oswiadczyny

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Z tym "One" U2 to rzeczywiście wtopa, ale Polaczki oczywiście idą na łatwiznę :P
(W książce "U2 o U2" Bono o tym wspomina)

A co do oświadczyn hm... dla mnie też by było coś najwspanialszego, no ale cóż, skoro ona lubi te piosenki...
Tak czy siak jeśli uwielbia Rihannę to nie ma co się szarpać z BJ, żeby to nie było naciągane :) To ma być wyjątkowy moment :) Dlatego bardziej jestem za oświadczynami podczas świąt, chyba że chcecie to zorganizować kameralnie :)

P.S. Jeśli coś źle napisałam to mnie poprawcie, w takich sprawach jak oświadczyny nie mam doświadczenia jeszcze :D
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

misstwisted pisze:Takie samo faux pas jak granie "One" U2 na weselach :D
a rozumienie takich piosenek jak Windą do nieba, Niech żyje bal czy chociażby jedno z ostatnich - Boso? Mimo że są po polsku...

Co do zaręczyn (akurat jutro będę obchodzić kolejną ich rocznicę:) moje miały miejsce wraz z realizującym się marzeniem - zostałam zaproszona na pokazy Champions on Ice, gdzie występował Aleksiej Jagudin (jak ktoś coś tam wie o łyżwiarstwie figurowym to wie...), ale o rękę wówczas pytania nie dostałam - mój mąż stwierdził, że pewnie nie zauważyłabym pierścionka ;p. Natomiast zaręczyliśmy się po pokazie, w restauracji - gdzie jakimś zbiegiem okoliczności ci wszyscy łyżwiarze się posilali i sam Jagudin pogratulował mi później, wyciągając do mnie swą mistrzowską dłoń:)

KONKLUZJA: świetne są wyjątkowe oświadczyny, związane ze spełniającymi się marzeniami, emocjami, wzruszeniami, ale zaręczyny muszą być najważniejszym punktem dnia (żeby dziewczyna zauważyła).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

AxeL pisze:Napisz do Jona aby zagrali Diamond ring :) albo wejdz na scene z gitara i sam zagraj i wtedy sie oświadcz:)
Co jak co ale TA piosenka byłaby idealna :cfaniak:

A tak poważnie, jeśli mogę doradzić to weź pod uwagę kilka rzeczy, mianowicie:

#1 czy i jak bardzo Twoja dziewczyna rzeczywiście lubi BJ, jeśli oświadczysz się jej na koncercie będzie to pamiętać do końca życia i lepiej żeby to było skojarzenie w 100% pozytywne i znaczące dla niej :)

#2 jak to sobie wyobrażasz, w sensie chcesz przekrzykiwać tłum i zespół oświadczając się jej w trakcie? Mi na koncertach rzadko kiedy udaje się zrozumieć co mówi, a właściwie wykrzykuje mi do ucha osoba stojąca obok, a tu kluczowe jest, aby dziewczyna zrozumiała pytanie, right? :cwaniak:

#3 czy rzeczywiście nie lepiej zrobić tego po koncercie, "gdy emocje już opadną" (jakkolwiek to brzmi :hahaha: )


Jeszcze taka moja osobista wycieczka - gdybym usłyszała w trakcie koncertu "wyjdziesz za mnie?" to pewnie w całym tym szale i podnieceniu (którego się po sobie spodziewam :D ) powiedziałabym "tak" niezależnie, kto by pytał :hahaha: Z kolei po koncercie mogę mieć problem ze sobą, że to już koniec... Ale tak czy tak zależy o jakim stosunku emocjonalnym do BJ i koncertu mówimy, każdy może reagować inaczej :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Gloria pisze:gdybym usłyszała w trakcie koncertu "wyjdziesz za mnie?" to pewnie w całym tym szale i podnieceniu (którego się po sobie spodziewam :D ) powiedziałabym "tak" niezależnie, kto by pytał :hahaha:
Ja bym miała dokładnie tak samo, nawet jakby ktoś mnie zapytał czy mu pożyczę tysiąc dolców :lol2: zgodziłabym się tylko po to by tek ktoś dał mi spokój w takiej chwili jak koncert BJ :D dość długiej chwili...
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Hmmm co do przekrzykiwania tłumu to sądzę, że nawet najmniej rozumna osoba by zrozumiała o co chodzi widząc pierścionek i klęczącego faceta... xD

