XII Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

wiesz to jest forum i kazdy ma prawo wydac swoja opine o zlotach ...nie zapominaj o tym...
Jednym sie podobaja zloty paro godzine a innym nie...
Jedni potrzebuja profesjonalnej organizacji zanim sie z domu wybiora ..
Przeciez Ci zalezy na tym by duzo ludzi bylo z roznych miast wiec powines podzielac moja wizje o profesjonalnym zlocie z przewidzianymi wszelkimi sprawami by nikt potem nie czul sie zlekcewazony.
Patrz nie macie pewnego miejsca,godziny ani planu zlotu..
Zadnych atrakcji z projekcji dvd ....
Moze ja duzo wymagam ...ale mysle ze jesli jzu ktos chce robic zlot to niech bedzie to konkretny zlot a nie spotaknie przy browarku. Bo takie zawsze mzona zrobci i nie trzeba pisac na forach o tym wystarczy napisac ludza na gg...
Nie obrazaj sie ale zanim dasz informacje o zlocie niech bedzie ona zapieta na ostani guzik by cie niz nie zagiol pytaniami albo uwagami negatywnymi.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

sdms pisze: Bez urazy, ale guzik mnie obchodzi co uważasz za zlot, a co nie... i szczerze nie obchodzi mnie twoje doświadczenie... i zawsze uważałem, że jeśli odzywa się tylko po to, aby ponarzekać to najlepiej w ogóle się nie odzywać...
hahaha jak się samemu nie umie to i zdania innych się nie słucha no nie? Wiesz sd, krzyknąć 'ludki napijmy sie soczku jutro w ?ródle, barman powiedział, że nam ze 2 kawałki BJ MO?E puści' to każdy potrafi. Byłeś kiedyś na zlocie? Szczerze w to wątpię bo inaczej byś tak nie gadał. I radziłbym Ci się skonsultować z Rokitą bo ona ma doświadczenie w organizowaniu zlotów i to DOBRYCH, a Ty najwidoczniej nie.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

dla przykładu zlot na słowacji
http://www.bonjovi.cz/default.asp?sekce=sraz&akce=2006
:D ot niewielka róznica
C'mon
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Jezeli chodzi o moja obecnosc, sprawe stawiam jasno.

Jezeli zlot ma trwac 2-3 godz., ja dziekuje za takie cos.

Jezeli to bedzie trwalo zalozmy od 11 do 18. wpadam

Jezeli bedzie rockoteka cala noc, i wszyscy zostana do konca lub wiekszosc, wpadam.

pzdr :)

[ Dodano: 2007-02-03, 15:47 ]
Kasiunia pisze:moze pewniej byloby zrobic impre na chacie??
Kurcze... jakbym byla w domu to pogadalabym z rodzicami...
No pewnie ze impreza na chacie bylaby pewniejsza. :>
Z tego co widze po Twoim opisie (13 luty - dom), to moglabys w sumie pogadac z rodzicami na ten temat, a sd moglby przesunac termin zlotu o tydzien naprzod ;>
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Szczerze. Moja opinia jest taka.

Nic na siłe. Możemy się wstrzymać z zlotem 17 lutego. Przesunąć o 1tydz/ 2tyg lub inny termin. Można zrobić jak bedzie jakaś impreza jak np całonocna Rockoteka itp.

Aha. Chciałbym aby ludzie się zadeklarowali, bo jeśli przyjedzie 10 osób z czego po 2 godzinach zostanie 3 a na nocna impreze zostanie 2 osoby to ja tez dzięuje za taką rockoteke :)

