Grupa coverowa

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Pluto
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, o 11:43
Lokalizacja: Wrocław

Grupa coverowa

Post autor: Pluto »

Witam. Jestem tu nowy i nie ukrywam, że zarejestrowałem się głównie po to, by poprosić Was o pomoc.
Prośba dotyczy wyłącznie mieszkańców Wrocławia i okolic.
Noszę się z zamiarem założenia grupy muzycznej, której repertuar opierałby się głównie, choć nie wyłącznie, na coverach Bon Jovi.
Grupa z założenia miałaby być projektem czysto rekreacyjnym - ot, granie dla funu, kilka razy w miesiącu, nie kolidujące z podstawowymi projektami członków. Zresztą założenia to jedno, a osiągnięte cele to drugie - nigdy nic nie wiadomo, niczego nie wolno wykluczać...
Gram na perkusji, kolega - współinicjator - gra na gitarze rytmicznej. Szukamy wokalisty, gitarzysty solowego, basisty i klawiszowca. Dobrze by było, gdyby byli to muzycy śpiewający, zależy nam bowiem na odtworzeniu charakterystycznych dla zespołu chórkach.
Mamy salkę i trochę gratów. Możemy startować po dołączeniu wokalisty - mam chętnych kolegów -"sidemanów", którzy chętnie pomogą do czasu skompletowania składu.
JEŚLI KTOŚ Z WAS MOŻE MNIE SKONTAKTOWAĆ Z CHĘTNYMI DO PODJĘCIA WSPÓŁPRACY, LUB SAM JEST ZAINTERESOWANY, SERDECZNIE PROSZĘ O KONTAKT.
Adam, ngdrums@op.pl
ps. Fanem - choć nie bezkrytycznym janczarem - Bon Jovi jestem od roku 1987, co pośrednio sugeruje mój wiek, gdyby ktoś potrzebował tej informacji ;-)
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Masz Ci los... szkoda, że wyjechałem z Wrocławia ;/

Życzę powodzenia!!!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

napisz na FB na Rock Wrocław pełne ogłoszenie z danymi kontaktowymi to wrzucimy :)
Pluto
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, o 11:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pluto »

Rokitka pisze:napisz na FB na Rock Wrocław pełne ogłoszenie z danymi kontaktowymi to wrzucimy :)
Przepraszam za brak wcześniejszej reakcji, ale byłem nieobecny. Może tak zrobię, jak radzisz, ale na fb dałem ogłoszenie już w kilku miejscach i nie osiągnąłem celu, choć w tej chwili potrzebuję już tylko wokalisty - bez tego nie ruszamy!
Edit.
Masz na myśli tę stronę? :zniesmaczony: https://www.facebook.com/rockandrollwro ... ts&fref=ts
No, nie wiem ....
Jeśli to nie ta, to powieś prosze linka.
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Mi się wydaje, że Rokitce chodziło o tą stronę
https://www.facebook.com/pages/Rock-Wro ... 42?fref=ts
Pluto
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, o 11:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pluto »

Zapewne ;-) Dzięki!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Koala555 dokładnie ta stronka :) To strona mojego stowarzyszenia muzycznego :)
Pluto
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, o 11:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa coverowa

Post autor: Pluto »

Po wielu bezowocnych staraniach mogę powiedzieć, że zespół ukonstytuował się wreszcie !
Próby rozpoczęte i jeśli nie zawiedzie mnie przeczucie, Wrocław zyska cover band mojego i Waszego ulubionego zespołu.
Na pierwszy ogień poszły : In these armes, Bed of roses, Wanted dead or alive oraz You give love a bad name.
Będziemy grać tylko numery z ... zeszłego wieku.
Nazywamy się Bron Zowi.
Będę meldował...
Patera
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2017, o 16:05

Re: Grupa coverowa

Post autor: Patera »

Ciekawy projekt. Już kilka takich grup jest w kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”