Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

unavoidable pisze:BoVi napisał/a:
także mam plany na przyszłość związane z medycyną (a dokładniej chirurgia urazowa)

o ile pamiętam, to ostatnio było co innego :D . ja bym Ci radziła chirurgię plastyczną - już jedna chętna jest :P

No to widać, że mnie nie słuchasz :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Obiecałam to wrzucam :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Najlepsza modelka na świecie :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Ożesz, te ostatnie hmm.... jakby najbardziej Ci ich zazdroszczę :P Te nocne jeszcze mi się podobają, ale nie znam się xD
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Jest ich trochę :)) Rozdzielę je na 3 kategorie:

Muzyka: Nie była ważna dla mnie kiedyś. Słuchałem co było na topie, ale nie wgłębiałem się dalej. Zmieniło się to około 4 lata temu, kiedy zdecydowałem się ściągnąć najlepsze piosenki lat 80, dzięki temu poznałem w ogóle Bon Jovi poprzez LOAP. Odkryłem więcej muzyki: hity 80 i 90lat, Bryan Adams, Aerosmith, Roxette, Queen itd.. Bon Jovi kiedyś znalem tylko 30 piosenek, zmieniło się to około 1,5 roku zdecydowałem się posłuchać parę płyt zespołu i tak mi się spodobały, że kupiłem od razu 5 płyt, a za kolejne pół roku 3 kolejne. Teraz oczywiście znam wszystkie piosenek, wiele dem, mam kilkanaście koncertów na dysku.

Sport: Od zawsze było to moja pasja numer 1, ale teraz nie jestem tego tak pewien, bo muzyka mną zawładnęła. oglądam praktycznie wszystkie mecze w internecie mojego ulubionego klubu Atletico Madryt, ale ostatnio zawodzą. Najbardziej lubię oglądać mecze piłki nożnej, w ogóle jak czytam jakieś wiadomości to zaczynam od sportu. Kiedyś nie odpuszczałem żadnego meczu reprezentacji Polski, a teraz zdarza mi się kończy po pierwszej połowie lub w ogóle nie oglądać. Siatkówkę też lubię oglądać, skoki narciarskie, piłka ręczna (tylko reprezentacja) i jeszcze parę dyscyplin.

Seriale zagraniczne:

Smallville to jest mój serial numer 1. W ogóle to dla mnie serial wszech czasów. ?aden serial mnie tak nie wciągnął jak ten. Teraz leci ostatni 10 sezon. :beksa: Będzie trzeba żyć dalej. Ale na pewno będzie mi bardzo brakowało tego serialu. Wymieniłem jakie oglądałem lub oglądam w innym temacie. Jeszcze podam 3 tytuły: Chuck, Supernatural i Friday Night Light - są to również świetne seriale. Lost, Prison Break, heroes też mnie mocno wciagnęły, ale ich emisja już się skończyła.
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

Oprócz muzyki:
- czytanie książek- moje ulubione to fantastyczno-przygodowe i psychologiczne
- sport, niemal każda dyscyplina- ale nie oglądam żadnych zawodów w TV, bo mnie nudzą
- medycyna- uwielbiam wszelkie seriale medyczne, a i chętnie poszłabym na medycynę, gdyby nie powiodło mi się na wulkanologii
- filmy katastroficzne- mam fioła na punkcie tego rodzaju filmów od dzieciństwa, bez względu na to, czy jest to dobre dzieło, czy też jakiś bubel.
- wulkany- pasjonuję się nimi od małego (to przez te filmy katastroficzne ;) ), a w przyszłości planuję zostać wulkanologiem.
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Moja pasja i hobby to zdecydowanie muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. Od pierwszej klasy podstawowki gram na skrzypcach, pianinie i śpiewam - straaaasznie bym chciała z tym związać swoją przyszłość, bo nic innego nie daje mi takiej satysfakcji :)) Robie tez covery piosenek Bon Jovi (pochwale się jak nabiorę odwagi) i innych. Bardzo bardzo to kocham i niestety czasem przez to zawalam szkołę:> a w LO jestem w klasie czysto humanistycznej (hist-wos-hiszp-pol), i rozszerzam matmę (ble), bo chciałabym iść na zarządzanie i europeistykę.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

kejt93bub pisze:... bo chciałabym iść na zarządzanie i europeistykę.
A dlaczego nie na studia związane z muzyką? ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Muzyka,Taniec,Sport(koszykówka,nożna,ręczna),fotografia i podróże,dziennikarstwo,psychologia,architektura wnetrz,moda,kosmetologia oraz mój ukochany Wolontariat :D
alwaysbonjovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 19:17
Lokalizacja: Czchów

