Thank you for loving me w Gdańsku?

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ludzie, nie macie oryginalniejszych pomysłów niż oświadczyny przed, podczas czy po koncercie? Ja rozumiem, że pozytywne bodźce z otoczenia i dobry humor sprzyja podejmowaniu decyzji na "tak", ale czy nie lepiej pomyśleć nad oświadczynami w innym miejscu i terminie? Jak kogoś rajcuje oświadczać się w chwili, gdy w tym samym miejscu będą to robiły dziesiątki innych osób, to okej :D
Moim zdaniem zero romantyzmu, dużo komercji rodem z meczy NBA w USA podpatrzonych na youtube. Na szczęście nie oświadczasz się mi ;)

A jeśli JUŻ, na siłę, na chamca, oświadczyny podczas koncertu, wolałabym jakiś mocniejszy kawałek. Nie, jak to zwykłam mawiać, smętną balladę ;) ale są kobiety, a ile kobiet, tyle temperamentów :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

^^^uważaj,uważaj bo jeszcze ci będzie głupio jak usłyszysz w Gdańsku np. BORoses a tam twój facet na kolanko klęka ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Każdy lubi inne oświadczyny. Według mnie zrobienie tego podczas koncertu, który jest dla zainteresowanych ważnym wydarzeniem, jest bardzo fajnym pomysłem. Gdybym wciąż miała szansę na taki event w swoim życiu to wcale bym się nie obraziła, gdyby to był właśnie koncert BJ :)
Dlatego nie osądzajmy czy to jest banalne czy nie bo to tylko i wyłącznie jest sprawa subiektywna ;)

A tak w ogóle to nie liczy się czy oświadczyny będą super-hiper-oryginalne-i-nikt-inny-takich-nie-będzie-miał tylko liczy się sam fakt i znaczenie takiego wydarzenia. Oczywiście bardzo fajnie, gdy oświadczyny są oryginalne i pomysłowo zaplanowane, ale czy to jest najważniejsze..? ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Dand pisze:^^^uważaj,uważaj bo jeszcze ci będzie głupio jak usłyszysz w Gdańsku np. BORoses a tam twój facet na kolanko klęka ;p
Na szczęście temat oświadczyn, ślubu i zakładania rodziny mamy już za sobą, więc oboje wiemy co i jak. Zresztą mój wie, że w poważniejszych, przyszłościowych sprawach jestem raczej przyziemna i wolę mieć czas do namysłu. Emocjom ulegam w mniej istotnych sprawach :)
Ale jak napisałam - co kto woli. Dla jednych może to być super przeżycie związane z super wspomnieniem, dla innych może to oświadczać tylko kłopoty :D
rosol55
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 3 marca 2013, o 22:19
Lokalizacja: Waw

Post autor: rosol55 »

misstwisted pisze:Ludzie, nie macie oryginalniejszych pomysłów niż oświadczyny przed, podczas czy po koncercie? Ja rozumiem, że pozytywne bodźce z otoczenia i dobry humor sprzyja podejmowaniu decyzji na "tak", ale czy nie lepiej pomyśleć nad oświadczynami w innym miejscu i terminie? Jak kogoś rajcuje oświadczać się w chwili, gdy w tym samym miejscu będą to robiły dziesiątki innych osób, to okej :D
Moim zdaniem zero romantyzmu, dużo komercji rodem z meczy NBA w USA podpatrzonych na youtube. Na szczęście nie oświadczasz się mi ;)

A jeśli JUŻ, na siłę, na chamca, oświadczyny podczas koncertu, wolałabym jakiś mocniejszy kawałek. Nie, jak to zwykłam mawiać, smętną balladę ;) ale są kobiety, a ile kobiet, tyle temperamentów :D

Ja powiem szczerze mam w głębokim poważaniu co będą robić dziesiątki innych osób w tym samym miejscu, ja tak oświadczać im się nie bronię :) a powiedz co jest dla Ciebie oryginalnym pomysłem? Restauracja? Lot balonem? Plaża? Przypuszczam, że wątpię. Tak jak powiedzieli, będzie to dla nas fajne wydarzenie, więc i okazja wydaje się być dobra. Co mnie inni obchodzą?:)
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ale jak Ci odmówi do dopiero lipa. I to do tego przy Jonie xD
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

rosol55 pisze:Ja powiem szczerze mam w głębokim poważaniu co będą robić dziesiątki innych osób w tym samym miejscu, ja tak oświadczać im się nie bronię :) a powiedz co jest dla Ciebie oryginalnym pomysłem? Restauracja? Lot balonem? Plaża? Przypuszczam, że wątpię. Tak jak powiedzieli, będzie to dla nas fajne wydarzenie, więc i okazja wydaje się być dobra. Co mnie inni obchodzą?:)
Dla niej pewnie oryginalne są oświadczyny podczas wspólnego rozwolnienia w kabinach obok w centrum handlowym, po uprzednim zjedzeniu nieświeżego jedzenia z baru typu fast food.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

rosol55 pisze:God damn it. I cały misterny plan w pizdu... A czy z tego co grają na trasie jest coś, co by się nadawało do mojego planu?
:D nie żałuję, że przez przypadek zajrzałem na ten temat :D

Jeśli ślub ma być kościelny to proponuję "Amen" ;) (mrugam - żart)

A na serio to radzę Ci poczekać na europejskie setlisty i poobserwować które z tych piosenek wywołują u Twojej przyszłej żony jakie reakcje, my Ci tego nie podpowiemy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”