Forumowicz roku 2014, edycja VII

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien otrzymać tytuł Forumowicza Roku 2014?

Czas głosowania minął 16 grudnia 2014, o 11:02

Adrian
8
20%
Damned
24
59%
monjovi
9
22%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz roku 2014, edycja VII

Post autor: Agata BJ »

Obrazek
Nadszedł czas na rozpoczęcie II etapu plebiscytu na Forumowicza Roku 2014!
Zanim przejdę do spraw logistyczno-formalnych, przedstawiam nieco statystyk z I etapu konkursu:
- w głosowaniu wzięło udział 20 osób
- oddano 60 głosów
- zagłosowano na 15 różnych użytkowników
- osoba z najwyższą liczbą głosów otrzymała ich 13
- osoby z najniższą liczbą głosów otrzymały 1
Osoby, które uzyskały największą ilość głosów w I etapie:

Adrian
Damned
monjovi


KOLEJNOŚĆ WYMIENIONYCH OSÓB JEST PRZYPADKOWA!
Te osoby kwalifikują się do II etapu i to właśnie na nie będziemy oddawać głosy przez najbliższy tydzień.


Kto powinien otrzymać tytuł Forumowicza Roku 2014?
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie. Czas na oddanie głosu macie do przyszłego wtorku, a dokładniej do 16. grudnia. Wtedy ankieta się zakończy i poznamy wyniki.
Każdy może zagłosować tylko raz i tylko na jedną osobę. Wyniki głosowania będą ukryte, aż do jego zakończenia.

Jak zawsze zapraszam i zachęcam do dyskusji. Czy właśnie takiego podium się spodziewaliście? Kto według Was wygra? A może chcecie powiedzieć na kogo głosujecie i dlaczego? :)

Od razu uprzedzam pytanie o wyniki I etapu. Pełne zestawienie głosów podam po całkowitym zakończeniu konkursu.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
KondZik

Post autor: KondZik »

Tak głosowałem :) Ta trójka zasłużyła sobie na to bez dwóch zdań.
Pozdrawiam


ps. gdzie jest PSL pytam się ?!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

"Moja" trójka przeszła dalej. ;) Tak jak w poprzednim roku w II rundzie głosuję na Damneda.
EVENo

Post autor: EVENo »

Jak mi tu ktoś napisze "Głosuję na Adriana, bo Damned wygrał w zeszłym roku" to go chyba panzerfaustem potraktuje.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

^^^^Głosuję na monjovi, bo Damned wygrał w zeszłym roku

A tak serio to zasłużyła.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Jak mi tu ktoś napisze "Głosuję na Adriana, bo Damned wygrał w zeszłym roku" to go chyba panzerfaustem potraktuje.
A ja właśnie głosuję na Adriana! Ale za to z wielu powodów ;)
Może i nie był bardzo aktywny przez calutki, okrągły rok, ale ja nie uważam tego za główny wyznacznik. Od jakiegoś czasu bardzo mocno angażuje się w życie strony. Mówię tu nie tylko o tym co widzicie Wy - bywalcy forum, ale też od strony redakcyjnej. Jest bardzo aktywny, ma wiele pomysłów na rozkręcenie forum. Czasem aż ciężko za nim nadążyć :) No, a poza tym jeszcze tego tytułu nie miał, więc najwyższa pora :)

P.S - Lubię II etap bo wtedy mogę w końcu oddać swój głos.. :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Aż dziwne, że Adrian nigdy nie został forumowiczem roku...
Również oddaję na niego głos, gdyż obawiam się, że Damnedowi może się przewrócić w głowie od tego sukcesu ;)

P.S Moniko:
https://www.youtube.com/watch?v=ZF_ca0JYyxY

:D
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

uważam, że Damned zasłużył na co najmniej Forumowicza Dekady
Why so serious?
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

