Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Bon Jovi zawsze na pierwszym miejscu, ale poza tym:

Książki - bardzo lubię czytać, mój ulubieniec to John Irving, ostatnio wciąga mnie też Jeffrey Archer. A teraz czekam z niecierpliwością na piątek kiedy to jest premiera drugiej części 'Siewcy Wiatru' Kossakowskiej.

Filmy i seriale - w kinie siadam w trzecim rzędzie, co wszystkich zawsze dziwi :) a ja lubię poczuć tę bliskość.. Z seriali ostatnio Czysta Krew i Dexter.

Fotografia - ale z tej drugiej strony obiektywu :) na szczęście mam pasjonata, który lubi robić zdjęcia.

Gry - SingStar, GuitarHero, lubię się tak odprężyć czasem.

Pisuję też czasem teksty piosenek.

No i jeszcze język włoski i moja ukochana piłka nożna (nie gram, oglądam :) )
We need something to believe in
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

Przede wszystkim sport. W wielu dziedzinach mam bardzo dużą wiedzę, wręcz godną eksperta. Uwielbiam oglądać transmisje, i nie ważne o której godzinie, gdzie i kiedy. Głównie piłka nożna, koszykówka, skoki narciarskie, biathlon. Do tej pierwszej z wymienionych dziedzin dodam, że ulubionym klubem jest Atletico Madryt z Kunem Aguero (którego posiadam na avku) - ukochanym piłkarzu. Cenię również Real Madryt, i Manchester United. W drugiej gdy wygrywał Śląsk Wrocław w lidze, i walczył w Eurolidze byłem na bieżąco bardziej, niż teraz. Pamiętam niezapomnianego do dzisiaj Lyna Greera, który był kiedyś dla mnie idolem w tej działce. Z ostatnich dwóch dyscyplin to dwóch wielkich Polaków - Adama Małysza, za wszystko co zrobił dla kraju i świata oraz Tomasza Sikorę.

Kolejnym hobby, pasją jest manga oraz anime. Kocham czytać komiksy, mam ich bardzo dużo, spore pieniądze zainwestowałem w ową tematykę. Rodzice mówią, że na marne, ale ja mam inne zdanie. Po parędziesiąt razy niektóre zaliczone, znam prawie na pamięć, ale nadal uwielbiam przypominać sobie historie. Anime lubię obejrzeć, ale raczej tylko w wakacje, więcej czasu.

No i muzyką, szczególnie ostatnio. Poznaję coraz więcej zespołów w gatunku rocka, tego najlepszego, czyli z lat 70-90, z Led Zeppelin, Aerosmith, Guns N'Roses, The Doors, Scorpions, The Beatles na czele. Pomijam Bon Jovi, bo to sens życia, a w tytule tematu mamy wzmiankę o braku BJ w naszych rozważaniach. Cały czas mam w planach naukę gry na gitarze, ale jakoś nie mogę się zabrać.

Pozdrawiać.
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

A no to i ja się podzielę :)

książki, ale tylko 3 wybranych autorów, a mianowicie: Stephen King, Graham Masterton i Dean Koontz. Przeczytałam już prawie wszystkie i czekam na nowe :)

Nad tym wszystkim oczywiście górę bierze muzyka. Przede wszystkim Sambora i G'n'R.

To chyba tyle z tych najważniejszych :)

No i jeszcze dodam doktora Hałsa :D bo zapomniałam :P
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2010, o 14:02 przez Justysia, łącznie zmieniany 1 raz.
One light burning ...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

kami pisze:Bon Jovi zawsze na pierwszym miejscu, ale poza tym:

Książki - bardzo lubię czytać, mój ulubieniec to John Irving,
Moje wielkie gratulacje :). Wreszcie ktoś :)))))).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

No to moze ja tez :)

Jak juz częśc z Was zauwazyla po ostatnio wrzuconym utworze na forum - gram na gitarze i spiewam :P Zaczalem grac w wieku 15 lat - samouk ;) A zaczęlo sie od tego, ze postawilem sobie cel - musze zagrac Wanted :D kiedy juz umialem grac Wanted, zaczalem poszerzac swoje zdolnosci :P I tak po dzis dzien, czyli juz osmy rok leci ;) Spiewac zaczalem mniej wiecej od 18 roku zycia, czyli dosc pozno.
Generalnie spiewanie i granie to sens zycia :) I mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie stanac na jakiejs wielkiej scenie hehehe :P

Poza tym - Lech Poznań. Na mecze zaczalem chodzi gdy jeszcze byl w II lidze i tak zostalo do dzis. Mimo, iz ostatnio u mnie z budzetem slabiutko i raczej karnetu nie kupie na tą runde, to na bank na 3-4 meczyki sie wybiore ;) Dodatkowo raz na tydzien spotykam sie z kumplami na hali by troche pokopac footballowke ale raczej nie mam w tym specjalnych zdolnosci :P

Ostatnio, dosyc powaznie, zainteresowalem sie fotografia. Zbieram kasiore na jakas budzetowa lustrzanke, stan portfela na dzien dzisiejszy to 0.00 PLN wiec idzie mi raczej slabiutko :D

Aha - bylbym zapomnial - jestem zapalonym Alfoholikiem :D Takze jesli ktos jest rownie zakochany w tych samochodach jak ja to chetnie powymieniam opinie :))

To by bylo na tyle z mojej strony :) Wspominac o BJ chyba nie musze ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

PePe pisze: Aha - bylbym zapomnial - jestem zapalonym Alfoholikiem :D
Myślałem, że ALF...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

:D Nie, nie kosmita - samochod ;)
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

