Forumowicz roku 2014, edycja VII

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz roku 2014, edycja VII

Post autor: Agata BJ »

Witamy grudzień! A wraz z nim tradycyjny już konkurs na naszym forum :) Rozpoczynamy plebiscyt FORUMOWICZ ROKU 2014!
To już VII edycja konkursu. Zwycięzcą zeszłorocznej był Damned. Przez lata tytuł zdobywali różni użytkownicy. Często te same osoby pojawiały się w pierwszej trójce, jednak ostateczny tytuł co roku trafiał do kogo innego. Oprócz wspomnianego zeszłorocznego zwycięzcy, tytuł ten posiadali również: Jovizna, Frankie, Scrooge, ROCKSTAR i Agata BJ.
W tym roku głosujmy więc ponownie!
Zapraszam do zapoznania się z zasadami plebiscytu :)
Obrazek
Zasady:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ (inny sposób podawania głosów nie będzie zaliczony!) ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów, są pomocne, kulturalne i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi ;)
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu całego tygodnia (od dziś do przyszłego poniedziałku włącznie, tj. 8 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wyłonię 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum (również na tych, którzy już mieli tytuł Forumowicza Roku w poprzednich latach)
4. Dla zwycięzcy plebiscytu przewidujemy nagrody rzeczowe, także warto się zabawić!
5. Spośród userów którzy oddadzą swoje głosy wylosujemy również jedną osobę, która dostanie nagrodę niespodziankę! Zachęcam tym bardziej do oddawania swoich głosów!

Dla tych, którzy są ciekawi poprzednich edycji zapraszam tutaj.

Naturalnie zachęcam również do dyskusji w temacie :) Oddawanie głosów ma charakter tajny, jednak nie odbiera to Wam prawa do przyznania się na kogo głosujecie. Jeśli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat swoich typów - jak najbardziej może, a nawet jest to mile widziane :) Jeśli natomiast chcecie zachować to dla siebie to i tak zapraszam do dyskusji - być może bardziej ogólnej. A może ktoś chce obstawić kto w tym roku wygra? Jakieś przypuszczenia? :) Wszelka dyskusja dozwolona.
Piszcie również, jeśli macie jakieś pytania.
Pamiętajcie, że to tylko forma zabawy, a tytuł nie daje i nie odbiera nikomu żadnych, forumowych przywilejów! (oprócz nagród no i...bezwzględnej sławy ;) ).
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Muszą być koniecznie trzy typy? A co, jeśli według mnie jest tylko jeden? :p
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

alniac pisze:Muszą być koniecznie trzy typy? A co, jeśli według mnie jest tylko jeden? :p
Muszą być trzy ;) Na forum jest więcej niż jedna aktywna osoba. Myślę, że da się wybrać trzy ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Wiernie jeden głos oddaję na Adriana, który ostatnio szaleje z newsami :D Natomiast kolejne dwa, na monjovi (nie tylko dlatego, że prywatnie okazała się fajną dziewczyną :lol: ) ale dlatego, że wraz z Lydią są zawsze pierwsze w umieszczaniu różnych ciekawych rzeczy na tym forum.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

kikusia28 pisze:na monjovi (nie tylko dlatego, że prywatnie okazała się fajną dziewczyną
Dziękuje Kikusio to bardzo miłe :D

Ja standardowo nie zdradzę na kogo głosuje :D w tym roku forum zdecydowanie ucichło, a wielka szkoda. Ciekawe czy jeszcze kiedyś będzie tutaj takie szaleństwo jak w okresie - listopad 2012 - grudzień 2013 ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
EVENo

Post autor: EVENo »