Ale jeśli dziewczyna nie do końca lubi BJ to nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Ja padłabym na zawał, nawet przy Always czy IBTFY (no bo kurczę, facet przyznający się do błędu, przepraszający, przyrzekający miłość do końca świata, na dodatek taki przystojny? Piosenka dobra jak nic. :p ), ale to tylko ja... Gdyby facet oświadczał mi się przy nie wiem... no jakiejkolwiek piosence, której tylko "lubię posłuchać od czasu do czasu" to obawiam się, że to nie byłaby "ta" chwila. A jako kobieta chciałabym mieć naprawdę wyjątkowe oświadczyny, które zwaliłyby mnie z nóg (pod względem pomysłowości, nie materialnym - żeby nie było!).

Poszukaj inspiracji na youtube, jest mnóstwo niesamowitych nagrań tego typu. :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Cerise
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 18 listopada 2012, o 22:37
Lokalizacja: PL

Post autor: Cerise »

KM pisze:Co do zaręczyn (akurat jutro będę obchodzić kolejną ich rocznicę:) moje miały miejsce wraz z realizującym się marzeniem - zostałam zaproszona na pokazy Champions on Ice, gdzie występował Aleksiej Jagudin (jak ktoś coś tam wie o łyżwiarstwie figurowym to wie...), ale o rękę wówczas pytania nie dostałam - mój mąż stwierdził, że pewnie nie zauważyłabym pierścionka ;p. Natomiast zaręczyliśmy się po pokazie, w restauracji - gdzie jakimś zbiegiem okoliczności ci wszyscy łyżwiarze się posilali i sam Jagudin pogratulował mi później, wyciągając do mnie swą mistrzowską dłoń:)
Ach... piękne oświadczyny :) Choć ja bym na miejscu Jagudina wolała Jouberta. :D
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Cerise pisze: Choć ja bym na miejscu Jagudina wolała Jouberta. :D
Też bym wolała Briana ;) Ewentualnie Brzezinę, do Rosjan jestem uprzedzona :P

Co do oświadczyn, jak już pisałam, lepiej to zorganizować - moim skromnym zdaniem - w mniej "szalenie głośnych" okolicznościach :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zdecydowane NIE na koncertowe oświadczyny. Zawsze uważałam, że takie wydarzenie powinno odbywać się w atmosferze intymności a nie w tłumie 10/30/50 tyś wrzeszczących ludzi. Można to zrobić tuż po... i niekoniecznie trzeba iść do restauracji, chociaż jakiś szampan na pewno by się przydał ;)
W mojej pracy od czasu do czasu bywam świadkiem kilku zaręczyn... od takich dwuosobowych do takich, które przypominają nawet skromne przyjęcie weselne. Na każdym kroku świece, czerwone róże, wykwintne menu... a mi robi się słabo i często gęsto współczuję tej dziewczynie. Taka decyzja powinna być przemyślana, podjęta bez żadnej presji a taką zawsze stwarza chociażby najbliższa rodzina. Chyba dwa razy zdarzało się, że dziewczyny po otrzymaniu/odkryciu pierścionka po prostu wychodziły z restauracji. Nie zawsze oznacza to decyzję na NIE. Niekiedy są w takim szoku, że jedyną rozsądną decyzją w tym momencie wydaje się wyjście.

Nikt tutaj nie pomoże Ci podjąć decyzji. Myślę, że powinieneś na tyle znać swoją dziewczynę, by wiedzieć czego mniej więcej oczekuje. Powodzenia.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Mkwiatek93 pisze:Cerise napisał/a:
Choć ja bym na miejscu Jagudina wolała Jouberta. :D


Też bym wolała Briana ;) Ewentualnie Brzezinę,
po prostu młodsze jesteście :)

[ Dodano: 2012-11-30, 12:30 ]
jovizna pisze:Nikt tutaj nie pomoże Ci podjąć decyzji. Myślę, że powinieneś na tyle znać swoją dziewczynę, by wiedzieć czego mniej więcej oczekuje. Powodzenia.


dokładanie tak:)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”