Forumowicz roku 2014, edycja VII

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien otrzymać tytuł Forumowicza Roku 2014?

Czas głosowania minął 16 grudnia 2014, o 11:02

Adrian
8
20%
Damned
24
59%
monjovi
9
22%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Swoja droga to co zaproponowales w mojej opinii doprowadzilo do znikniecia Fofire. Klotnie, ataki emocjonalne na osoby z innym zdaniem itp sprawily ze z forum odchodzily osoby a na bonjovi.pl ich przybywalo. Fofire juz nie ma . Uwazam ze pojscie ta sama droga bedzie zabojcze i dla nas.
Nie do końca to prawda bo fofire nie ma z innego powodu, bardziej prozaicznego. Wiem coś o tym... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:A co mi tam - Adrian, za stare czasy.
Scrooge! :) Cóż za miłe zaskoczenie! Chyba Cię wywołaliśmy, tak głośno było ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:
Adrian pisze:Swoja droga to co zaproponowales w mojej opinii doprowadzilo do znikniecia Fofire. Klotnie, ataki emocjonalne na osoby z innym zdaniem itp sprawily ze z forum odchodzily osoby a na bonjovi.pl ich przybywalo. Fofire juz nie ma . Uwazam ze pojscie ta sama droga bedzie zabojcze i dla nas.
Nie do końca to prawda bo fofire nie ma z innego powodu, bardziej prozaicznego. Wiem coś o tym... ;)
Mówię tu Prezes bardziej o całościowym powolnym upadku tego forum jak i stronki. Stronki którą bardzo lubiłem i której tez byłem redaktorem ;)
Myślę, że obaj pamiętamy czasy i to jak wyglądał podział. Fofire to taki krytyczny/hejterski drycounty, a bonjovi.pl to takie Backstage. Tak się wtedy pisało głównie na Fofire.
Ilość osób drastycznie malała, a forum się zawężało do coraz mniejszego grona osób, które się dobrze znały i lubiły. Motywem przewodnim przestało być Bon Jovi (w głównej mierze coraz bardziej krytykowane od czasów Bounce itd).
Z forum odchodziły osoby mocno związane od początku forum i to po mocnych spięciach albo wyzwiskach. Przechodziły na stronę bonjovi.pl, gdzie było mniej hejtu i spiny. A tam po prostu królował jeden nurt myślowy a każdy inny spotykał się ze sporym atakiem.
Nie było miejsca na dyskusję chyba, że chciałeś się kłócić i wyzywać.
No i ludzie odchodzili, a stronka już niemal przestała być istotna, bez newsów itp.

Szkoda, bo Fofire, bonjovi.komnata, bonjovi.gery itp to mój początek z Bon Jovi.

Osobiście uważam, że sprzeczki, wymiana zdań jest jak najbardziej wskazana, ale w granicach pewnych norm.
Scrooge pisze:A co mi tam - Adrian, za stare czasy.
Już teraz po tym głosie czuje się zwycięzcą (pomimo iż ostatecznie polegnę) ;)
Witaj i dzięki za głos.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Co do upadku forum - zgadzam się.
Co do strony - nie bo tutaj dwie osoby odpowiadały za jej egzystencję. A powód był prosty - życie... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Agata BJ pisze:
Scrooge pisze:A co mi tam - Adrian, za stare czasy.
Scrooge! :) Cóż za miłe zaskoczenie! Chyba Cię wywołaliśmy, tak głośno było ;)
Na FB chyba zobaczyłem info o konkursie i postanowiłem sprawdzić co słychać na starych śmieciach ;) Adrian widzę jest nieśmiertelny :)

Przy okazji zobaczyłem, że ktoś tam o mnie jeszcze pamięta, a wręcz mają miejsce wspominki w stylu 2 listopada :) Tak więc przy okazji uspokajam, że żyję, ale na BJ.pl zbyt często już nie zaglądam. Dlaczego? Dlatego, że po pierwsze sam nie wiem, czy BJ jeszcze istnieje :D już jakiś czas temu pogubiłem się i przestałem śledzić historię pewnego konfliktu, pod drugie nastąpiła zmiana warty i chyba już bym się tu nie odnalazł, a po trzecie co tu dużo mówić... zdziadziałem... żona, za 2 miesiące pierwszy syn (nie ostatni!), kariera :P, dom..., jednym słowem życie. Ale fajnie, że jeszcze nie zgasiliście światła ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:
Agata BJ pisze:
Scrooge pisze:A co mi tam - Adrian, za stare czasy.
Scrooge! :) Cóż za miłe zaskoczenie! Chyba Cię wywołaliśmy, tak głośno było ;)
Na FB chyba zobaczyłem info o konkursie i postanowiłem sprawdzić co słychać na starych śmieciach ;) Adrian widzę jest nieśmiertelny :)