PePe pisze:Aha - bylbym zapomnial - jestem zapalonym Alfoholikiem Takze jesli ktos jest rownie zakochany w tych samochodach jak ja to chetnie powymieniam opinie
Ooooo taaaak! Alfa 159 = najpiekniejsze auto swiata :D (subiektywnie oczywiscie:D )
Ehhh ta wściekła morda... :D
Sobol_77 pisze:Myślałem, że ALF...
A ALF swoja droga. Kiedy bym na to nie patrzył to zawsze smieje sie z tego jak glupi. Haslami on wymiata. Chyba jedyną komedią, ktora w moim swiecie przebija go to Rozowe lata 70 :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

studentmibm pisze:
Sobol_77 pisze:Myślałem, że ALF...
A ALF swoja droga. Kiedy bym na to nie patrzył to zawsze smieje sie z tego jak glupi. Haslami on wymiata. Chyba jedyną komedią, ktora w moim swiecie przebija go to Rozowe lata 70 :D
Zapomniałem dodać, że ALF obok Stargate Atlantis również należy do seriali, które uwielbiam (choć oba różnią się skrajnie hehe) - mam wszystkie serie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Post autor: teken020 »

;piszesz PePe że sam uczyłeś się grać na gitarze, ja swoją mam już 5 lat, a nic nie umiem :D od 2 lat próbuje nauczyć się riffu do 18&Life skid row, ale za nic nie mogę tego zagrać płynnie (zmiana progów). Ty korzystałeś z jakiś poradników, czy coś ? xD
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

No więc:

u mnie muzyka zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce :D BJ, Springsteen, AC/DC, Clapton itp czyli klimaty blues, rock, hrock ;) oczywiście moją pasją jest gitara, gram od jakieś pięć lat no i jakoś mi to idzie. Też jestem samoukiem, i jeśli o mnie chodzi to moim jedynym nauczycielem był internet i guitarpro :P

Teken możesz sobie poczytać. Jak dla mnie bardzo fajnie zrobiona stronka. Trochę samozaparcia i będzie git ;)
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/

Pośpewuje też czasami ale z tym to już ciężej niestety, choć staram się jakieś postępy czynić.

Ponadto bardzo lubię sport, głównie piłka nożna. Za "młodu" (czytaj gimnazjum i liceum) się grało, no ale teraz niestety dużo rzadziej. Interesuję się też troche motoryzacją i sprawami z tym związanymi no i (pewnie zostanę zlinczowany) zawsze lubiłem matematykę :P

no i jeszcze co do tych japonek to nie są najgorsze, ale zdecydowanie wolę polki :D
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

sobol_77 pisze:
studentmibm pisze:
Sobol_77 pisze:Myślałem, że ALF...
A ALF swoja droga. Kiedy bym na to nie patrzył to zawsze smieje sie z tego jak glupi. Haslami on wymiata. Chyba jedyną komedią, ktora w moim swiecie przebija go to Rozowe lata 70 :D
Zapomniałem dodać, że ALF obok Stargate Atlantis również należy do seriali, które uwielbiam (choć oba różnią się skrajnie hehe) - mam wszystkie serie :).

:D :D :D Sobol kocham Cie :D Mam wszystkie sezony SG-1 i wszystkie sezony SGA :D I chyba milion razy juz ogladalem kazdy odcinek :D

Do Teken - najprostszy poradnik ktory pokazuje Ci jak łapac poszczegolne chwyty :) Do tego strona 911tabs.com i troche samozaparcia ;) Nut nie czytam jakby ktos chcial zapytac :P

Co do Alfy 159 - student a widziales Alfe 8c Competizione? :D to jest dopiero piekło :D
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

No to i ja, oprócz BJ:
-Oczywiście muzyka.
-Uwielbiam lata 80, wczesne 90 (muzyka, FRYZ :cfaniak: , moda, klimat ehhh).
-Mogę już powiedzieć, że brzdąkam na akustyku- o grze może za kilka lat :P .
-Lubię oglądać skoki narciarskie, austriackich skoczków :D
-Oglądam Pierwszą miłość oraz Lost'ów :D
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

To może i ja się wypowiem w temacie. Interesuję się przede wszystkim sportem. Jeśli chodzi o piłkę nożną to ciekawią mnie wszelkie ligi zagraniczne z angielską na czele. Szerokim łukiem jednak omijam rozgrywki naszej "ekstraklasy". Ponadto od czasów wielkiego Michaela "Air" Jordana jestem zapalonym kibicem Chicago Bulls i na bieżąco śledzę ich spotkania w NBA. Ostatnio im nie szło, ale od czasu wyboru w drafcie z numerem 1 Derricka Rose Byki mają wreszcie gwiazdę, wokół której mogą budować solidną drużynę. Interesuję się także innymi ligami zawodowymi w USA np. MLB (kibicuję NY Mets). Od trzech lat jestem także zapalonym kibicem futbolu amerykańskiego i śledzę na bieżąco rozgrywki (niedawno rozegrano Super Bowl 44).
Lubię czytać książki. Z racji wykształcenia na pierwszym miejscu stawiam powieści Johna Grishama autora świetnych, prawniczych intryg. Dodałbym do niego jeszcze co najmniej dwóch tj. Stephen King i Graham Masterton. Pasjonuję się także polityką i prawem. Gdy mam trochę wolnego czasu odprężam się przy grach EA SPORTS (FIFA, NBA), bądź tworzeniem królestwa w kultowej dla mnie serii gier The Settlers. Na razie mój akustyk leży w kącie i czeka, aż wygospodaruję wreszcie trochę czasu na naukę gry.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

PePe pisze:Co do Alfy 159 - student a widziales Alfe 8c Competizione? to jest dopiero piekło
Oj, widzialem, widzialem :D ale wypordukowano ich z tego co wiem chyba tylko kilkaset sztuk :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”