Forumowicz roku 2012, edycja V (II)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien zostać Forumowiczem Roku 2012?

Czas głosowania minął 15 grudnia 2012, o 08:44

Adrian
5
15%
KondZik
14
41%
Agata BJ
15
44%
 
Liczba głosów: 34

KondZik

Post autor: KondZik »

Chciałbym podziękować za głosy i pogratulować Agacie oraz Adrianowi :)
Po raz pierwszy jestem w trójce i to sympatyczne zaskoczenie ;)
Pozdrawiam :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Powiem tak- Skoro już powstała odmienna kategoria Debiutanta Roku- To debiutanci powinni mieć możliwość głosu tylko tam jeśli już brać pod uwagę pomysł Danda na temat tego czy ktoś powinien mieć głos czy też nie.

A w ogóle to proponuję złożyć wniosek do PKW, aby się zajęła tymi wyborami w przyszłym roku, a sejm zreformował Kodeks Wyborczy i wcisnął parę artykułów odnośnie wyborów na bonjovi.pl, bo teraz to wszystko w ogóle niekonstytucyjnie się odbyło. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Chciałabym przypomnieć wszystkim, że te konkursy to ZABAWA :D Ma na celu rozruszanie forum i miłe spędzenie tu czasu. Poza tym może zmotywować niektórych do aktywnego uczestnictwa w życiu strony. I tyle ;) Nie róbmy z tego sprawy życia i śmierci.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
KondZik

Post autor: KondZik »

bartekbb23 pisze:Powiem tak- Skoro już powstała odmienna kategoria Debiutanta Roku- To debiutanci powinni mieć możliwość głosu tylko tam jeśli już brać pod uwagę pomysł Danda na temat tego czy ktoś powinien mieć głos czy też nie.

A w ogóle to proponuję złożyć wniosek do PKW, aby się zajęła tymi wyborami w przyszłym roku, a sejm zreformował Kodeks Wyborczy i wcisnął parę artykułów odnośnie wyborów na bonjovi.pl, bo teraz to wszystko w ogóle niekonstytucyjnie się odbyło. Pozdrawiam.
Hehe :P
A tak nawiasem mówiąc nie wiem czy głosowałeś, ale jeśli tak to nie rozumiem jak można napisać że to nieporozumienie.
Myśle że to coroczna zabawa i tyle. :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Zabawa zabawą no ale skoro to konkurs to jakieś logiczne zasady wypadałoby mieć.

Dobra kończe już :bg:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Zasady są, wystarczy się z nimi zapoznać. Nie zmieniły się od 5 lat i raczej się już nie zmienią :) Można się bawić, jeśli ktoś ma ochotę, a jeśli nie to przecież nie jest to obowiązkowe. Ponadto można zawsze wyjść z inicjatywą i zaproponować swój konkurs (jeśli ten się komuś nie podoba). Bodzio na pewno to rozpatrzy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Mialem juz ta kwestie odpuscic no ale musze ;p
1. Zasady są ale jak ja podkreślam - nielogiczne. No bo jak na forumowicza roku ma głosowac ktoś kto był na forum zaledwie 1 miesiac.
2. Zasady od 5 lat sie nie zmieniły, ok ,ale teraz jest wyjątkowa sytuacja bo był nagly wzrost liczby userów ze względu na koncert więc powinno sie reagować co do sytuacji.