Post autor: alwaysbonjovi »

Muzyka, Taniec, Sport - Gry zespołowe moja kochana Siatkówka :) , Filmy i wiele wiele innych rzeczy. :D
alwaysbonjovi
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Muzyka, siatkówka (zarówno na boisku jak i przed telewizorem :)) ), książki, kryminalistyka i inne przedmioty karnistyczne; niegdys harcerstwo :P
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
black_takamena
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2011, o 20:16
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

Post autor: black_takamena »

Muzyka przede wszystkim, gram tez na gitarze. Poza tym podroze, sport (rolki, tenis), dobry film tez lubie :p ;)
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

No to może teraz ja.

U mnie najważniejsza jest miłość do zwierząt. Wiąże z tym dalszą przyszłość, np: praca w zoo. Kierunek studiów też mam związany ze zwierzętami.

Moją kolejną pasją jest muzyka. Słucham różnych zespołów, ale namiętnie tylko BJ.

Trzecim moim hobby w życiu jest jazda konna. KOCHAM TO!

A tak poza tym to lubię też...budować domy w Simsach, wampiryzm i Szczawnicę.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Moja pasją jest fotografia. Wykonuję sesje zdjęciowe znajomym i rodzinie. Mam już jedno doświadczenie, a mianowicie sesję ślubną, którą uważam za udaną jak na pierwszy raz. Bardzo fascynują mnie portrety, ponieważ portret prawdę o człowieku powie. Fotografuję od sześciu lat i trzyma mnie to do dziś równie mocno, jak za pierwszym razem gdy trzymałam w dłoni zdjęcia własnego autorstwa.
Moje prace można obejrzeć na mojej autorskiej stronie internetowej, na którą namiary można znaleźć w profilu.
Poza tym jazda na snowboardzie, samochody muscle i motocykle choppery i cruisery, a w liceum bardzo lubiłam chemię, czego dowód macie w "galerii ścian" :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Fotografuję, choć nie jakoś strasznie profesjonalnie. Kręci mnie to jakoś od trzech czy czterech lat. No tak, muzyka też jest moim konikiem. Słucham, gram, czasem tworzę. Później filmy, uwielbiam je oglądać. Nie uważam się za osobę, która zna się na "dobrym" kinie. Przyznam, że prócz thrillrów, filmów psychologicznych i horrorów lubię czasem obejrzeć jakąś odmóżdżającą komedię romantyczną z ładnym aktorem i banalnym scenariuszem. W każdym bądź razie, oglądam ich dużo. Na koniec jeszcze język angielski. Kocham mówić w tym języku, pisać, czytać, tłumaczyć, śpiewać. Z tą pasją wiąże się też chęć życia w anglojęzycznym kraju (tutaj Stany Zjednoczone).
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
APB88
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2012, o 17:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: APB88 »

Moje hobby to - historia co za tym idzie wszelkie rekonstrukcje historyczne nalezę do grupy IX Legionu Armii Rzymskiej. Można poznać wielu ciekawych ludzi nota bene takich samych pasjonatów sztuki wojennej, strategii, militariów itp. Obecnie IX legion połączył sie z grupą rekonstrukcyjną XXI legionu ,,Rapax" (z łaciny drapieżny) mamy 50 szaleńców w pełnym uzbrojeniu tj: gladiusy,pugio,plium,hełmy typu -galijsko-cesarskiego, scutum i zbroje typu lorica segmentata. Wiadomo takie wyposażenie jest drogie dlatego są tylko 2 grupy w Polsce - po połączeniu IX i XXI Rapax i XIV UMCS.

Kolejne hobby to muzyka elektroniczna style a'la Depeche Mode i Alphaville :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”