Najlepszy okres forum to ten sprzed ogłoszenia koncertu w Polsce. Przyjazd Bon Jovi do Gdańska zdawał się być objawieniem dla portalu, ale jak widać, z czasem przyniosło to odwrotny efekt. Najmilej wspominam te forumowe dyskusje, które panowały tutaj zanim zespół wydał What About Now. Cały czas powstawały nowe, luźne tematy, a ludzie na te nowe, luźne tematy, luźno rozmawiali. Kiedyś nie było tu nudy, tak po prostu, sami od siebie ją zwalczaliśmy.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Najlepszy okres forum to ten sprzed ogłoszenia koncertu w Polsce. Przyjazd Bon Jovi do Gdańska zdawał się być objawieniem dla portalu, ale jak widać, z czasem przyniosło to odwrotny efekt. Najmilej wspominam te forumowe dyskusje, które panowały tutaj zanim zespół wydał What About Now. Cały czas powstawały nowe, luźne tematy, a ludzie na te nowe, luźne tematy, luźno rozmawiali. Kiedyś nie było tu nudy, tak po prostu, sami od siebie ją zwalczaliśmy.
Nudę tworzą sami użytkownicy i jej brak również ;) Forum jest otwarte na różne tematy..możesz je rozpocząć, jeśli masz jakiś pomysł.
Zawsze są momenty większej aktywności oraz mniejszej. Różnie bywa. Ciężko by było o to, żeby miejsce, które funkcjonuje od tylu lat bez przerwy tętniło życiem wciąż tak samo mocno :) Wiadomo, że będą miesiące, kiedy będzie tu ciszej i niewiele da się na to zaradzić.
A taki plebiscyt to jedna z dróg, która umożliwia rozruszanie użytkowników :) Także głosujemy, głosujemy!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Piszcie piszcie swoich kandydatów bo ja jakoś wyjątkowo w tym roku nie mam pomysłu.
Chociaż EVENo całkiem nieźle w sumie finiszuje teraz ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

EVENo pisze:Najlepszy okres forum to ten sprzed ogłoszenia koncertu w Polsce. Przyjazd Bon Jovi do Gdańska zdawał się być objawieniem dla portalu, ale jak widać, z czasem przyniosło to odwrotny efekt.
Sądzę, że to nie wina koncertu w Polsce, a efekt jawnego rozpadu zespołu i wstrzymania działalności w roku 2014. Takiego kryzysu nie było w Bon Jovi od powstania tego portalu. Gdy zacznie dziać się coś konkretnego, to frekwencja na forum wzrośnie, to pewne :)

Co do wyborów, to mam w tym roku kilkunastu kandydatów, z których wybiorę trójkę. Po wstępnej analizie, liczby wskazują, że najbardziej aktywnymi osobami w tym roku byli: monjovi, Tomker, prezes1, KondZik, lydia, Mona Tozzi, Dand, Miracle BJ, EVENo, Adrian, Agata BJ, Smolek, kikusia28, medicineman90 i Yossarian.

Kolejność nie przypadkowa. Wszyscy przekroczyli w tym roku ilość 100 postów, a ich aktywność była widoczna. Najwięcej z wymienionych osób udzielała się w tym roku monjovi. Wrzucała sporo newsów, najnowszych nagrań, fotorelacji czy wzmianek o BJ. Podobnie lydia, która zasypywała nas relacjami z obecnych wydarzeń. Trzeba będzie jednak przeanalizować wszystko dokładniej :)

Przy głosowaniu wezmę także pod uwagę dwóch nieobecnych czyli Dolkina i Geminimana. Pomimo, że nie ma ich już z nami, to nie oznacza przecież, że nie mogą "pośmiertnie" walczyć o tytuł. Ich aktywność była bardzo duża. Obydwoje mogli wywoływać kontrowersje, bo zawsze szli pod prąd i mieli własne, odmienne od ogółu użytkowników zdanie na każdy temat.

PS. nagrodę specjalną przyznałbym Sobolowi za ten post: :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Damned i monjovi mają u mnie głos jak w banku. ;) Na razie ciężko powiedzieć komu dam trzeci głos, muszę prześledzić aktywność poszczególnych userów.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Mój faworyt to DAMNED ! :brawo: Pozostałych nie zdradzę :spoko:
BJ - It's my life - Always !
EVENo

Post autor: EVENo »

Swoją drogą, jak dwa lata temu pytałem, czy ktoś, kto nie słucha Bon Jovi może zostać forumowiczem roku to dostałem wymijającą odpowiedź. Pewnie przez to, że rok wcześniej byłem drugi.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

skromnie planuję zgłosić siebie, bo nie wyklucza tego regulamin.
Why so serious?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Yossarian pisze:skromnie planuję zgłosić siebie, bo nie wyklucza tego regulamin.
Śmiem twierdzić, że go nie przeczytałeś ;) Albo bardzo niedokładnie i wybiórczo :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Agata BJ pisze:
Yossarian pisze:skromnie planuję zgłosić siebie, bo nie wyklucza tego regulamin.
Śmiem twierdzić, że go nie przeczytałeś ;) Albo bardzo niedokładnie i wybiórczo :D
Ale kiedy kolega ma rację... ;) W regulaminie jest napisane, że nie można na siebie głosować, ale nie ma żadnych restrykcji co do tego, KOGO można typować :) Także no... :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”