Największy Hejter Forum! - Głosowanie ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:
kikusia28 pisze: Bardzo mnie to cieszy . Jak Cie spotkam w Gdańsku to ukłonie sie mojemu Panu i Władcy jak Ty BJ w Dreźnie :D

Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. Król sprzedał bilety. :whoeva:
Król jak przystało na króle nieustannie robi sobie z Was jaja, a potem ma ubaw obserwując jak się poddani denerwują :)

Żeby pokazać jak wielkim jestem hejterem moją kolekcja biletów na GDA :) + jeszcze 2 fast tracki w drodze ;p Także emocjonujcie się dalej, bawcie w wybory na hejtera itp., ale pamiętajcie, że sporo osób ma z Was po prostu polewkę... trochę dystansu. Od kiedy tu jestem bawi mnie to jak część z Was odbiera krytykę BJ, jak Was to boli, jak łatwo wyprowadza z równowagi. Emocjonujecie się tym jak banda 10 latków w piaskownicy, a to tylko głupi zespolik, tylko muzyka, dodałbym tylko rock n' roll, ale nie wiem czy wypada ;p
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2013, o 07:10 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Scrooge pisze:
bartekbb23 pisze:
kikusia28 pisze: Bardzo mnie to cieszy . Jak Cie spotkam w Gdańsku to ukłonie sie mojemu Panu i Władcy jak Ty BJ w Dreźnie :D

Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. Król sprzedał bilety. :whoeva:
Król jak przystało na króle nieustannie robi sobie z Was jaja, a potem ma ubaw obserwując jak się poddani denerwują :)

Żeby pokazać jak wielkim jestem hejterem moją kolekcja biletów na GDA :) + jeszcze 2 fast tracki w drodze ;p Także emocjonujcie się dalej, bawcie w wybory na hejtera itp., ale pamiętajcie, że sporo osób ma z Was po prostu polewkę... trochę dystansu. Od kiedy tu jestem bawi mnie to jak część z Was odbiera krytykę BJ, jak Was to boli, jak łatwo wyprowadza z równowagi. Emocjonujecie się tym jak banda 10 latków w piaskownicy, a to tylko głupi zespolik, tylko muzyka, dodałbym tylko rock n' roll, ale nie wiem czy wypada ;p

Obrazek
Zajebiście że dodałeś, bo o to tu chodzi ;)

Jednak tak jak rozmawialiśmy jak rzucasz hasło, że "dobrze, że pozbyłem się biletów" to w mojej opinii szkodzi to promocji koncertu i może zniechęcić do kupna innych.
I pomimo że wiedziałem, że masz te bilety to uważałem ten temat za potrzebny włąśnei, aby zaistniało na forum takie foto jak te ;)

Cieszą mnie wiadomości na PW odnośnie głosowania, bo nie są naładowane chamstwem a ciekawymi spostrzeżeniami. Jeszcze się muszę zastanowić jak je tutaj umieścić, aby miały charakter pozytywnego spojrzenia na nas samych z innej perspektywy.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

A ja dałem te forki, żeby pokazać, że:

- osoby, krytykujące to i owo wcale nie są gorszymi słuchaczami zespołu, od tych wielbiących... z resztą coś mi się zdaje, że Wasz łasy na kasę idol bardziej ceni takich hejterów jak ja z pliczkiem biletów niż wielbiących ich fanów, którzy gadają o plakatach i ulotkach, a nic z tego nie wynika. Może i krytykuje to co mi się nie podoba, ale realnie werbuję publikę na koncert.

