Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Jak dla mnie najpiekniejsze cztery kółka na swiecie :)
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

bądź tworzeniem królestwa w kultowej dla mnie serii gier The Settlers
tak, zapomniałem o grach... Settlersy to chyba najlepsze strategie w jakie miałem przyjemność grać :) poza tym uwielbiam sagę Gothic, jeśli ktoś nie grał to polecam, mój ulubiony rpg. Zazwyczaj nie mam czasu żeby grać za dużo, ale niedawno skończyłem sesję mam jeszcze dwa tygodnie ferii i muszę nadrobić zaległości :)

Frankie przypomniałeś mi jeszcze o jednej rzeczy, tzn o dr House'ie ;) jeden z nielicznych seriali jakie nałogowo oglądam :)
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Ale sie rozpisaliście.... huhu :D ok to chyba teraz ja:

I miejsce muzyka (wiadomo)

Jako iż chodzę do LP o profilu socjalnym interesuje się wszystkimi zagadnieniami życia społecznego, jednakże najbardziej pociąga mnie pedagogika czyli praca/współpraca z dziećmi, w przyszłym roku szkolnym chciałabym uczyć się języka migowego. Poza szkołą to siatkówka ale tylko jako kibic :D Najlepsza drużyna PGE Skra Bełchatów, później to czytanie książek wszelkiego rodzaju, nie mam ulubionego autora ani typ książek . Zauważyłam że duża cześć osób lubi fotografie jak niestety nie posiadam tego daru mogę jedynie, no nazwijmy to, pozować :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie wiedziałam, że jest tu tyle osób, które mają coś wspólnego z fotografią :) To dla mnie miłe zaskoczenie. Widziałam już kilka zdjęć studentmibm, swoje też pokazałam. Może reszta też się jakimiś pochwali? :) Byłoby fajnie zobaczyć co tworzycie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Oooo ! Ja mam fazy na GTA odkad tata mi pokazał gdy miałam 6 lat i... uprawiam bowling, na zawodach to tylko w Toruniu (narazie^^)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

sobol pisze:
Zapomniałem dodać, że ALF obok Stargate Atlantis również należy do seriali, które uwielbiam (choć oba różnią się skrajnie hehe) - mam wszystkie serie :).
No to Sobol mamy więcej wspólnego niż BJ i Irving, bo ja też uwielbiam Alfa. Właśnie sobie ostatnio odświeżam, kills me everytime :)
We need something to believe in
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

To miło :). Pominąłem jeszcze jedną moją pasję - zimne piwo, koniecznie w zmrożonym kufelku, razem z moją głogowską paczką, w ulubionej knajpie i przy dobrej muzyce - również stanowi to integralną część mojej codzienności :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Jak większości ludzi tutaj moją największą pasją jest muzyka. Od jakiś 6ciu miesięcy brzdąkam na gitarze(samoukiem jestem) idzie mi przeciętnie ale nie poddaję się ;) Głównie słucham takich zespołów jak(oczywiście poza BJ): GN'R, Perfect, Pink Floyd, AC/DC, Stereophonics, U2 i myślę, że to dość dziwny zestaw ale tak już mam :cfaniak:
Poza muzyką interesuję się sportami motorowymi, a najbardziej z nich Formułą 1 i nadchodzący sezon zapowiada się bardzo interesująco. Po pierwsze powrót Michaela Schumachera do ścigania, a po drugie nowy zespół jedynego polskiego kierowcy, czyli Renault ciekawe co pokażą.
Jak każdy lubię obejrzeć dobry film, z seriali natomiast swego czasu oglądałem Prison Break a aktualnie śledzę na bieżąco serial pt. Family Guy(taka kreskówka z dość specyficznym poczuciem humoru :D )
Jako hobbysta grzebie sobie przy komputerze czasem. Lubie również pstrykać zdjęcia ale nie jestem w tym kierunku utalentowany, a i sprzętu dobrego mi brakuje.
To chyba na tyle, jakby ktoś miał jakieś pytania to proszę oczywiście kierować ;)
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Alicia 478 pisze:Przede wszystkim moją największą, że tak powiem '' życiową'' ( o ile w moim wieku można użyć takiego słowa) pasją jest medycyna
Oo to tak jak ja ;P także mam plany na przyszłość związane z medycyną (a dokładniej chirurgia urazowa)
Jak chodzi o muzykę to ostatnio zakochana jestem w latach 80. i chyba to się już nie zmieni.
Jedyny zespół, który znam bardzo dobrze to BJ poza nimi to troszkę roxette, GN'r, Michael Jackson i oczywiście Bryan Adams no ale nie tylko.
Jestem maniaczką 'Grey's Anatomy'. Mam wiele filmów do których często wracam. Bardzo lubię obrazy Claude Monet, chyba wszystkie :)
I Dużo innych rzeczy.. :lol:
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

rockdk pisze: tak, zapomniałem o grach... Settlersy to chyba najlepsze strategie w jakie miałem przyjemność grać :) poza tym uwielbiam sagę Gothic, jeśli ktoś nie grał to polecam, mój ulubiony rpg.
Nic nie przebije zdobywania świata Sowietami na multi w stareńkim Red Alert!
A zdanie o Gothicu popieram, zaraz własnie odpalam dwójkę skopać dupy bandytom w Dolinie Budowniczych hehe.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Agata BJ pisze:Może reszta też się jakimiś pochwali? :) Byłoby fajnie zobaczyć co tworzycie.
Jak będę miała trochę wolnego czasu to postaram się wrzucić moje "osiągnięcia"
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

