Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Szarlota
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, o 16:20
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Szarlota »

Moje hobby:
- fotografia - nic specjalnego, pstrykam bo lubię, choć niektórym się moje zdjęcia podobają.
- podróże - póki co tylko po Polsce, ale w niedalekiej przyszłości wybiorę się w podróż po Europie, może nawet połączę to z trasą koncertową jakiegoś zespołu.
- koncerty - kiedyś przez to zbankrutuję :D
Until I'm 6 feet under
Baby I don't need a bed
Gonna live while I'm alive
I'll sleep when I'm dead
Till they roll me over
And lay my bones to rest
Gonna live while I'm alive
I'll sleep when I'm dead
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Takim moim hobby związanym z muzyką, jest kupowanie oryginalnych kaset i płyt z muzyką. Z tym że zwykle mam na oku tylko albumy studyjne z regularnej dyskografii i w ogóle nie interesują mnie składanki typu various artists czy Greatest Hits. Jakby tego było mało, ciągnie mnie do różnych rzadkich wydawnictw zapomnianych wykonawców sprzed wielu lat (np.: Bigger, Better, Faster, More! 4 Non Blondes). Gdybym miał gramofon, pewnie zbierałbym też i winyle, ale niestety nie mam go, a nikt z rodziny nie widzi najmniejszego sensu w zakupie gramofonu (bo nie ma go gdzie postawić). Na Allegro kupuję też kompaktowe single, ale też interesują mnie rarytasy, szczególnie polskie.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

No to może ja napiszę o moich zainteresowaniach!

- Oczywiście muzyka – Bon Jovi, Bryan Adams, Tina Turner i wiele, wiele innych. Tak naprawdę to lubię sobie posłuchać różnej muzyki oprócz hip-hopu, rapu, techno.
- Dzika Afryka. Uwielbiam oglądać filmy i programy dokumentalne o tej tematyce ukazujące życie zwierząt na Sawannie. Chciałabym chociaż raz w życiu trzymać na rękach kilkutygodniowe lwiątko albo tygrysiątko.
- Czytanie książek . Czytam praktycznie książki o różnorodnej tematyce od romansów, biografie, historyczne, horrory i każde inne ciekawe i interesujące.
- Filmy. Również o różnej tematyce, ale najbardziej uwielbiam filmy kostiumowe, historyczne, dramaty , dokumentalne itd., itd. Nie oglądam horrorów, bo się boję!
Nie lubię książek i filmów fantastycznych i science – fiction.
No i oczywiście uwielbiam buszować po Internecie!!!
Boję się pająków, wszelkiego robactwa, brzydzą mnie gady i płazy. Za to uwielbiam gryzonie. Obecnie jednym z domowników jest królik – miniaturka o imieniu Cziko.
To tyle o mnie. :D
BJ - It's my life - Always !
Lara
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 6 czerwca 2013, o 08:17
Lokalizacja: Warszawa/Płońsk

Post autor: Lara »

Dawno tutaj nikt nie pisał. :/

No, ale cóż też coś napiszę.

O muzyce nie muszę już pisać, bo to chyba normalne :)
Poza tym moją największą pasją są zwierzęta, a w szczególności psy - mam na ich temat obsesję już od dzieciństwa :). Doszło do tego, że planuję założyć hodowlę psów, albo zostać treserka psów :) - to by było chyba spełnienie moich mażeń.
Uwielbiam fotografię, może nie jest ona profesjonalna, ale spacery z aparatem po fajnych miejscach i robienie (według mnie) ciekawych ujęć różnych miejsc sprawia mi przyjemność :)
Dalej będzie chyba sport - bieganie, jazda na rowerze, siatkówka, koszykówka, czasami nawet piłka nożna
No i chyba ostatnie co mogę napisać to gotowanie i jedzenie, ale to chyba większość ludzi lubi ;)

To chyba by było na tyle z moich pasji :)
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

Moją pasją od zawsze były zwierzęta. Najpierw, jako przedszkolak, uwielbiałam psy, potem doszły do tego jeszcze konie i koty. Jeżdżę konno od 3 klasy podstawówki, startowałam przez kilka sezonów w skokach przez przeszkody, miałam też przez 3 lata swojego kopytnego, którego jednak z powodów osobistych trzeba było sprzedać. W najbliższe wakacje zamierzam zrobić kurs instruktora jazdy konnej.

