Forumowicz roku 2012, edycja V

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz roku 2012, edycja V

Post autor: Agata BJ »

Nadszedł grudzień, a wraz z nim tradycyjny już na naszym forum konkurs na forumowicza roku. Na stronie mamy bardzo dużo nowych osób, które być może jeszcze nie wiedzą, że organizujemy go już po raz piąty. Zachęcam do uczestnictwa WSZYSTKICH userów. Przewidziane są nagrody!

Zasady:
1. Każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu ), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi
2. Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu całego tygodnia (od dziś do przyszłej soboty włącznie, tj. 8 grudnia). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wybiorę 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
3. Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum.
4. Dla wybranej trójki Bodzio przewiduje nagrody rzeczowe, także warto się zabawić. W poprzednich latach losowaliśmy również osobę spośród userów głosujących, która zdobywała nagrodę niespodziankę. W tym roku też wyłonimy taką osobę.

Mam nadzieję, że wszystko jest w miarę jasne :) Zachęcam do zabawy, komentowania i aktywnego udziału. Głosy, z racji tego że są wysyłane prywatną wiadomością, będą poniekąd tajne. Jednak jeśli ktoś czuje potrzebę napisania o kimś na kogo zagłosował, uzasadnić swój wybór - jak najbardziej jest to mile widziane.

Dla tych, którzy są ciekawi poprzednich edycji zapraszam tu: http://www.bonjovi.pl/dzial,konkursy.html

Zaczynamy! :)

P.S - Osoby biorące udział w głosowaniu na oba konkursy (Forumowicz Roku oraz Debiut Roku), proszeni są o zaznaczanie w wiadomościach prywatnych na który konkurs przeznaczone są dane głosy!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

W tym roku wybory już nie są takie oczywiste jak to było 12 miesięcy temu. Mam nadzieję, że głosujący będą jednak pamiętać, że rok to 365 dni, które przepłynęły tutaj nie tylko pod znakiem koncertu w Polsce, mieliśmy w końcu po drodze świetny krążek Richiego Sambory, budzącą zainteresowanie trasę koncertową, a także kilka dziwnych tematów i dyskusji, które niekoniecznie przebiegały pod znakiem pozytywnych emocji :P W końcu odejście Scrooge'a, który zadziwia mnie swoją konsekwentnością, szczególnie po informacji o koncercie w Gdańsku.

Jak bardzo bym się z nim nie zgadzał, Adrian nasunął mi się na myśl jako pierwszy i w tej rundzie będzie jednym z wybrańców, bo zasłużył sobie na finał w tym roku - w końcu to on budził na forum kompletnie skrajne emocje. To jednak nie oznacza, że stawiam na niego jako triumfatora i kolejne decyzje podejmę po dokładnej analizie. Życzę powodzenia wszystkim zainteresowanym!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:W tym roku wybory już nie są takie oczywiste jak to było 12 miesięcy temu. Mam nadzieję, że głosujący będą jednak pamiętać, że rok to 365 dni, które przepłynęły tutaj nie tylko pod znakiem koncertu w Polsce
Myślę, że to BARDZO WAŻNE! Pamiętajcie o tym, że chodzi o cały rok, a nie tylko o sam listopad. Debiutanci mają swoją szansę w konkursie na debiutanta właśnie :) Także zastanówcie się kilka razy zanim oddacie swoje głosy, na które czekam niecierpliwie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jestem tu niecałe dwa lata i w tym roku jak i w zeszłym uchylam się od udziału w tym głosowaniu, ponieważ wiem jak bardzo takie coś jest krzywdzące (przykłady z innych forów do których należę). Uważam, że to forum jest fajne jako całokształt osób, które je tworzą i nie muszę oddawać głosu, de facto w ciemno, na pojedyncze osoby aby wyłaniać spośród nich pioniera. Są osoby, które lubię ponad przeciętność, ale najgorsze w takim głosowaniu jest kierowanie się sympatią, a nie wytycznymi ;)
Proszę mnie źle nie zrozumieć i nie traktować tej wypowiedzi jako formę prowokacji do kłótni. Takie jest moje zdanie. ;)
Po prostu nie lubię głosowań :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie traktujmy tego zbyt poważnie :) To konkurs, forma zabawy, a nie coś co ma kogokolwiek krzywdzić. Raczej zachęcić do udzielania się i aktywnego uczestniczenia w życiu strony. Tu nie chodzi o wyłanianie jakiegoś pioniera, a o nagrodzenie osoby, która uznana zostanie za kogoś, kto wkładał przez cały rok w stronę dużo serca ;) Nic w tym krzywdzącego, dla nikogo :) Zwykła zabawa - tak to traktujmy!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Agata BJ pisze:kogoś, kto wkładał przez cały rok w stronę dużo serca ;)
To Bodzio sobie powinien przydzielić nagrody za wszystkie 3 miejsca w kategorii forumowicz roku, nagroda specjalna powinna trafić do djpj1 za to, że nas nie oszukał i nieźle podgrzał atmosferę, a najlepszym debiutem powinien być Prestige MJM.

