Forumowicz roku, edycja IV

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Kto powinien zostać forumowiczem roku 2011?

Czas głosowania minął 3 stycznia 2012, o 22:40

Smolek
3
12%
EVENo
4
16%
Agata BJ
3
12%
ROCKSTAR
15
60%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz roku, edycja IV

Post autor: Agata BJ »

Tak jak zapowiadałam, dziś rozpoczyna się II etap konkursu na forumowicza roku.
Muszę przyznać, że mimo iż w tym roku głosy oddało mniej osób niż w zeszłym - walka była zawzięta.
W ankiecie podaję nie trzy, a cztery osoby z największą ilością głosów. Powodem tego jest fakt, że dwie z nich otrzymały taką samą liczbę głosów w I etapie. Jednak w dalszym ciągu wyłaniamy jedynie 3 miejsca, czyli zwycięzcę oraz drugie i trzecie miejsce.
Głosujemy przez najbliższy tydzień, czyli do następnego wtorku. Szczegółowy rozkład głosów z I etapu podam po zakończeniu konkursu, jeśli oczywiście zechcecie go poznać.

A więc do dzieła! Wybieramy forumowicza roku :)

P.S - Osoby chętne zapraszam oczywiście do dyskusji ;)
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2011, o 22:46 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Agata BJ pisze:zwycięzcę oraz pierwsze i drugie miejsce
Drugie i trzecie ;)

Drugi przycisk kusił mnie jak nic, ale jak dawać przykład to przez cały rok :P Póki co nie zdradzam mojej ostatecznej decyzji. Zdradzę tylko moje typy z pierwszej rundy (alfabetycznie): ROCKSTAR, Smolek, sobol_77
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:
Agata BJ pisze:zwycięzcę oraz pierwsze i drugie miejsce
Drugie i trzecie ;)
Dzięki, już poprawione ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Obrazek
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Nie wiem ,czym sobie zasluzylem na ta nominacje ,ale... Wielkie dzieki wszystkim tym, ktorzy na mnie glosowali- wisze Wam wielkie piwo/piwa* (*niepotrzebne skreslic ;) )

Swoj glos juz oddalem i tutaj- nie bylo latwo...

Dzieki raz jeszcze :))
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Głos oddany. Zobaczymy czy mój faworyt wygra ;]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ja oddaje głosy na najbardziej aktywnych:
EVENo
Rockstar
i Smolek
To treść mojej wiadomości PW do Agaty. Jak widać weszli wszyscy moi faworyci ;) Zastanawiałem się czy nie wstawić Bodzia w podzięce za to, ze w ogóle to forum dzięki niemu istnieje, ale jednak postanowiłem trzymać się tematu wątku.
Dlaczego te osoby?? Są to najaktywniejsi użytkownicy, podtrzymujący życie forum, a dodatkowo nie piszący bezsensu tzn. tylko po to by pisać. EVENo zdarza się coś bezsensownego napisać i zrobić,a le ma przeważnie w tym cel. W ogóle ma swój świat ;)

Jak wybrać 1 osobę z tych 3ech. Tutaj mam problem. Smolek i EVENo są bardzo aktywni, Rockstar może mniej, ale napisał kilka ciekawych postów, które mi się z przyjemnością czytało. Może rzucę monetą i zobaczymy co wypadnie. Orzeł - Smolek / Reszka - Rockstar / Kant - EVENo ;)

Chyba już wybrałem swojego faworyta ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Zagłosowałem na użytkownika, który był moim faworytem od początku, czyli ROCKSTARA. Uwielbiam czytać jego posty, w każdym napisze coś sensownego, a także tak ciekawego aż chce się czytać. Jest fanem już wiele lat, więc ma dużo przeżyć z BJ, ma wiele wspomnień, i nie ukrywa tego pisząc na forum. Można się od niego dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Dzięki niemu poznałem zespoły, o których istnieniu nie wiedziałem, a są teraz jednymi z moich ulubionych zespołów. Problemu z wyborem nie miałem, gorzej było wybrać trójkę w I etapie. Agata BJ i EVENo może następnym razem. ;)