No to z mojej trójki pozostał już tylko jeden faworyt. Tak więc głos oddaję na forumowicza Damned :)) Pozostałej dwójce również życzę powodzenia !
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Damned ma szansę jako pierwszy w historii "Forumowicza roku" wygrać po raz drugi, i to jeszcze drugi rok z kolei.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

No nie wiem... W sumie to się waham... :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Czytając niektóre komentarze i uzasadnienia widzę że z obiektywizmem u niektórych jest słabiutko... ;)
Wiadomo że wygra Filip i powód jest bardzo prosty. Ten rok to jeden z najgorszych w historii BJ a temu człowiekowi się chce. Wciąż urozmaica te forum różnymi plebiscytami etc, daje linki, newsy i generalnie staje na głowie aby tu się jeszcze życie tliło...Nie wiem ile osób stąd wyparowało, pewnie z 50. Może wrócą, może nie...Gdyby nie ludzie jak Damned, Monika, Lydia, Mona, Tom, Smolek, Yoss, Dand czy Kondzik(a ostatnio Eveno) w ogóle bym tu nie zaglądał bo po pierwsze zespół praktycznie nie istnieje, po drugie nie mam czasu a ten rok do łatwych nie należał z wielu powodów. A po trzecie mam jakąś awersję do BJ, nie słucham ostatnio(wyjątkiem było Sons of Beaches) bo nie mogę po prostu...
Tak więc dobrze że tacy ludzie są i im się chce. Dzięki Wam tu wciąż zaglądam. :)
Ale w sumie jak wygra Monika to też będzie fajnie. ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie i dołączyli mnie do wspaniałego towarzystwa Moniki i Adriana ;) Cieszę się, że nasza aktywność, a także nasze mniej lub bardziej udane próby ożywienia tego miejsca zostały docenione :)

Swój głos oddałem na Monikę, która była aktywna przez okrągły rok. Wiem, że liczby i statystyki "nie grają" i nie powinny mieć decydującego znaczenia, ale warto je przytoczyć, bo dla mnie są dosyć przekonujące:

monjovi 381 postów
Adrian 156 postów

Poza tym, pomimo że mijający rok był w światku Bon Jovi mało, o ile nie najmniej ciekawym okresem ostatnich 15-stu lat, to Monika pisała praktycznie codziennie i dzięki takim osobom jak ona, forum żyło nie tylko przez ostatni miesiąc.

Adrianowi należy się uznanie za to, że od listopada wykazywał się jako redaktor portalu i pisał chyba 10 newsów tygodniowo. Jednak w tym konkursie, zgodnie z regulaminem biorę pod uwagę aktywność forumową. A jako że Adriana miłość do BJ nie przeminie nigdy, to prędzej czy później pewnie zdobędzie ten tytuł :) I liczę na kolejne odsłony jego autorskiego projektu - alternatywnych wersji albumów! :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

To ja również pozwolę sobie podziękować za wszystkie głosy, już sama obecność pośród tej trójki jest przesympatyczna :) I od razu gratuluje Panom - Adrianowi i Damnedowi ;) Wspaniałe jest tez to, że aktywność na forum to dla mnie czyta przyjemność i zabawa, więc tym bardziej miło, że ktoś to docenia :)

Co prawda nie prowadzę żadnych statystyk, ale mam dobrą pamięć (jeszcze) :D W tym roku forum zginęłoby śmiercią naturalną, gdyby nie aktywność Damneda i kilku innych osób ;) ale to Damned przede wszystkim starał się tchnąć życie w naszą społeczność ! Rok temu obiecał mi, że z tego forum nie zniknie i nie osiądzie na laurach - tak też zrobił ! ;)

Adrian przez ostatni czas nadrabia zaległości: newsy, nowe plebiscyty, tematy - to bardzo się chwali ! Lubie tez jego nieco inne spojrzenie na muzykę Bon Jovi i przede wszystkim to, że jak lew broni swoich przekonań ! :D

O trzeciej kandydatce się nie wypowiadam bo szkoda gadać :D ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Damned ! Damned ! Damned ! :yes:
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”