Forumowicz roku 2014, edycja VII

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien otrzymać tytuł Forumowicza Roku 2014?

Czas głosowania minął 16 grudnia 2014, o 11:02

Adrian
8
20%
Damned
24
59%
monjovi
9
22%
 
Liczba głosów: 41

kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

prezes1 pisze:Czytając niektóre komentarze i uzasadnienia widzę że z obiektywizmem u niektórych jest słabiutko... ;)
Kto jak kto, ale może Ty obiektywizmu innych nie oceniaj. Adrian mógłby się dwoić i troić, a od Ciebie głosu się nie doczeka, bo ewidentnie go nie lubisz. Tak więc daruj sobie na przyszłość ;]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Uderz w stół a nożyce się odezwą... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
EVENo

Post autor: EVENo »

Aż mi się przypomniały te piękne czasy na forum, kiedy Adrian wydał oświadczenie, w którym to pożegnał się i ogłosił zakończenie działalności na forum podając oficjalny powód "Nikt mnie nie lubi". Właśnie dlatego nigdy nie był i nie będzie Forumowiczem Roku.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Proszę o spokój!
Obiektywizmu faktycznie nie należy oceniać.. każdy głosuje jak ma ochotę i z powodów, które uważa za słuszne. Komentowanie czyjegoś wyboru jest zbędne i psuje frajdę.. Przypominam, że TO TYLKO ZABAWA!
Doceniam wkład Damneda w forum i jestem przekonana, że bez niego byłoby tu o wiele smutniej. Jest naszym bardzo mocnym punktem.
Jednak osobiście liczę na wygraną Adriana - za całokształt, może nawet nie tylko za ten rok, ale ogólnie za jego mocno zaznaczającą się działalność na forum. Szkoda, że niektórzy przedkładają jakieś stare tematy czy zaległe i wieloletnie bolączki ponad wkład w działanie strony.

Dodam jeszcze, że mimo iż mój głos poszedł na Adriana to jestem przekonana, że wygra Damned. Tak czy siak - każda z tych osób będzie osobą godną wygranej i żadna nie powinna być dyskredytowana w jakikolwiek sposób!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Powiem krótko: Damned :))
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Patrząc na wyniki to oczywiście powiem, że się nie spodziewałem i uważam, że na moim miejscu spokojnie widziałbym kilka innych osób. Jestem jednak ja i za to wszystkim oddającym na mnie głos DZIĘKUJE.

Co do finału... W 1 turze oddałem głosy na:
Kikusie
Damneda
Prezesa

Z powyższej 3ki do finału awansował tylko Damned i na niego pójdzie mój głos. Za co? Za prace w przeciągu całego roku i materiał który mogę udostępniać na facebooku ;)

Co do monjovi. To uważam, że jest ważną siła napędową forum i jeśli wygra to również będę zadowolony.

Trochę smuci fakt, ze w finale jest miejsca na tak małą ilość osób bo większe grono zasługuję na docenienie.
Aż mi się przypomniały te piękne czasy na forum, kiedy Adrian wydał oświadczenie, w którym to pożegnał się i ogłosił zakończenie działalności na forum podając oficjalny powód "Nikt mnie nie lubi". Właśnie dlatego nigdy nie był i nie będzie Forumowiczem Roku.
Owszem było odejście i był powrót. Powód był inny i jak zechcesz to sobie sprawdzisz. Jednakże podobnie jak Richie uważa iż Bon Jovi bez niego to puszka coca-coli z inną zawartością tak ja chyba kiedyś pomyślałem, że forum beze mnie to jak pepsi z inną zawartością... A tak serio to Panowie bez spiny to tylko zabawa.

