Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Scrooge

Wasze pasje, hobby - poza BJ ;)

Post autor: Scrooge »

Z tego co zauważyłem jest na tym forum wiele ciekawych osób, które zapewne mają jakiś swoje hobby i pasje... bo nie samym BJ przecież człowiek żyje ;) Bardzo jestem ciekawy czym pasjonują się użytkownicy tego forum i mam nadzieję, że znajdzie się paru chętnych do podzielenia się z nami swoimi zainteresowaniami... ot taki wątek integracyjny ;)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

moją pasją jest Bon Jovi :) a hobby to zbieranie singli i koncertów na dvd :)
C'mon
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

Ciekawy temat ;)
Odkąd pamiętam pasjonuję się muzyką, wszystkim co dźwięk wydaje i układaniem tego w całość.
Poza tym już jako dziecko uwielbiałem we wszystkim dłubać, sprzet RTV AGD, generalnie elektronika.
Fakt faktem, jestem też informatykiem, więc uwielbiam kompy, lubię programować aczkolwiek nie mam czasami cierpliwości :P Najbardziej z tej dziedziny kręci mnie składanie kompów, serwis itp.

Kiedyś zbierałem pokemony :D

Interesuję się też parapsychologią, psychologią, zjawiskami paranormalnymi.

Lubię azjatki, japonki :D

O czymś na bank zapomniałem :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Brakowało tu takiego tematu! :)

Moim największym hobby jest fotografia. Zajmuję się nią od kilku lat, ciągle się jednak uczę i zdobywam w tej dziedzinie nowe doświadczenia :) Interesuje mnie głównie fotografia portretowa, glamour i im pokrewne (głównie związane z fotografowaniem ludzi). To jest mój absolutny motorek napędowy. Sesja zdjęciowa i od razu czuję się lepiej :)

Oczywiście w gronie moich pasji nie może zabraknąć miłości do muzyki, którą właściwie rozpoczęło słuchanie BJ. Chyba więcej tutaj dodawać nie trzeba.

Interesuję się też kulturą japońską, głównie związaną z japońską animacją (anime). Muszę dodać, że gatunek ten nie powinien być kojarzony z bajkami dla dzieci :) Chodzi mi o anime o nieco bardziej wyszukanej i dojrzałej tematyce. Takie właśnie przyciąga szczególnie moją uwagę.

Lubię też obcować z kulturą i sztuką, być może ze względu na kierunek studiów. Zajmuję się nieco animacją kulturalną i trzeba przyznać, że i to mnie bardzo ciekawi.

A jeszcze jest taka nieco mniejsza pasyjka - filmy Tima Burtona ;)

To chyba takie najbardziej istotne pasje i zainteresowania, jeżeli chodzi o mnie :)
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2010, o 22:36 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja od niedawna , podobnie jak jovi, wziąłem się za zbieranie singli. Kiedyś sie z tego śmiałem ale po prostu nie rozumiałem wartości kolekcjonerskiej.
Do tego myśle ,że dość oryginalnie bo zbieram zapalniczki ;]

Jestem maniakiem seriali z ju es ej, choć skrupulatnie wybranych.
Hobby to jeszcze boks, kolarstwo (pozostałe sporty zresztą też), bukmacherka ,nowości budowlane w moim mieście, budowa stadionów, z racji wykształcenia - polityka, plus oczywiście muzyka ;]

Nic jednak nie przebija Bon Jovi, nie ma co ukrywać.

PS
SaDzio - chyba każdy lubi japonki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dand pisze: PS
SaDzio - chyba każdy lubi japonki :D
Nawet ja je lubię :D Ale to taka dygresja tylko, nie odpowiadajcie na tego posta :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge

Post autor: Scrooge »

To może w takim razie i ja się "podzielę"...

Ja również zbieram single BJ oraz generalnie płyty CD z muzyką + koncerty na DVD ponieważ jak już wspominałem na tym forum jestem małym melomanem.

Odbiegając jednak nieco od tematów muzycznych... od jakiś 2 lat moją pasją są stare samochody, a konkretnie brytyjskie old i youngtimery oraz ich renowacja. W szczególności kocham klasyczne Mini Coopery co zapewne widać po mojej sygnaturce ;) Dla bardziej zainteresowanych w załączniku fotki mojego Mini w trakcie oraz po renowacji...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


P.S. - TE? LUBIę JAPONKI :D
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Ja odkad tylko pamietam to muzyka. Bez niej nie wyobrazam sobie dnia, a tymbardziej zycia. Pozatym fotografia, glownie portretowa.

Tutaj mozna poogladac moje zdjecia:
http://studentmibm.digart.pl/digarty/


Agata BJ pochwal sie galeria, bo jestem ciekaw :cfaniak:
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2010, o 10:47 przez studentmibm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

studentmibm pisze:Pozatym fotografia, glownie portretowa.

Tutaj mozna poogladac moje zdjecia:
http://studentmibm.digart.pl/digarty/


Agata BJ pochawal sie galeria, bo jestem ciekaw :cfaniak:
O proszę! Nie wiedziałam, że jest tu ktoś jeszcze fotografujący :) Jestem bardzo mile zaskoczona i już spieszę zobaczyć Twoją galerię. A tutaj moja :)

P.S - Widzę u Ciebie dyptyki, uwielbiam je!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

To teraz moja kolej

Jeżdżę konno od 5 roku życia, ale nie tak ,że na zawody, znaczy mogłabym lecz wole dla samej przyjemności obcowania z koniem = kocham konie

Jakoś pół roku gram na gitarze akustycznej, tyle że u mnie jest tak że jak coś zacznę to na nic potem innego nie mam czasu.