- mylicie pojęcie hejtera, albo ja mylę. Bo dla mnie hejter to ktoś kto krytykuje dla krytyki, nie z powodu faktycznych preferencji. Hejterem byłby ktoś kto w ogóle nie zna i nie ceni BJ, a hejtuje wszystko. Na pewno hejterami nie są osoby, które jeżdżą na koncerty, kupują oryginalne płyty, cenią znaczną część twórczości zespołu. Ba, wręcz twierdzę, że to właśnie takie osoby mają największe prawo do krytyki, bo z jednej strony dały coś zespołowi, a z drugiej ich krytyka jest merytoryczna bo oparta o faktyczną i dogłębną znajomość tego co krytykują.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Scrooge pisze:A ja dałem te forki, żeby pokazać, że:

- osoby, krytykujące to i owo wcale nie są gorszymi słuchaczami zespołu, od tych wielbiących... z resztą coś mi się zdaje, że Wasz łasy na kasę idol bardziej ceni takich hejterów jak ja z pliczkiem biletów niż wielbiących ich fanów, którzy gadają o plakatach i ulotkach, a nic z tego nie wynika. Może i krytykuje to co mi się nie podoba, ale realnie werbuję publikę na koncert.

- mylicie pojęcie hejtera, albo ja mylę. Bo dla mnie hejter to ktoś kto krytykuje dla krytyki, nie z powodu faktycznych preferencji. Hejterem byłby ktoś kto w ogóle nie zna i nie ceni BJ, a hejtuje wszystko. Na pewno hejterami nie są osoby, które jeżdżą na koncerty, kupują oryginalne płyty, cenią znaczną część twórczości zespołu. Ba, wręcz twierdzę, że to właśnie takie osoby mają największe prawo do krytyki, bo z jednej strony dały coś zespołowi, a z drugiej ich krytyka jest merytoryczna bo oparta o faktyczną i dogłębną znajomość tego co krytykują.
Może być jeszcze 3 powód :

Lubisz się chwalić :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

kikusia28 pisze:
Może być jeszcze 3 powód :

Lubisz się chwalić :D
Lubię
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge pisze:Król jak przystało na króle nieustannie robi sobie z Was jaja, a potem ma ubaw obserwując jak się poddani denerwują :)

Żeby pokazać jak wielkim jestem hejterem moją kolekcja biletów na GDA :) + jeszcze 2 fast tracki w drodze ;p Także emocjonujcie się dalej, bawcie w wybory na hejtera itp., ale pamiętajcie, że sporo osób ma z Was po prostu polewkę... trochę dystansu. Od kiedy tu jestem bawi mnie to jak część z Was odbiera krytykę BJ, jak Was to boli, jak łatwo wyprowadza z równowagi. Emocjonujecie się tym jak banda 10 latków w piaskownicy, a to tylko głupi zespolik, tylko muzyka, dodałbym tylko rock n' roll, ale nie wiem czy wypada ;p

ŁAAAAAŁ!!!!! Król umieścił mój post na zdjęciu, supcio ^^

Ale teraz musisz mi płacić tantiemy bo wszyscy oglądają.
Scrooge pisze:z resztą coś mi się zdaje, że Wasz łasy na kasę idol bardziej ceni takich hejterów jak ja z pliczkiem biletów niż wielbiących ich fanów, którzy gadają o plakatach i ulotkach, a nic z tego nie wynika. Może i krytykuje to co mi się nie podoba, ale realnie werbuję publikę na koncert.
takim to on pokazuje środkowy palec.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Chciałbym jakiegoś hejta rzucić, ale coś nie mam weny. Może odpalę video do BWC i się uda ;p.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sobol_77 pisze:Chciałbym jakiegoś hejta rzucić, ale coś nie mam weny. Może odpalę video do BWC i się uda ;p.

hahahahahaha dobre
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Działa !! Proponuję zmianę nazwy zespołu na Jon Bon Jovi and the Others :p
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Jak zauważyłem ten topic to jakoś mnie nie przekonywał - z drugiej strony chyba dobrze, że jest miejsce, gdzie można odreagować...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Nie powiedziałabym, że osoby opisane przez ciebie, Adrianie, są hejterami. Hejter hejtuje wszystko, nawet to, co jego zdaniem jest słuszne, ale hejtuje tylko po to, żeby zrobić innym na złość.
Ci użytkownicy nie hejtuja, tylko czasami brak im hamulców, przez co później nocami nie śpią, bo żałują za swoje forumowe grzechy, myślą jak je naprawić... :cfaniak:
Choć nie powiem, często taki brak hamulców działa na nerwy, szczególnie użytkownikomm, którzy nie lubią czytać postów zaczynających się od słów "jesteś żałosny" itp. ;]
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

a kiedy wróci Rattie? Zawsze był to fajny "hejter" :)

