Forumowicz roku, edycja II ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forumowicz roku, edycja II ;)

Post autor: Agata BJ »

Od ostatniej zabawy w forumowicza roku przybyło wielu nowych userów, więc wyjaśnię na czym ma to polegać.
Otóż każda chętna do zabawy osoba wysyła mi PRYWATN? WIADOMOŚć ze swoimi 3 typami na forumowicza roku. Co przez to rozumiemy?
Osoby typowane muszą cechować się skłonnością do wypowiedzi nienagannych merytorycznie (czyt. nie piszą głupot i postów bez sensu :P ), wykazują się szacunkiem dla innych forumowiczów i ogólnie można powiedzieć, że są forumowiczami wzorowymi (no...PRAWIE wzorowymi, powiedzmy :) ).
Każdy może wysłać mi swoje 3 typy w ciągu całego tygodnia (od dziś do przyszłej środy). Po tym czasie podliczę wysłane głosy i wybiorę 3 osoby, które uzyskały ich najwięcej. Następnie zrobimy ankietę by wyłonić z tej trójki zwycięzcę.
Nie można oczywiście głosować na siebie, ale na każdego innego usera/administratora/moderatora, który udziela się na forum.
Mam nadzieję, że wiele osób się zaangażuje :) Potrzeba nam tu więcej rozrywki! :D

[ Dodano: 2009-11-18, 21:26 ]
Dostałam dopiero dwie wiadomości z typami. Proszę o większą frekwencję! :)

Frekwencja się poprawia ... :)

[ Dodano: 2009-11-24, 21:57 ]
Głosy przyjmuję jeszcze tylko do jutra! Kto nie głosował - czekam na Wasze typy! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Zablokowany

Wróć do „Fanforum”