Mój kąt

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

M

Post autor: M »

ROCKSTAR pisze:KondZik- napisalem Ci juz na fejsie, ale napisze rowniez i tutaj...
I Will jest doprawdy zacne!! Warto byc amatorem, ktory porywa sie z motyka na slonce- od tego przeciez, wszystko sie zaczyna!! :)
Powodzenia!
Panie Rockstar... Ja wolałbym z gitarą niz z motyką ale jak kto woli :P
Może powinienem spróbować na prehistorycznej tarce do prania ;)

A tak poważnie...

Największym plusem materiału KondZika jest jego unikalność. Można by pewne rzeczy inaczej zmiksować, schować nieco akustyka albo dodać jakiś efekt ale... czy wtedy właśnie nie było by to przewidywalne? Samemu kompozytorowi napisałem juz zresztą na priv'a co sądzę o niektórych kawałkach. Ja jestem na tak. Słychać pomysł, zmysł kompozytorski i - przede wszystkim - dobre wykorzystanie środków , którymi KondZik dysponuje (możliwości techniczne). Czekam na więcej.

Pozdrawiam

P.S. ROCKSTAR rozwiń tego riffa z face'a ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Dzięki za miłe słowa. :) A przede wszystkim za poświęcenie czasu i przesłuchanie.
Fakt, na mixie się nie znam, robiłem to wszystko na wyczucie, a efektów nie chciałem używać bo chodziło mi o taką prostotę (Less is more). :) Nawet wokali nie poprawiałem autotunem, co też słychać na pewno :P hehe Ale taki miałem zamysł na to wszystko. Dla mnie sporo tych tekstów jest dość osobistych i ważnych, mimo że może prosto pisanych.
Co do I will to taki utwór gdzie chciałem powiedzieć że grunt to się nie poddawać i robić to po swojemu. Czasem mieć wszystko dookoła gdzieś i po prostu robić swoje. Bo szklanka jest do połowy pełna a nie pusta jak to lubi widzieć JBJ :P

W każdym razie stworzyłem coś takiego co w danym momencie szczerze czułem, coś bardziej klimatycznego bez zbędnych elementów. :)

Pozdrawiam
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Mój kąt

Post autor: kondzik »

Trochę mnie nie było na forum i tak dziś pomyślałem, że może odważę się pokazać co nowego udostępniłem. Nowego = przełom 2016/2017.

Po 2016 roku gdzie miałem sporo spraw osobistych i ogólnie były niezłe zakręty... napisałem piosenkę.
Pisałem, pisałem i gdy tak zacząłem analizować a nie miałem tytułu, stwierdziłem że tytuł wymyślony przez Jona idealnie pasuje.
Więc tekst powstał wcześniej ale sam tytuł god bless this mess u BJ tak mi się spodobał że stwierdziłem to wykorzystać.
Sam utwór w skrócie mówiąc opowiada o poprzednim roku i ten "mess" który mam na szczęście za sobą.

Tekst:

I'm standing here and holding the key
I'm trying to remind where I go
All the ways just look the same
but there's no way out of this town

No one gonna teach you or help
you have to take what you get
nothing is free nothing is forever
you have to burn your oldest bridge

I close my eyes and try my best then all this shit will go fast

There is something inside of me it always been and always be
And you said i can run but there's no way out of this town

God bless this mess

Even devil sometimes leaves the hell
he's looking for you he's looking for me
There is no order there is no rule
They get what they want they believe what they need

I close my eyes and try my best then all this shit will go fast

There is something inside of me it always been and always be
And you said i can run but there's no way out of this town

God bless this mess

When you are looking for your place
when you are looking for your way

God bless this mess



Ostrzegam, że za mix i master odpowiadam ja więc nie brzmi to rewelacyjnie, tym bardziej na głośnikach laptopowych.

https://www.youtube.com/watch?v=XnAEytkpNn8


Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pozostałe utwory:
https://www.youtube.com/watch?v=WApVTNNkjxE
https://www.youtube.com/watch?v=tbqVHbw ... Zg7T1YaNId
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”