Nie chce już tego roztrząsać bo nie ma to teraz znaczenia, konkurs rozstrzygnięty i naprawde gratuluje zwyciężczyni. Wiadomo,że to zabawa, tak tylko dałem swoje rozmyślania :) Taka dyskusja powinna sie odbyc przed konkursem, nie odbyła się i trudno, to co jest, jest wiążące ;]
Wniosek do PKW,mimo głębokich rozmyślań odpuszcze :bg:
Obrazek
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Serdeczne gratulacje dla Agaty BJ za zwycięstwo i dla pozostałej dwójki na podium. Myślę że zwycięstwo w pełni zasłużone. Pozdrowienia dla wszystkich którzy brali udział w konkursie :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Gratulacje Agata. :) A także Kondzik i Adrian za miejsce w trójce. I oczywiście dla Jovizny. :) Zdradzę, że głosowałem na KondZika. Rok temu byłem w tym miejscu gdzie Wy. ;) Jednak w tym roku była jednak mniejsza aktywność po mojej stornie. Powiem tak były momenty w roku, że pisałem więcej, były momenty, że pisałem mniej. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich! W następnym roku koncert BJ, zobaczymy jak to będzie w 2013 roku. :)
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Ja osobiście jako, że głosowałem na KondZika liczyłem, że on wygra, bo moim zdaniem wykazał się naprawdę dużą aktywnością w tym roku, a działo się sporo, może nie stricte związanego z Bon Jovi, ale był solowy album Sambory i jego trasa koncertowa, no i później się pojawiły pogłoski o koncercie w Polsce i dalej się dopiero zaczęło dziać... Ja nie pamiętam żeby to forum było kiedykolwiek tak aktywne, a już kilka lat z Wami jestem :) .
Niemniej jednak serdecznie gratuluję Agacie!! ;)

A na końcu trochę prywaty - zdziwiłem się, że mam jeden głos w I etapie i ktokolwiek na mnie zagłosował, dziękuję bardzo :D
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Gratuluję zwyciężczyni, jak również pozostałym finalistom :) Osobiście głosowałem na KondZika - z prostej przyczyny: cały rok był aktywny na forum, Agata i Adrian mieli natomiast "ciche" momenty :D

No i bardzo dziękuję tym 4 osobom, które zgłosiły moją kandydaturę, do czasu następnej "kampanii wyborczej" obiecuję nadal działać ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

gratulacje zwycięzcom i zwyciężonym :) Wszyscy budujecie to forum w końcu!
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Gratuluję zwycięstwa Agacie i drugiego miejsca Kondzikowi. Walka jak widać była zacięta.
Przepraszam, że w tym etapie głosowania nie byłem w stanie wam dotrzymać kroku, ale to tylko świadczy o dużej różnicy między mną a wami ;)

Szczere dziękuje wszystkim za głosy. Fajnie byłoby się dowiedzieć czym się kierowało tych 7 osób (prawdopodobnie 7), które oddały na mnie głosy. Pogląd, sposób pisania, sympatia itp?

Chętnie zobaczyłbym jak wyglądały 3ki i ilość głosów w poprzednich latach. Mam umysł w dużej mierze anlityczny więc takie coś zawsze mnie interesuje ;)

Co do regulaminu. Owszem zgadzam się, że jest nieprecyzyjny, ale jakiś musi być ;) Agata ustaliła takie warunki i jeżeli ktoś chciałby mocno bawić się w ten konkurs, to mógł wysyłać zastrzeżenia jeszcze przed ogłoszeniem konkursu. Można było też zrobić listę jakie tematy zostały założone w tym roku i kto był ich autorem. Ja osobiście mógłbym docenić kogoś i oddać na niego głos, tylko dlatego, że założył nowy, orginalny i wartościowy dla mnie temat. Niedoskonałości jest wiele i jak chcecie mieć lepsze reguł za rok to proponuję założyć nowy temat i tam wspólnie dyskutować o zasadach.
A tak myślę, że można ten konkurs traktować po prostu jako.. Zabawę ;)
Jakbym traktował to serio to bym właśnie wpadał w depresję patrząc na to jak nie finałowa 2ka zmiażdżyła w głosowaniu ;) Bawmy się

Jeszcze raz dzięki za głosy, gratuluję zwycięstwa Agacie i gratuluję dobrego tematu do zabawy. Gratuluję Kondzikowi gratuluję wszystkim pozostałym którzy wzięli udział w zabawie.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Adrian, święte słowa :) Konkurs jest zabawą a nie jakimś elitarnym plebiscytem. Co do ustalania zasad na przyszły rok - myślę że i tak do końca nie wszyscy będą zadowoleni, tak jest zawsze ;) Ja też tego do końca nie brałam serio, inaczej bym była wielce obrażona na Glorię że wygrała jednym głosem bądź na Was że na mnie nie głosowaliście :D Ale jest spoko, to i tak wyróżnienie znaleźć się w trójce i że wogóle ktoś na Nas głosuje :roll:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Agata BJ, Moje gratulacje. Zasłużone zwycięstwo. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”