PS. Wielkie brawa dla Agaty, bo we wszystkich edycjach na Forumowicza Roku była w II etapie. Więc jeśli by się wybierało najlepszego forumowicza na przestrzeni ostatnich lat, to głos na pewno by poleciał na Agatę. ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:EVENo zdarza się coś bezsensownego napisać i zrobić, ale ma przeważnie w tym cel. W ogóle ma swój świat ;)
Ktoś zauważył, ktoś zrozumiał. I to na podstawie samych postów na forum. Gratuluję i dziękuję ;)
Połowa moich postów ma swoje drugie dno. W końcu jestem romantykiem, nie mogę pisać normalnie :P

Czy ROCKSTAR zostanie Forumowiczem Roku zobaczymy za tydzień, ale w kategorii "Powrót Roku" zasłużył w pełni na nagrodę specjalną. Taki come back również i mnie przekonał do wstawienia go do mojej "trójki" i to już kilka miesięcy temu. Do tego powinien on świecić przykładem również z poza forumowych kwestii, jako ewidentnie kochający mąż oraz osoba, która nie siedzi bezczynnie i udaje gwiazdę rocka, tylko rozwija swoją muzyczną pasję. Raju, ale ja mu promocję robię :P
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Sluchajcie... Dziekuje za wszystkie cieple slowa skierowane pod moim adresem... Az mnie troche zatkalo...

Nigdy nie sadzilem , ze moje posty moga byc dla kogos wazne... Zawsze staralem sie pisac to, co mi tam w mozgu/sercu gralo i dzielilem sie z Wami tym wszystkim...

Adrian, Smolek, EVENo- dzieki raz jeszcze za wszystko !!

Czuje sie tutaj z Wami bardzo dobrze, a fakt, ze pracujac w domu, moge sobie zafundowac hulanki i swawole na Forum, tylko przykleja mi banana do twarzy ;)

No i cos jeszcze- jak wszystkim Wam wiadomo, mieszkam w Egipcie i m.in. to Forum jest takim moim otwartym oknem z ktorego moge sobie pozwolic na pogawedki w gronie rodakow (a szczegolnie mi bliskim, jesli to Fani Bon Jovi).

Dziekuje za wszystkie glosy, dziekuje za to, ze czytacie te moje wypociny :)

Az nie wiem, co napisac wiecej...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Hehe Rockstar, Bodzio to pewnie się modli żebyś nie wygrał, bo się wykosztuje jak Ci będzie musiał międzynarodowym nagrodę wysłać :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jak już słodzimy rockstarowi to ja od siebie dodam , że choć nie zagłosowałem w pierwszej części to to co tworzyłeś na forum zachęcało mnie by na nie nadal wchodzić mimo iz ostatnimi czasy mój zapal do pisania czegokolwiek zmalał.
Zdrówko :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

bartekbb23 pisze:Hehe Rockstar, Bodzio to pewnie się modli żebyś nie wygrał, bo się wykosztuje jak Ci będzie musiał międzynarodowym nagrodę wysłać :D
O ile mi wiadomo, to pierwsze 3 osoby otrzymają nagrody. Więc szansa na to, że ROCKSTAR będzie w pierwszej 3 jest bardzo duża. ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

"Zostawilem" siostre w Polsce :P - wszelakie, polskie przesylki do niej wlasnie kieruje, hehe :))

Dand- dzieki...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Zawsze dziwnie jest mi się wypowiadać w tematach o forumowiczu roku, co roku mam ten problem. Pewnie dlatego, że koordynuję ten konkurs, a jednocześnie zawsze trafiam do finałowej trójki. Głupio też nie wypowiedzieć się wcale, więc..

Bardzo dziękuję osobom, które oddały na mnie głos :) To bardzo miłe i nie mogę się nadziwić, że rok w rok dajecie mi szansę na ten tytuł. To fajne uczucie dla mnie, jak i na pewno dla całej wytypowanej czwórki. Naprawdę bardzo dziękuję i życzę wszystkim powodzenia! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”