BoVi pisze:także mam plany na przyszłość związane z medycyną (a dokładniej chirurgia urazowa)
o ile pamiętam, to ostatnio było co innego :D. ja bym Ci radziła chirurgię plastyczną - już jedna chętna jest :P
BoVi pisze:Michael Jackson i oczywiście Bryan Adams
ciekawe, ciekawe :P

co do mnie - moje zainteresowanie kręci się ogólnie wokół muzyki. ciągną mnie stare, dobre utwory lat 70. (końcówka?), 80. (chyba najbardziej) i 90. może nie znam co i jak tak dokładnie ale zawsze coś :D. z gatunków muzycznych to raczej rock. chociaż pop, dance (piosenki, przy których można się poruszać) czy nawet jazz (ale rzadko) lubię. interesuje mnie także sport. siatkówka :whoeva: ale z nożną na wf też dam radę :D. ostatnio polubiłam piłkę ręczną. nie praktykowałam ale do kibiców można mnie zaliczyć :D. pasja, pasja... chyba już raczej niczym takim 'pochwalić' się nie mogę. te rzeczy, które chciałabym, to ich za dużo - typu chciałabym grać na tym, chciałabym grać na tamtym, chciałabym mieć tę lustrzankę i popstrykać ładne zdjęcia - jest wiele takich 'chciałabym'. no ale chęci są, nie? :P co do przyszłości: chciałabym (i znowu) związać ją z językami. zawsze się przydadzą. perfekt angielski, francuski i hiszpański woaaa. jestem młoda, świat przede mną więc może coś tam coś tam xD. no to chyba na tyle.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bonjova pisze:
Agata BJ pisze:Może reszta też się jakimiś pochwali? :) Byłoby fajnie zobaczyć co tworzycie.
Jak będę miała trochę wolnego czasu to postaram się wrzucić moje "osiągnięcia"
Czekam z niecierpliwością! :) A reszta się nie pochwali? :D

Zapomniałam dodać, że jeśli chodzi o muzykę to oczywiście Bon Jovi na pierwszym miejscu, ale bardzo szybko dogania ich właśnie Michael Jackson. Ogólnie nie interesuję się muzyką popową. To jedyny artysta z tego gatunku, który przyciągnął moją uwagę jakieś półtora roku temu. Nie tylko ze względu na samą twórczość, ale i życiorys, który jest bardzo interesujący a zarazem nieco kontrowersyjny. Wciąż odkrywam nowe fakty. Jestem fanką, wciąż jeszcze początkującą, ale fanką :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

BoVi pisze:Jestem maniaczką 'Grey's Anatomy'.
Może to nie jest u mnie najbardziej męska rzecz ale też jestem sporym fanem ;p
Obrazek
EVENo

Post autor: EVENo »

Bon Jovi będzie mi prawdopodobnie towarzyszyć do końca życia, ale nie tylko BJ, ale w ogólnym znaczeniu muzyka (rock i pop). Bardzo uważnie śledzę listy przebojów i ogółem interesuję sie działem muzyki, ale jest coś czym pasjonuję się bardziej.

Szczerze mówiąc moim marzeniem jest w przyszłości zostać komentatorem sportowym (moja wyobraźnia mnie przeraża :D ). Obserwuję praktycznie wszystkie sporty (oprócz tych typowo amerykańskich, golfa i "tych sportów z końmi"). Najbardziej lubie sporty motorowe (F1, WTCC itd.) i skoki narciarskie, więc i w lato i w zime sie nie nudzę :). Kocham oprócz tego snooker, sporty zespołowe i praktycznie wszystkie sporty zimowe (oprócz łyżwiarstwa szybkiego i short tracka, choć i to obserwuję podczas Igrzysk).

Nawet przyznam się, że jak mnie komentator wku**** to ściszam telewizor i sam komentuję :D.

A ostatnio... stare gry! Dzisiaj płaczę, że sprzedałem moje kochane PlayStationOne ;(. Na PS2 co prawda działają gry z "jedynki", ale nie ma możliwości zapisu na kartę pamięci ;(. No i na kompie mam emulatora do gier z Pegasusa (cholera, nawet 1/10 Mario Bros nie potrafię przejść :D).

Z resztą trochę moich pasji można poznać po zakładkach z Firefoxa :D Od lewej: Bon Jovi, JuTube, Kabarety.TworzymyHistorie.pl (polecam ;) ), F1.pl, skijumping.pl, PopLista RMF, Sport.pl, a potem już inne duperele (m.in. Nonsensopedia, Demotywatory).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”