Fotografia

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Tomker pisze: Marcin - fotografujesz ludzi w ruchu, jaki masz sposób na sportretowanie dzieci, które się ciągle wiercą, nie chcą lub nie potrafią pozować...?
Tomker sory, dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie. Na to nie ma jednej zawsze skutecznej metody. Tak jak już ktoś pisał trzeba czymś zainteresować dziecko. Dać jakąś zabawkę do ręki, co jakiś czas zawołać aby skupić uwagę w jednym momencie i wtedy robić zdjęcie. W tym wypadku bardzo przydatny staje się aparat, który szybko ustawia ostrość i nie ma opóźnień na migawce. A no i refleks też się przydaje :)
misstwisted pisze:Pod żadnym względem nie jestem zaś przekonana do kompaktów z wymienną optyką, rozsławionych przez nowobogackich. Lustro ma być lustrem i robić zdjęcia jak lustro. Nie ufam hybrydom...
tutaj nie ma nic do ufania. Trzeba wziąć do ręki i poprostu przetestować. Miałem okazję używania tego typu sprzętu i naprawdę można się zdzwić możliwościami tych maleństw. Dla ludzi, którzy nie potrzebuja niewiadomojakich parametrów i dla których waga/wielkość ma znaczenie przy zachowania sensownej jakości wybór jak znalazł.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

..ze swojej strony dodam jeszcze, że będę bardzo wdzięczna za pomoc w tym konkursie i może nawet kupię po czekoladzie :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
solb
I Believe
I Believe
Posty: 67
Rejestracja: 18 maja 2009, o 19:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: solb »

Agata BJ pisze:..ze swojej strony dodam jeszcze, że będę bardzo wdzięczna za pomoc w tym konkursie i może nawet kupię po czekoladzie :D
To jawna próba korupcji !!

Ps

Korzystając z okazji zapraszam na moją nową stronę:

www.michalszalski.pl
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Obrazek

Obrazek

nic wielkiego - takie tam z wakacyjnego podboju Sopotu :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Całkiem fajne ujęcia, sdms. Ja mam zawsze problem z odpowiednim uchwyceniem takiej chwili jak te Twoje :)
Przy okazji dziękuję osobom, które oddały na mnie głos w konkursie foto (chociaż chyba nikt tego nie zrobił :D, ale nigdy nie mogę być pewna!), udało się zająć II miejsce.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Agata BJ pisze:Całkiem fajne ujęcia, sdms. Ja mam zawsze problem z odpowiednim uchwyceniem takiej chwili jak te Twoje
A to akurat zasługa małego chłopczyka, który cierpliwie i skrupulatnie rzucał okruszki chleba :D Reszta to odrobina szczęścia i metoda prób i błędów ;) 1 zdjęcie to chyba efekt 4 próby :) zdjęcie robione w sumie na chybił trafił bo bez mierzenia, bo się nie dało - za szybkie dziadostwa :P A mój canonek słabiutki :c
Dumny ciemnogrodzianin :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Tomker, w reportażu dajesz radę :) Mógłbyś się nieco w tym dokształcić i byłby z Ciebie dobry fotoreporter. Tylko pytam się ponownie - po co ten wielki podpis na środku zdjęcia? Mi to bardzo utrudnia odbiór. Wystarczy drobny podpis w rogu lub na środku przy samym brzegu zdjęcia.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:Tomker, w reportażu dajesz radę :) Mógłbyś się nieco w tym dokształcić i byłby z Ciebie dobry fotoreporter. Tylko pytam się ponownie - po co ten wielki podpis na środku zdjęcia? Mi to bardzo utrudnia odbiór. Wystarczy drobny podpis w rogu lub na środku przy samym brzegu zdjęcia.
Agata, dzięki :)
Dokształcisz mnie? ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Tomker pisze:
Agata BJ pisze:Tomker, w reportażu dajesz radę :) Mógłbyś się nieco w tym dokształcić i byłby z Ciebie dobry fotoreporter. Tylko pytam się ponownie - po co ten wielki podpis na środku zdjęcia? Mi to bardzo utrudnia odbiór. Wystarczy drobny podpis w rogu lub na środku przy samym brzegu zdjęcia.
Agata, dzięki :)
Dokształcisz mnie? ;)
Pracowałam poniekąd jako fotoreporter, ale nie czuję się specem od tego rodzaju fotografii :D Jeśli kiedykolwiek się nim poczuję to możesz liczyć na korepetycje ;) Tymczasem to ja poszukam korepetytora z tej kategorii.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:
Tomker pisze:
Agata BJ pisze:Tomker, w reportażu dajesz radę :) Mógłbyś się nieco w tym dokształcić i byłby z Ciebie dobry fotoreporter. Tylko pytam się ponownie - po co ten wielki podpis na środku zdjęcia? Mi to bardzo utrudnia odbiór. Wystarczy drobny podpis w rogu lub na środku przy samym brzegu zdjęcia.
Agata, dzięki :)
Dokształcisz mnie? ;)
Pracowałam poniekąd jako fotoreporter, ale nie czuję się specem od tego rodzaju fotografii :D Jeśli kiedykolwiek się nim poczuję to możesz liczyć na korepetycje ;) Tymczasem to ja poszukam korepetytora z tej kategorii.
W takim razie poczekam... Na taką korepetytorkę jak Ty, pewnie warto... ;)
Awatar użytkownika
takjakja
It's My Life
It's My Life
Posty: 119
Rejestracja: 17 stycznia 2013, o 20:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: takjakja »

http://www.lastfm.pl/user/lemuryy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000264659045 - zapraszajcie,piszcie czy tam co chcecie,lubie gadac o muzyce! ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Sporo nowości u mnie :) Zapraszam więc ponownie: http://www.facebook.com/matuszewskaphoto
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2014, o 18:36 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jakoś ostatnio tu cisza, a jako, że ostatnio rozpoczęłam własną działalność to postanowiłam odświeżyć temat :) Zapraszam na moją nową stronę internetową: www.agatamatuszewska.pl i na Facebooka https://www.facebook.com/MatuszewskaFotografia .
Na stronie nieco nowych zdjęć (choć jeszcze niewiele, z czasem galeria się powiększy), więc jest co oglądać. Oczywiście liczę na Wasze opinie co do strony i fotografii, wszystkie uwagi będą cenne ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”