Muzyki i koncertów nawet nie wymieniam, bo za długo musiałabym pisać, ale gram też na instrumentach. Zaczęło się od kilku lat pianina, potem przeszło na gitarę, a niedługo przyjdzie kolej na wymarzony bas. Lubię też wysyłać tradycyjne pocztówki do różnych zakątków świata (kojarzycie projekt Postcrossing?), podróżować, uczyć się języków obcych i poznawać inne kultury. No i jako studentka informatyki interesuję się tworzeniem stron internetowych, trochę grafiką, podstawami programowania, itp. Bardzo lubię matematykę.
Addie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 17:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Addie »

muzyka - przede wszystkim hair metal z naciskiem na takie bardziej wyjątkowe zespoły jak(poza Bon Jovi oczywiście) Def Leppard, Extreme, Mr. Big, głównie gra na basie, ale ogarniam też 6-strunowca i klawisze, a nawet na ukulele coś da radę :D

STAR WARS - filmy, gry, książki... generalnie wszystko z wyjątkiem komiksów których przetrawić nie umiem.

Katastrofa W Przestworzach, Tuż Przed Tragedią - w sumie nie wiem czemu, ale z półtorej roku polubiłem to oglądać i większość odcinków mam za sobą, lubię też różne teorie i fakty dotyczące 11 września 2001.

Ze sportów to lubię sobie popatrzeć na hokej, freestyle motocross, żużel, bowls i snooker.
Chyba tyle :D
Andy MC -hard rock/rock'n'roll
Silver Samurai -glam/hair metal
Zapraszam!
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

UWIELBIAM snowboard i cierpię, że mam możliwość jeździć tylko ten tydzień w roku. A przynajmniej obecnie, może kiedyś pojadę na dłużej.
Uwielbiam też śpiewać, ale zarazem wstydzę się publicznie. Zwykle ujawniam swoje "talenty" późną porą na imprezie, albo kiedy jestem sama w pokoju (i łudzę się, że nikt nie słyszy, ale oczywiście nie mogę się bardziej mylić, bo jak mnie rytm poniesie, to dwa mieszkania w lewo, dwa w prawo i trzy w pionie mnie słyszą).
I tańczę. Nieskromnie mówiąc chyba całkiem dobrze. I kocham, więc podwójna przyjemność. A jak jeszcze jest dobry partner do tańca, to cały parkiet mój :lol:
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

alniac pisze:Uwielbiam też śpiewać, ale zarazem wstydzę się publicznie. Zwykle ujawniam swoje "talenty" późną porą na imprezie, albo kiedy jestem sama w pokoju (i łudzę się, że nikt nie słyszy, ale oczywiście nie mogę się bardziej mylić, bo jak mnie rytm poniesie, to dwa mieszkania w lewo, dwa w prawo i trzy w pionie mnie słyszą).
Poproszę następny zlot z karaoke. :D Może moje gardło w końcu dojdzie do siebie bo Gdańsku (dziś przekonałam się, że jednak jeszcze nie doszło), to wyciągnę Cię do śpiewania together :D
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

99-in-the-shade pisze:to wyciągnę Cię do śpiewania together
Łoj... To będzie musiało być bardzo późno :p
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

uznałam że zrobie coś o czym marzyłam po skonczonych studiach graficznych zapisałam sie do szkoły fryzierskiej to szalony pomysł ale ambicja rodziców mi niepozwoliła robic tego co mi sie podobało;/ A do tego moja 2 pasja to buty i jeszcze raz buty teraz jakoś z 38 par mam D:
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Ale ci zazdroszczę :D Chyba każda kobieta kocha buty i chce ich mieć jak najwięcej :D
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

Trenuje codziennie pływanie :)) . W wakacjie kocham pływać na windsurfingu i mam nadzieje, że kiedyś spróbuje surfingu :D. W zimie lubie jeździć na nartach, choć wole snowboard na którym jeździłam dopiero dwa razy, ale jest genialny.
Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

Lubię się uczyć nowych języków. Zabrałam się już za angielski, hiszpański, łacinę i migowy. :D
Bardzo lubię biegać i spacerować obserwując przy tym ludzi i otoczenie.
Gry planszowe i karciane, wszelakie.
Pieczenie i gotowanie. W tym interesuję się zdrową żywnością.
Interesuję się wszelkimi nowinkami z dziedziny medycyny.
Z takich babskich to moją pasją są moje włosy - nie umiem ich ściąć. :P

No i oczywiście muzyka, filmy, książki. Jak zapewne większość z Nas. ;)
19.06.2013r. - Gdańsk
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

ja jestem młodą rzeźbiarką, póki co mam licencjat z rzeźby i teraz dostałam się na magisterkę po roku przerwy :)
odsyłam do swojego fun page na fb :)
http://www.facebook.com/jezykrzezba
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

koala555 pisze:Ale ci zazdroszczę :D Chyba każda kobieta kocha buty i chce ich mieć jak najwięcej :D
Boże, czy to znaczy, że nie jestem kobietą?!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”