Forum Dolkinum

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
M

Forum Dolkinum

Post autor: M »

Nie chcę zaśmiecać "Mojej muzyki" Andrzeja i Kolegów swoimi projektami, tym bardziej, że są to jedynie dema, a nie profesjonalne nagrania toteż stąd ten właśnie wątek. Mam oczywiście cały czas nadzieję, że znajdę nie tylko czas ale również chęci by kiedyś zrobić to porządnie. Z tym, że właśnie z "tym czasem" bywa różnie (zresztą, sprzęt został na "przysłowiowym końcu świata" i w zasadzie zamiast zgłębiać palcami topografię gryfu "macam" plecy kuracjuszy). Ponadto również kwestia innych instrumentów (muzyków), dopracowania muzyki (gitar, miks). Na ten czas mogę niestety jedynie tyle... Szkoda. Z drugiej strony... hm, czy muszę?

Piosenkami z SoundCloud podzieliłem się swego czasu z niektórymi z Was. Nie wiem, być może Ci, którzy zostali poniekąd - chcąc nie chcąc - zobligowani do tego żeby zapoznać się z tymi projektami, dzielili się nimi też z innymi (Tom chyba o to mnie pytał).
To jeden ze starych-nowych kawałków (napisany w 2014 w Warszawie). Najsilniej inspirowałem się tutaj chyba stylistyka Sambory - co mam nadzieję słychać w solówce. Zapraszam do posłuchania.

https://soundcloud.com/hansdolkin/niepami

W każdym razie oceniać nie ma co bo nie ma tutaj studyjnego szlifu (są za to pewne mankamenty, niedoskonałości). Traktujcie tę rzecz raczej jako pewnego rodzaju ciekawostkę.Miłego dnia ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Forum Dolkinum

Post autor: monjovi »

Pierwsze co przyszło mi na myśl to - Hotel California The Eagles :) Co przynajmniej dla mnie, kojarzy się pozytywnie, a poza tym utożsamiam się z tekstem, bo jeszcze siedzę gdy inni śpią :D ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Forum Dolkinum

Post autor: ROCKSTAR »

Brak TYLKO studyjnego szlifu !!
Reszta... Stylistyka lat 90tych... podana w doskonalym sosie! No i warstwa tekstowa rzecz jasna...
Jest dobrze! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”