Jeszcze raz dzięki za głos ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
EVENo

Post autor: EVENo »

Nie ma przecież żadnej spiny. Bez Ciebie forum byłoby gorsze. Nigdy nie byłoby epickiego 11/10, ja nie miałbym kogo się czepiać przy każdym poście, a przede wszystkim hejt na WAN zostałby pozbawiony sensu (!!!). Jak większość polskich kabaretów miałaby istnieć bez polityków? Jak Hanysy mieliby się czuć lepsi, gdyby nie było tych gorszych w Sosnowcu? To jest powód, dla którego tutaj wracam. By móc po raz kolejny powiedzieć Ci, że jesteś frajerem, gdy nadarzy się okazja (inni wstawiliby tu emotkę z średnikiem i nawiasem, ale nie jestem pedałem). Powyższego postu się oczywiście czepiać nie mogę, nie jest o muzyce. Ale odpowiedź na mój post kompletnie przewidywalna, więc punkt dla mnie (dwukropek i duże P? tak to działa?)

Jedyną wadą Twojej obecności tutaj jest właśnie działalność poza forum. Tak jak pytałeś, co można poprawić w fanpejdżu. Miałem go polubionego na początku istnienia, ale niestety: po paru postach zorientowałem się, jak wiele zawartości Adriana one w sobie mają i musiałem odlajkować. Tutaj ma to sens. Zdania "Nie zgadzam się z Tobą kompletnie" oraz "Irytuje mnie to, co piszesz" mogę ubrać w dowolne słowa. Niekończąca się frajda!

Szkoda tylko, że na forum przeważają teraz albo Adrianowcy, albo grzeczni ludzie. Brakuje mi tych czasów, szczególnie Scrooge'a. Agata odchodziła wtedy od zmysłów, nie potrafiła zrozumieć, że toczy się normalna, męska rozmowa. Wszyscy dobrze się bawili, Ty Adi także, przyznaj? To były dobre wymiany zdań. Takie z jajem. I stało się coś komuś? Nie, wszyscy dalej mamy jaja na swoim miejscu. Zakładając oczywiście, że Adrian nigdy ich nie miał (to w końcu dwukropek oraz P czy średnik i nawias?)

A z terminem "spina" spotkałem się już w wielu sytuacjach. I za każdym razem był ten sam schemat: ktoś widział spinę, a ja nie. A wystarczyło użyć tych pedalskich emotikonek, zamiast liczyć na interpunkcję w XXI wieku.

Cytat zupełnie na temat: "Hejt jest śmieszny, jeśli jest trafny i nie bezpodstawny. Nie licząc hejtu na Taylor Swift, ten jest śmieszny za każdym razem, bez powodu"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

EVENo, nie chcę mi się zastanawiać czy znowu wypiłeś 3 piwa, czy tym razem tylko 2, ale napisałeś coś co mi się nie spodobało:
EVENo pisze:Szkoda (...) że na forum przeważają teraz albo Adrianowcy, albo grzeczni ludzie. Brakuje mi tych czasów (...). Agata odchodziła wtedy od zmysłów, nie potrafiła zrozumieć, że toczy się normalna, męska rozmowa.
Pozostaje mi współczuć, że swoją męskość musisz demonstrować w internecie.
Owych anonimowych "męskich" rozmów, za którymi tęsknisz nie brakuje przecież w innych miejscach sieci...

Szkoda tylko, że Ci bezimienni internetowi twardziele, hejterzy i trolle w realnym świecie najczęściej nie są już tacy odważni. I niestety nie przekonam się czy jesteś wyjątkiem od reguły, bo na koncercie BJ (czy solowym kogoś z zespołu) pewnie Cię nie spotkam...

Tak więc - jeżeli nic się nie zmieni - w tym miejscu na zawsze pozostaniesz tylko i wyłącznie wirtualnym "posiadaczem jaj". Oswój się z tym.


Wybaczcie za ten wywód.
Wesołych Świąt wszystkim!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Szkoda tylko, że na forum przeważają teraz albo Adrianowcy, albo grzeczni ludzie. Brakuje mi tych czasów, szczególnie Scrooge'a. Agata odchodziła wtedy od zmysłów, nie potrafiła zrozumieć, że toczy się normalna, męska rozmowa.
Ciekawe, do której z tych grup jestem zaliczona w Twojej hierarchii. W końcu "nie rozumiałam" i pewnie dalej nie rozumiem, że prowadzisz z kimś tu (tylko z kim?) męską rozmowę.. Mi również brakuje Scrooge'a, świetny facet, wspólnie bawiliśmy się na koncercie w Gdańsku i było fajnie stać tam obok siebie. Nikt nie zważał na jakieś nieporozumienia z forum (których, jeśli chodzi o Scrooge'a, akurat kompletnie nie pamiętam).
Może nie powinnam ciągnąć tego tematu, ale niestety bardzo słabo rozgryzłeś tutejszą społeczność. Nie wiem czym są "Adrianowcy", aż boję się pytać. Nie rozumiem po co takie szufladkowanie? W której jesteś grupie, EVENo? Pewnie w jakiejś "lepszej", gdzieś daleko ponad nami wszystkimi..

