTwisted czy Pan Sobol.
Pan Sobol padł :PPP. No tak, mam sto lat...
Sobol, nie ma lekko... Niedługo zawita tu trzecie pokolenie fanów Bon Jovi :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Forumowicz Roku 2015, edycja VIII (I etap)

Post autor: sobol_77 »

Oj bolało, czyli mam się stąd zwijać? :-). Ja o podanie swoich kandydatów poczekam do weekendu.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”