Właśnie ten kontekst koncertu będzie mocno zakłócał obraz - nikt całości raczej nie prześledzi - pójdzie więc pewnie albo w liczbę znajomych, albo - co chyba gorsze - w liczbę postów...
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: djpj1 »

KM pisze:
Agata BJ pisze:kogoś, kto wkładał przez cały rok w stronę dużo serca ;)
To Bodzio sobie powinien przydzielić nagrody za wszystkie 3 miejsca w kategorii forumowicz roku, nagroda specjalna powinna trafić do djpj1 za to, że nas nie oszukał i nieźle podgrzał atmosferę, a najlepszym debiutem powinien być Prestige MJM.

Właśnie ten kontekst koncertu będzie mocno zakłócał obraz - nikt całości raczej nie prześledzi - pójdzie więc pewnie albo w liczbę znajomych, albo - co chyba gorsze - w liczbę postów...
Dziękuję za wyróżnienie:) fajnie było podgrzać atmosferę :D
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Po prostu zagłosujcie, nie macie nic do stracenia :) Chodzi tylko o zabawę, a możecie jeszcze coś ciekawego wygrać ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

W tym roku niestety konkurs będzie naznaczony przez koncert w Gdańsku.
Dla mnie nikt ujawniony w ze tak powiem "okresie koncertowym" nie zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie. Zwłaszcza,że wielu wie o zespole głównie ogólniki.
No i co za głosy moga oddać osoby będące na forum miesiąc czy dwa ? Co nie wiedziały co tu sie działo przez 10 miesięcy. Cóż, konkurs będzie specyficzny.
Szacun dla djpj1 za wszelkie info przed koncertem, super, że dzieliłeś sie z nami swoimi przeciekami ale wedlug mnie nie na tym ten konkurs ma polegać. No ale każdy może to widziec po swojemu.
No ale tak jak pisze Agata, po prostu głosujcie i zobaczymy co z tego wyjdzie ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

KM pisze:To Bodzio sobie powinien przydzielić nagrody za wszystkie 3 miejsca w kategorii forumowicz roku,
Ja nie udzielam się na forum...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

czuję się nieco niezrozumiana... ja tylko wyraziłam poparcie zdania misstwisted - może zbyt subtelnie...
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ok jak dla mnie trochę to wszystko zmąciło spokój forum, ostatnio takie emocje były w okresie pamiętnego 5.11. :)
Co do głosowania, tak jak podkreśla Agata, to tylko zabawa, która co nieco powinna nas rozruszać w sensie pozytywnym oczywiście ;) Jeśli komuś się to nie podoba to nie będzie brał udziału i myślę że więcej tu pisać nie trzeba
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Mkwiatek93 pisze:Ok jak dla mnie trochę to wszystko zmąciło spokój forum
Emocje i brak spokoju to esencja tego forum ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Dand pisze: No i co za głosy moga oddać osoby będące na forum miesiąc czy dwa ? Co nie wiedziały co tu sie działo przez 10 miesięcy.
Dlatego właśnie ja chyba odpuszczę sobie głosowanie, nie gniewajcie się :)

Ale konkurs i zabawa same w sobie są super, jak wytrzymam tu z Wami tak długo jakbym sobie życzyła to za rok o tej porze chętnie zagłosuję :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dodam tylko, że jeśli frekwencja nie będzie wystarczająca to konkurs nie zostanie rozstrzygnięty. Dlatego apeluję o nie odpuszczanie sobie głosowania! ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”