Szkoda, że przybrałeś taką postawę. Do niedawna uważałam, że lubisz to miejsce.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Skasuj swój wpis Kikusia bo jest nieaktualny. :D
Od dzisiaj lubię Adriana... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
EVENo

Post autor: EVENo »

Daaaaah... dobór słów pewnie znowu przegenialny. Chciał dobrze.

Właśnie do tego dążyłem, że w miejscu, jakim jest internet, nie może dojść do "spiny", to po prostu niemożliwe. Nikt nie będzie "zważał na jakieś nieporozumienia z forum", bo ich tak naprawdę nigdy nie było. Oczywiście, że w realu będziemy klepać się po plecach, oczywiście, że bylibyśmy kumplami. Nie przyjaźniłbym się przecież z kimś, komu nie mogę dokuczać, czy wiedząc, że on nie da rady zripostować. Ja wyśmieję jego, on wyśmieje mnie i już jest spoko. Może źle zrobiłem określając, że to użytkownicy są inni. To posty są inne. Tak jakby się dostosowały do poziomu muzyki, jaką prezentuje Bon Jovi. Odstawiły na bok rock'n'rolla i poszły na biesiadę. Zamiast ciągnięcia dyskusji, ta zawsze się kończy tekstem "Koniec rozmowy, nie mam czasu na niepotrzebne spiny". Pewnie, lepiej usiądźmy i milczmy, albo szukajmy tematu, w którym będziemy sobie przytakiwać. Właśnie takie akcje mnie wnerwiają, kiedy po długim oczekiwaniu widzisz promyk nadziei na interesującą wymianę zdań, a ta kończy się w trzecim akapicie. Nikogo nie mogę wyśmiać, nikt nie chce wyśmiać mnie. Nie tak, żebym sam miał z tego fun. W ostatnim czasie tylko to miejsce, do którego nikt nie zagląda się wyróżniło czymś takim. W każdym innym przypadku jest, o zgrozo, spina. Tak jakbym przez dyskusję na forum miał na Was wlecieć z pięściami przy pierwszej możliwej okazji.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz kogoś wyśmiać to tak, jak pisał Damned - jest takich mnóstwo w internecie.
EVENo pisze:Nikt nie będzie "zważał na jakieś nieporozumienia z forum", bo ich tak naprawdę nigdy nie było. Oczywiście, że w realu będziemy klepać się po plecach, oczywiście, że bylibyśmy kumplami.
Najwyraźniej nigdy z nikim nie miałeś internetowego spięcia, a potem nie spotkałeś tego kogoś w rzeczywistości. Rozczaruję Cię więc - nie jest tak jak piszesz, bardzo się mylisz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Eveno kazdy moze zadac sobie pytanie po co mu forum. Dla mnie jest po to by wymienic opinie i dowiedziec sie czegos nowego o zespole. Do tego zabawa w zestawienia czy poszerzanie muzycznych horyzontow.

Klotni, wylwanie zali, frustracji, ataki na siebie... bywaja ciekawe, smieszne ale ood dawna nie jestem po to na forum.

Swoja droga to co zaproponowales w mojej opinii doprowadzilo do znikniecia Fofire. Klotnie, ataki emocjonalne na osoby z innym zdaniem itp sprawily ze z forum odchodzily osoby a na bonjovi.pl ich przybywalo. Fofire juz nie ma . Uwazam ze pojscie ta sama droga bedzie zabojcze i dla nas.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Pominę te wszystkie dywagacje na temat kłótni czy nie kłótni i powiem krótko - Damned.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

A co mi tam - Adrian, za stare czasy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”