Osobiście jestem fanką skrajnych opinii, więc dla mnie spory na forum (i to najczęściej merytoryczne) to bardzo duży plus, zwłaszcza dobrze argumentowane :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

sobol_77 pisze:Proponuję zmianę nazwy zespołu na Jon Bon Jovi and the Others :p
całkiem dobre! :P

co nie zmienia faktu, że i tak spotkamy się w G.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

Adrian pisze:
Scrooge pisze: Gratuluję Adi, kilka dni temu dałeś najbardziej żenującego newsa w historii tej witryny, teraz dalej ciągniesz swoją prywatę, tym razem pod postacią tego śmiesznego konkursu, który jedyne co może spowodować to jeszcze większe konflikty i wojny na tym forum, bo zaraz zacznie się seria ataków na wymienione osoby, która spowoduje kontrataki zaatakowanych. GENIUSZ!
No właśnie chodzi o to żeby oczyścić atmosferę wokół osób i forum i żeby każdy miał możliwość popatrzenia na siebie w krzywym zwierciadle.

Myślę, ze jak ktoś przeczyta to co wstawiłem to już może odczuć, ze taka osoba pisze momentami ostro o zespole. Może za ostro? Może być to impuls do zmian, zastanowienia się, refleksji, albo do utwierdzenia się w swoim zdaniu. Wybór należy do tych osób.
Proponuję zmienić temat tego wątku na LINCZ nad osobami, które mają odmienne poglądy niż Adrian.
Hmm. Ale ja się z kilkoma wypowiedziami osób które tutaj zamieściłem zgadzam ;> Scrooge przeczytaj jeszcze raz. Nie o to tu chodzi ;)
I napisałem, ze jak przerodzi się to w jakiś "LINCZ" to poproszę o usunięcie tematu. Licze, ze będzie on jednak motywem do oczyszczenia atmosfery.
Odnośnie mojej charakterystyki - ost. zdanie stylistycznie do bani i sens jego, nie do końca taki jaki miałem na myśli.
Wszystko nie jest shitem - I'm with You jest super.

Wcalę nie piszę za ostro, myślę, że to i tak jest łagodnie - mógłbym powrzucac więcej "epitetów", Nie mam zamiaru zastanawiać się i refleksjonować. Zdanie takie mam i tyle, i jak powstanie więcej takich chamsko badziewnych utworów z ich strony to trochę się dołoży. Po tym co stworzyli, zdałem sobie sprawę jaka cienka jest granica pomiędzy miłością i nienawiścią.


Dziś znów słuchałem Kółka i im więcej go słucham tym bardziej nienawidzę BWC !!! Jeszcze posłucham z 10 razy i postanowię sobie kupić nowiutki albumik tylko po to, żeby go za chwilę spalić.

...a tak nawiasem pisząc to największym "hejterem" to i tak jest JBJ, bo gdyby kochał i szanował ten zespół to nie stworzyłby dla niego takiego szmelcu (bwc).
...and just only rock...
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Ja juz zdziadzialem, moze nawet przechodze wczesna andropauze :P , zaczelo podobac mi sie "Lost Highway" ( jedyny album, ktorego obecnie tak naprawde nie trawie to "The Circle") a do hejtera chyba mi daleko ;)

Taka mala uwaga- ciezko powiedzec, ze nominowani w tej kategorii, to tak naprawde hejterzy z krwi i kosci- dla mnie to Panowie, ktorym muzyka BJ jest bliska sercu, wiele znaczy w ich zyciu i po prostu krew ich zalewa, ze ich ukochany zespol kroczy totalnie inna sciezka, anizeli poprzednio (delikatnie i dyplomatycznie rzecz ujmujac).

Albo, jak Adrian, walcza o dobre imie nowego wiezerunku zespolu, ktory, jak wiemy do niektorych trafia z sila wodospadu (z przerazeniem to pisze, ale mysle teraz rowniez o sobie ;) )

Ale zeby nie bylo- glos oddalem !! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”