Covery BJ

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Tomker wydaje mi się, że chyba każdy facet chciałby, żeby na jego widok kobiety rzucały bielizną :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mr.bluesman pisze: Tomker, push upy też są ważne - po całej trasie otworzymy sklep z bielizną i trochę sobie dorobimy :P
Powiem więcej są najważniejsze! ;) Ale z tego co wiem już są wybrane piękne panie do rzucania :)
A tymczasem o tym co kto robi w coverze cisza... :cfaniak:
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

alniac pisze:A potem YouTube, iTunes, Opole, Grammy, autografy, ścianki, pokazy mody, apaszki i wakacje z córką :D
ja bardzo chętnie, ale jednak nie mogę... sorry, personal issues... ale kocham was!
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Zna się tu ktoś na tyle, co powiedziałby mi, w jaki sposób mogę nagrać dźwięk z cyfrowego pianina podłączonego z PC poprzez kabel Midi (gdzie sygnał przetwarzany jest w Kontakt 5 - programie studyjnym posiadającym różne barwy pianina itp.)?

Używam Kontakt 5 - gdzie klawisz jest tylko sterownikiem i nie korzystam z fabrycznych dźwięków pianina, a tych z programu - stąd sprawa jest nieco skomplikowana.

Może mr.bluesman by coś podpowiedział? :D
Próbowałem już MAGIX Samplitude i ni... wuja się nie chciało nagrywać.
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Może wystarczy, w ustawieniach dźwięku, podmienić wejście mikrofonu na to midi? Nie ma takiej opcji? Chyba, że źle zrozumiałem problem.
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Nie, nie. Problem polega na tym, że wejście MIDI raczej odpada, bo jest zarezerwowane przez Kontakt 5, a nie może być jednocześnie użytkowane przez dwa programy (aranżer + program nagrywający)

Wypada więc znaleźć rozwiązanie nagrania dźwięku 'powstającego' w programie. Tylko jak to zrobić...? :whoeva:
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

mr.bluesman pisze:Hehe :D , ciekawe jaka byłaby reakcja osoby czytającej wniosek o takie dofinansowanie ;)
zarówno piszący wnioski, jak i czytający z dziwniejszymi tematami przy unijnych dotacjach nieraz pracują - wiem co mówię ... ;/
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

EDIT
OK, ogarnąłem ten program, dźwięk jest czyściutki.

Wrzucę coś wieczorem :D
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Mnie tam się podoba :) Jestem pełna podziwu ponieważ ja nie umiem grać na żadnym instrumencie :(
KondZik

Post autor: KondZik »

A przepraszam co gracie? It's my life? A kto śpiewa?
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

KondZik pisze:A przepraszam co gracie? It's my life? A kto śpiewa?
Zgadza się - It's My Life. Partie Jona i Richiego chyba mieli śpiewać Din i Dobek, ale nie wiem w końcu czy się dogadali w kwestii tego kto co ma robić. Panie też miały mieć swój wkład wokalny - wyższe chórki.

Jeszcze raz się zapytam: ilu gitarzystów chce nagrywać? Ja wstępnie miałem nagrywać talkbox, ale jak ktoś będzie chciał, to może też zagrać zwrotkę albo solówkę na kaczce - nie mam nic przeciwko :)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

mr.bluesman pisze: Jeszcze raz się zapytam: ilu gitarzystów chce nagrywać? Ja wstępnie miałem nagrywać talkbox, ale jak ktoś będzie chciał, to może też zagrać zwrotkę albo solówkę na kaczce - nie mam nic przeciwko :)
No ja w sumie mogę coś na kaczce podegrać jak trzeba. ;) Jednak wiadomo, że jak na talkboxie nagrasz to efekt o niebo lepszy będzie. :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mr.bluesman pisze:Ja wstępnie miałem nagrywać talkbox, ale jak ktoś będzie chciał, to może też zagrać zwrotkę albo solówkę na kaczce - nie mam nic przeciwko :)
wstępnie to wah wah chciałem robić ja ;)
ale z tego co pamiętam mr. bluesmanie, masz prawdziwego talk boxa (ja nie), więc oczywiście rezygnuję na Twoją korzyść :)
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

sebcio14, i ok, będzie i kaczka i talkbox :)

Tomker, przeze mnie wylądowałeś na bezrobociu... Ale wiesz, ma być dobra zabawa, więc chyba byłoby ciekawiej gdyby nawet takie jedno wah wah było wykonane przez Twoje struny głosowe ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mr.bluesman pisze: Tomker, przeze mnie wylądowałeś na bezrobociu... Ale wiesz, ma być dobra zabawa, więc chyba byłoby ciekawiej gdyby nawet takie jedno wah wah było wykonane przez Twoje struny głosowe ;)
spoko, profesjonalnego sprzętu nie przebiję;) Może to uratuje ten zespół od wpadki :D
A skoro ma być tez zabawa to Ty nagraj, a ja "zabawię się" w "krytyka" ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”