Przy okazji zobaczyłem, że ktoś tam o mnie jeszcze pamięta, a wręcz mają miejsce wspominki w stylu 2 listopada :) Tak więc przy okazji uspokajam, że żyję, ale na BJ.pl zbyt często już nie zaglądam. Dlaczego? Dlatego, że po pierwsze sam nie wiem, czy BJ jeszcze istnieje :D już jakiś czas temu pogubiłem się i przestałem śledzić historię pewnego konfliktu, pod drugie nastąpiła zmiana warty i chyba już bym się tu nie odnalazł, a po trzecie co tu dużo mówić... zdziadziałem... żona, za 2 miesiące pierwszy syn (nie ostatni!), kariera :P, dom..., jednym słowem życie. Ale fajnie, że jeszcze nie zgasiliście światła ;)
Stara gwardia też tu jeszcze bywa, zapewniam :D
Gratulacje z okazji życiowych zmian! ;) Zaglądaj do nas chociaż raz na jakiś czas :)
Dzięki za oddanie głosu!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Scrooge pisze:zdziadziałem... żona, za 2 miesiące pierwszy syn (nie ostatni!), kariera , dom
Zdziadziałeś? Jesteś tu teraz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Nie dalej jak wczoraj oglądałem stand-up Jima Jefferiesa "Bare" (polecam: https://www.youtube.com/watch?v=bqDyz-IdbKk). Facet ma kontrowersyjny humor, ale gdy opowiada o swoim synku robi to z niepowtarzalną dumą. Życzę powodzenia w spełnieniu obietnicy, że "nie ostatni". Tylko pamiętasz, że czasem rodzą się dziewczynki?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Scrooge pisze:zdziadziałem... żona, za 2 miesiące pierwszy syn (nie ostatni!), kariera :P , dom..., jednym słowem życie. Ale fajnie, że jeszcze nie zgasiliście światła ;)
Witamy kolejnego zagubionego kowboja :)

Przyjmij gratulacje z powodu synka i wpadaj częściej, bo "tatusiowe" to nie tylko obowiązki przy małym, ale i więcej czasu w domu, a co za tym idzie - więcej okazji, by zajrzeć na rodzime forum ;)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Scrooge pisze:żona, za 2 miesiące pierwszy syn (nie ostatni!), kariera :P , dom..., jednym słowem życie.
- serdeczne gratulacje!!! Dobrze, że życie nas nieraz dopada w takich pozytywnych aspektach i nie musimy opierać się tylko na tym wirtualnym :).

A teraz oddaję swój głos na forumowicza roku i wracam do swojego reala :D.
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Nie głosowałam w I turze – było mi trudno wybrać z Was wszystkich, dlatego, że jestem raczej biernym użytkownikiem tego forum.
Z braku czasu nie zaglądam tu codziennie, ale jak jestem to z przyjemnością czytam Wasze posty i raczej częściej kończy się to u mnie na czytaniu (może czas to zmienić). Z niektórymi się zgadzam, z niektórymi nie.
Bardzo lubię tematy Zamieszczamy i oglądamy, wzmianki o członkach zespołu, oczekiwane płyty, koncerty oraz różne zabawy, ankiety, kiedy głosujemy i argumentujemy swoje głosy (best live, best videos, best demo, best utwór solowy itp.)Czasem oddawałam głos, a czasem się spóźniłam. W tych postach zawsze odkryłam coś nowego, ciekawego, spojrzałam z innej strony itp. Nie ukrywam, że nie wszystkie tematy mnie tu interesują i do części nie zaglądam wcale.

Piszę o tym dlatego, że to jest dla mnie główne kryterium decydujące na kogo oddać głos. Ktoś kieruje się statystykami, ktoś znam/nie znam, ktoś lubię/nie lubię, ktoś za stare dobre czasy…. I to jest dla mnie OK, bo każdy ma prawo kierować się czym chce, bo na inne rzeczy zwraca uwagę. A ja właśnie kieruję się aktywnością, dyskusją, ciekawostkami w tych tematach, które mnie interesują. I dlatego oddaję swój głos na monjovi  :brawo:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

BeJotka pisze:A ja właśnie kieruję się aktywnością, dyskusją, ciekawostkami w tych tematach, które mnie interesują. I dlatego oddaję swój głos na monjovi 
Dziękuje bardzo mi miło ! :)


PS. Trochę prywaty - BeJotka chyba stałyśmy na koncercie w Gdańsku obok siebie i strzelałyśmy na wzajem zdjęcia? Dobrze pamiętam ? ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Wchodząc z buciorami w samo epicentrum plebiscytu czuję się trochę jakbym mieszała grochówkę saperką - bez sensu, ale jednak swojego faworyta mam i po coś tu jestem. Nie zdradzę tego jednak, pozostanie to moją tajemnicą, a zgłaszam się jedynie do wypełnienia "forumowego obowiązku"! ;)
Zapraszamy do trum... urn!
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

monjovi pisze:Trochę prywaty - BeJotka chyba stałyśmy na koncercie w Gdańsku obok siebie i strzelałyśmy na wzajem zdjęcia? Dobrze pamiętam ?
dobrze pamiętasz, to ja :) i ostatnio widziałyśmy się na śląskim zlocie w śląskim mieście - Sosnowcu :D

PS. a ta fotka Twojego autorstwa z koncertu jest dla mnie cenną pamiątką, zresztą sama wiesz ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

BeJotka pisze:dobrze pamiętasz, to ja i ostatnio widziałyśmy się na śląskim zlocie w śląskim mieście - Sosnowcu

PS. a ta fotka Twojego autorstwa z koncertu jest dla mnie cenną pamiątką, zresztą sama wiesz
Oczywiście Sosnowiec pamiętam ! Nigdy nie byłam pewna co do Gdańska :D 16 grudnia możemy powtórzyć :D
Ok nie robię offtopu. W każdym razie dzięki ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

BeJotka, życie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać - miło mi w końcu poznać twój forumowy nick :brawo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”