Każdy powinien się określić konkretnie co i jak.[/scroll]
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Odpowiadajac na prosbe Adriana zawarta post wyzej deklaruje sie:
Najbardziej pasuje mi zlot 17 (mam jeszcze ferie - wiem samolubna jestem ale taka prawda)
W domu, po powrocie z obczyzny bede 13 poznym wieczorem wiec rozmowe przeprowadze z rodzicami 14 :)
Jednak nic obiecac nie moge. Ni bylo mnie w domu 4 miesiace i nie wiem jak tam teraz jest. W sensie, ja mam duza rodzine... nie tylko rodzice musza sie zgodzic... bracia (co za pech miec braci) tez. Tym bardziej, ze nie wiem czy czegos nie planuja.
Tak wiec ostateczna odpowiedz dam 15 lutego, ale to troche pozno, zeby sie ludzie mogli zdecydowac.
Ew. jak bede mogla na chcacie to nastepny tydz. moglby byc ok. pod warunkiem, ze impreza bylaby z piatku na sobote... (musze jednak wczesniej sprawdzic plan zajec na uczelni).
Problemy, problemy... ;(
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Więc...ja na 17 się deklaruję, że mogę przybyć...rockoteka to w ogóle byłoby cudo :) Mogłabym nawet ewentualnie kogoś przenocować z dalsza w akademosie w Sosnowcu o ile moja ulubiona pani z portierni się zgodzi bo chyba za mną nie przepada :D
Pozdrówki:)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ojeku kogo ja tu widze:*
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Rokitka pisze:wiesz to jest forum i kazdy ma prawo wydac swoja opine o zlotach ...nie zapominaj o tym...
Co nie zmienia faktu, że jak się ma zamiar narzekać to lepiej w ogóle się nie odzywać :>
Rokitka pisze:Jednym sie podobaja zloty paro godzine a innym nie...
to jasne... ale wyrażając swoje zdanie trzeba być tolerancyjnym wobec innych... ty i kilka innych osób uważacie, że wasze spojrzenie na sprawę jest ważniejsze i zachowujecie się w sposób nietolerancyjny wobec innych ;)
Rokitka pisze:Przeciez Ci zalezy na tym by duzo ludzi bylo z roznych miast wiec powines podzielac moja wizje o profesjonalnym zlocie z przewidzianymi wszelkimi sprawami by nikt potem nie czul sie zlekcewazony.
Widzisz ja w przeciwieństwie do ciebie mierze zamiary na możliwości ;) w Polsce nawet jak się organizuje zlot całonocny, na którym mogłoby się zjawić teoretycznie nawet kilkadziesiąt do kilkuset osób to i tak gówno z tego wychodzi ;)
Rokitka pisze:Patrz nie macie pewnego miejsca,godziny ani planu zlotu..
Zadnych atrakcji z projekcji dvd ....
no cóż... czytanie ze zrozumieniem widzę nie jest twoją mocną stroną ;)
Rokitka pisze:Moze ja duzo wymagam ...ale mysle ze jesli jzu ktos chce robic zlot to niech bedzie to konkretny zlot a nie spotaknie przy browarku. Bo takie zawsze mzona zrobci i nie trzeba pisac na forach o tym wystarczy napisac ludza na gg...
Tak jasne... masz rację... tylko, że ostatnio na każdym ZLOCIE jest ktoś nowy właśnie dlatego, że ZLOTY są reklamowane wszędzie gdzie się da ;)
Rokitka pisze:Nie obrazaj sie ale zanim dasz informacje o zlocie niech bedzie ona zapieta na ostani guzik by cie niz nie zagiol pytaniami albo uwagami negatywnymi.
Ani się nie obrażam, ani mnie nikt nie zagi?? ;)... ale tobie radzę się 10 razy zastanowić zanim coś napiszesz, bo póki co nic z tego nie wynika ;)
Rattie pisze:hahaha jak się samemu nie umie to i zdania innych się nie słucha no nie? Wiesz sd, krzyknąć 'ludki napijmy sie soczku jutro w ?ródle, barman powiedział, że nam ze 2 kawałki BJ MO?E puści' to każdy potrafi. Byłeś kiedyś na zlocie? Szczerze w to wątpię bo inaczej byś tak nie gadał. I radziłbym Ci się skonsultować z Rokitą bo ona ma doświadczenie w organizowaniu zlotów i to DOBRYCH, a Ty najwidoczniej nie.
Bez komentarza... naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że z tą umiejętnością radzisz sobie tak jak >80% Polaków, czyli nie radzisz sobie ;) albo i nie chcesz radzić ;)
dla przykładu zlot na słowacji
http://www.bonjovi.cz/def...=sraz&akce=2006
:D ot niewielka róznica
Odezwał się ten co ma zawsze najwięcej do powiedzenia :>



a abstrahując od powyższych pierdół...

do piątku najdalej zostaną podane OSTATECZNE decyzje na temat zlotu...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

hehe a to dobre ...
Sdm co to ma byc hehe wysmiewanie sie z oczywistych faktow hehe....
wiesz ja jakso organizuje duzo zlotow i to przeroznych zawsze sie deklaruje ze bedzie kilkadziesiat ludzi i jest i to czesto i wiecej . Nie mam problemow z tym wogole by klub wynajac za darmo do tego znalesc noclegi.I nie tylko we Wrocławiu. Wiesz a czytac ze Szczurkiem umiemy nie jestesmy tak uposledzeni.
Poprostu przegladajac temat od poczatku do konca kazdy normlany zdrowy czlowiek zobaczy to co my, brak konkretow na 100% i brak pelnej organizacji.
A duzo czasu nie zostalo. Ja chcialm przyjechac liczylam ze tym razem bedzie na 100% pewne co gdzie i do ktorej i co robic sie bedzie .
Dobra koniec takiej gatki bo widze ze i tak nie trafi do ciebie co chcemy powiedziec...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