Muzyka. Gdy byłam mała czyli jeszcze w kołysce to tata puszczał mi Stonsów, Zeppelinów itp. oraz Rammstein i tak mi zostało tyle ze poszerzyłam swoje horyzonty np. o cudne BJ ^ ^

Kocham niemców, ten język, uwielbiam się uczyć niemieckiego, jest on dla mnie śliczny, słuchać muzyki niemieckiej ale nie to ,że lubię Tokio Hotel to jest jakaś pomyłka, ewenement !

Interesuje się malarstwem, uwielbiam Dali'ego, Magritte itp. ale nienawidzę Picassa. Od 6 roku życia uczęszczam na jakieś zajęcia plastyczne między innymi do Galerii twórczości dziecka w Toruniu dzięki czemu zdobyłam na międzynarodowym konkursie SICC v. 54 srebrny medal.

Na punkcie 80's jestem chora po prostu wielbię ten okres mody, muzyki...

To by było chyba wszystko ;]
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

No dobra, czas na mnie.

Przede wszystkim muzyka, przede wszystkim Bon Jovi. Lata 80'te to coś do czego najchętniej wracam, ale z niemal równą pasją zagłębiam się w muzyczne rejony lat 90'tych i najnowsze, gatunkowo raczej dość szeroko, od prostego rock'n'rolla, przez cięższe gatunki, w stronę brzmień mrocznych - do tego oczywiście blues.

Fotografia - jest ze mną tyle co Bon Jovi, a więc już 21 lat, choć od dłuższego czasu coraz rzadziej, zaczynałem w prostej ciemni wywołując swoje pierwsze zdjęcia robione jeszcze Zenitem :).

Piłka nożna - oglądam z wielkim zacięciem ligę angielską - no i przede wszystkim włoską - mój AC Milan. Do tego gram, ale już tylko w sezonie letnim, od maja do września, jeśli moje zmasakrowane kolana bo studenckich czasach się nie wysypią, bo troszkę kiedyś dostały :).

Śpiewanie - temat odstawiony, ale swego czasu był dość ważnym elementem mojego życia.

Książka - uwielbiam czytać, szczególnie mroczne historie: Jonathan Carroll, Stephen King, do tego szalony Kurt Vonnegut, John Irving, Steinbeck i Updike - i pewnie jeszcze kilku by się znalazło.

Film, kino - i seriale - ostatnio na tapecie Stargate Atlantis: wciągnąłem się niesamowicie, dziennie oglądam po kilka odcinków :D.

Japonek nie lubię hehe.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

sobol_77 pisze:Do tego gram, ale już tylko w sezonie letnim, od maja do września, jeśli moje zmasakrowane kolana bo studenckich czasach się nie wysypią, bo troszkę kiedyś dostały :) .
Też sobie pogrywam ale z kolei bardziej w sezonie halowym ;] Nawet brałem udział w rozgrywkach uniwersyteckich ale ze swoja drużyną odpadliśmy w fazie grupowej :P
Co do oglądania to wszelka pilka co jest w tv plus ekstraklasa przez sopcast ;]

Co do naszych fotografów to szczególnie spodobało mi się to zdj http://www.digart.pl/praca/2710776/index.html z galerii studenta :)
Obrazek
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Dand, podziekował :)
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ok. Teraz kolej na mnie.

Od jakiegoś czasu z uporem maniaka czytam różne książki. Do moich ulubionych należą książki autorstwa Jane Austen, Kathy Reichs ( to ta babka od serialu "Kości"), Stephenie Meyer, L. J Smith, Umberto Eco ( niestety miałam przyjemność przeczytać na razie tylko "Imię Róży"). W kolejce do przeczytania znajdują się Mario Puzo i jego "Ojciec chrzestny", Charlaine Harris ( babka od serialu " Czysta krew"), Lew Tołstoj i mój najnowszy nabytek
" Dzieje kanibalizmu". Lubię też literaturę opisującą II wojnę światową.

Film i muzyka towarzyszą mi chyba od zawsze. Przyjaciele czasami nazywają mnie z tego powodu maniakiem rozrywkowym.
Fascynują mnie seriale o niewyjaśnionych morderstwach ( te dokumentalne również) jak również czysto fantastyczne jak "Pamiętniki wampirów" czy " Czysta krew".
W mojej ulubionej muzyce przeważa głównie rock ( oczywiście Bon Jovi, Scorpions, Bruce Springsteen itp.)
Fotografia to moje najnowsze zajęcie. Robię to tak dla siebie. Niestety na razie nie wychodzi mi to tak dobrze jak niektórym forumowiczom :)) Bardzo lubię fotografować przyrodę, zwierzęta i może niektórym to wyda się dziwne poszczególne elementy architektoniczne.

Jedna z moich lepszych fotografii- patrz avatar :cfaniak:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

No to teraz ja :

Przede wszystkim moją największą, że tak powiem '' życiową'' ( o ile w moim wieku można użyć takiego słowa) pasją jest medycyna, najbardziej wciągnęła mnie neurochirurgia. Interesuje się nią od dziecka (dokładnie od 8 roku życia). To jest to co mnie w pełni satysfakcjonuje i z tym stuprocentowo wiążę swoją przyszłość.

Ponadto sporą część mojego życia zajmuje muzyka : rzecz jasna Bon Jovi, GN'R , Alice Cooper itp. Nie mogę się od nich uwolnić od niepamiętnych czasów. Jedną z mioich największych pasji ( prawdopodobnie na równi z medycyną) jest kino . Uwielbiam Martina Scorsese i Tima Burtona :)
Oprócz tego kocham powieści Kinga i piłkę nożną , która jest moją największą pasją sportową :)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2011, o 22:11 przez Alicia 478, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”