sd wiesz gdzie sobie takie teksty możesz wsadzić? Weź się może lepiej za pisanie bloga o papieżu a nie za organizacje zlotów, bo to Ci nie za bardzo wychodzi. A krytykę na temat Twojego organizowania przyjmujesz gorzej niż Adrian krytykę BJ. Piszesz, że trza być tolerancyjnym, masz rację, ale wypadałoby żebyś sam tą tolerancje pokazał, bo na razie swoim podejściem pokazujesz to, że masz w dupie ludzi przyjezdnych. Wiesz taki zlocik to ja mogę organizować co kilka dni, co to za filozofia iść do knajpy, zarezerwować stolik, nawrzucać w szafę grającą trochę grosza albo zapytać barmana czy by z łaski swojej ze dwie płytki zarzucił? Zlot z prawdziwego zdarzenia to jest wyczyn, ale udaje się - patrz Rokita i jej organizacja zlotu fanów Hard Rocka, nie wiesz jak było to popytaj ludzi, którzy tam byli i widzieli. Zostały Ci 2 tygodnie a co jest pewne? Nic, caly czas pytania 'co byście woleli?' Nie wiadomo czy będzie gdzie przekimać (bo nawet jesli ktoś zdecydowałby się z daleka przyjechać to wątpię by mu/jej się podobało telepanie do domu pociągiem w środku nocy), nie wiadomo kiedy się zaczyna, nie wiadomo kiedy kończy, nic nie jest wiadome. Postaw się w sytuacji Pippo, Miśka czy Sobola - muszą jechać niemal przez pół Polski i co? Okazuje się, że jechali 2x dłużej niż trwa zlot. Przyjadą, posiedzą 3 godzinki i koniec, ludki przejdą się kilometr do domu, a oni są w dupie. Naprawdę bosko. Tolerancja... szkoda tylko, że to jedynie inni muszą być tolerancyjni, a nie Ty. To raz, a dwa to mam wrażenie, że pod 'bądźcie tolerancyjni' kryje się 'mam gdzieś, że Wy nie macie przyjeżdżać bo mnie się wysilić nie chce'
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Rattie pisze:Postaw się w sytuacji Pippo, Miśka czy Sobola - muszą jechać niemal przez pół Polski i co?
Ty widzę stawiasz się w ich sytuacji doskonale... tylko, że jak do tej pory nie zauważyłem żadnej krytyki z ich strony... z Pippo doskonale się dogaduję na gg i jakoś nie widać problemów... wręcz przeciwnie - wspólnymi siłami poszczególne rozwiązujemy... Sobol był już na kilku zlotach i w przeciwieństwie do ciebie nie zauważyłem by narzekał na te zloty - raczej wyrażał się pochlebnie i co więcej deklaruje chęć przyjazdu na kolejne...

Być może nie zauważyłeś, ale nie napisałem ani słowem, że mam w dupie tych, którzy chcą przyjechać... raczej mam w dupie tych, którym się dupy ruszyć nie chce, bo ciągle im to czy tamto nie pasuje... Być może nie zauważyłeś, ale w pierwszym poście zostały podane konkrety i propozycja udziału w rockotece... nikt nie mówił, że rockoteka ma być alternatywą dla zlotu... no ale oczywiście ty wiesz lepiej ;) I wyobraź sobie nie ja jestem organizatorem rockoteki, więc nie mogę ci powiedzieć jak będzie ona wyglądała... Być może ty tego nie dostrzegasz, ale ja też mogę mieć pewne plany itp. i nie muszę znajdować odpowiedzi na pytania w pięć minut po ich pojawieniu się... być może nie przyszło ci do głowy, ze ja też mogę być uzależniony w organizacji od osób trzecich... no ale jak zwykle ty wiesz lepiej... eh szkoda słów na takie bzdety...



Dla zainteresowanych rockoteką:
W poniedziałek podam więcej informacji, gdyż tego dnia będę dowiadywał się o wszystko w Katowicach...
A co do noclegu ZB zdeklarował się, że może po rockotece przenocować kilka osób... również Klorcio pisała, że oferuje akademiki... I tyle powinno starczyć, bo póki co nie widzę zbytniego zainteresowania zlotem... i od razu mówię, że noclegi będą tylko dla tych, którzy zdeklarują na forum tym lub FOF chęć uczestnictwa w spotkaniu i chęć noclegu po rockotece...


I póki co tyle :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

dokładnie, szkoda słów na takie bzdety, nawet nie wiem po co zmarnowałem swój czas na dyskusje z takim idealnym, genialnym organizatorem jak Ty, zalosne. Heh... a miałem go za gościa, który pod czaszką ma coś więcej niż powietrze.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Dopóki nie będzie konkretnych decyzji i zadeklarowanej odpowiedniej grupy ludzi na zlot dluższy niż 3 piwa to ja tyłka z Głogowa nie ruszam. A jeśli ktoś się chce po prostu ze mną napić piwa i posłuchac BJ - zapraszam do Głogowa - gwarantuję nocleg i kilka świetnych rock'n'rollowychj knajp.
Może być to nawet najbliższy weekend :). Głogów czeka.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

nono fajna propozycja hehe moze skozystam kiedys:P
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”