XII Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

XII Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: sdms »

Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw ostatecznie zlot planowany jest na 17 lutego 2007 r. :) Spotykamy się jak zwykle w Katowicach, a później udajemy się do klubu "?ródło". Szczegóły podam wkrótce.



Ponadto pojawiła się propozycja spotkania się dzień wcześniej w tym samym klubie na rockotece.


Zainteresowanych zarówno jedną jak i drugą imprezą proszę o wypowiadanie się w tym temacie.
Dumny ciemnogrodzianin :)
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Rysiek odesłał mnie do Ciebie i zapytam sie: 17 luty Katowice. Byłaby taka, możliwosc, zeby zlot rozpoczal sie o godz. 11? Albo czy moglaby być to całonocna impreza? Na 3 godziny nawet nie chce mi sie przyjezdzac, majac w perspektywie ponad 4 godzinna podroz. A przyjechac chce...

pzdr
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Mnie czeka ponad 5 godzin jazdy, ale chetnie jeszcze raz sie zjawie :) .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Pippo pisze:17 luty Katowice. Byłaby taka, możliwosc, zeby zlot rozpoczal sie o godz. 11?
Oczywiście można rozpocząć zlot wcześniej, tylko, że ?ródło otwierają o 13 dopiero, więc trzeba będzie poszukać innej miejscówki
Pippo pisze:Albo czy moglaby być to całonocna impreza?
Muszę się zorientować jak dokładnie będzie z tą rockoteką, ile będzie trwała itp. bo rockoteka byłaby tu świetnym wyjściem.... :) jak coś będę informował :)
Pippo pisze:Na 3 godziny nawet nie chce mi sie przyjezdzac, majac w perspektywie ponad 4 godzinna podroz. A przyjechac chce...
Mam nadzieję, że uda się tak zorganizować, abyś przyjechać mógł i miał po co ;)
Mnie czeka ponad 5 godzin jazdy, ale chetnie jeszcze raz sie zjawie :) .
Zapraszamy :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ja nie obiecuję, że się pojawię, ale postaram się na pewno ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Chyba raczej na pewno sie nie pojawie... czeka mnie pracowita sobota, no chyba ze cos ulegnie zmianie... a taka klawa impreza sie szykuje... coz... milej zabawy bez cullesa.... :D
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Witam!!
Z mojej strony mogę zapewnić, że przyjadę o ile sesja mi się nie przedłuży o poprawki (staram się jak mogę żeby tak się nie stało ;) )
Ale też byłbym za przedłużeniem tej imprezy bo mam jakieś 290 km w jedną stronę i nie chcę żeby kojarzyło mi się to tylko z pociągiem :(
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Muszę się zorientować jak dokładnie będzie z tą rockoteką, i
O co chodzi z ta rokoteką . To jest jakaś impreza całonocna w klubie? Czy tylko puszczają rockową muzyke wtedy w tym klubie ?

Bo jeśli jes kilka osób z daaaleka chętnych to można pomyślećo czymś naprawde większym (całonocnym).
Pippo, Sobol, Misiek ... Może inne osoby się też łaskawie pojawią :P np Piotrek (z oopisu wynika, że daleko nie masz :)
Aha pewnie więcej chętych by było jakby sie z nimi pogadało min Lordi itd.
Z tego co wiem Zibi jest jeszcze chętny.

Taka impreza od 18 w piątek do rana w sobote byłaby czymś ciekawym :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Adrian pisze:Taka impreza od 18 w piątek do rana w sobote byłaby czymś ciekawym
W sumie ta opcja jest bardziej atrakcyjna. Zalozmy, ze ktos z chetnych na przyjazd (studentow glownie mam na mysli) ma cos do tylu podczas sesji. Przyjezdza w piatek, pije do soboty, a w niedziele budzi sie wypoczety i wraca do nauki. :>

PS. Misiek, w razie czego kupujemy w Realu zestaw podroznika (%%%), aby jak prawdziwy student przezyc tzw. odyseje alkoholową. (wg Wikipedii picie w czasie podrozy).
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Adrian pisze:O co chodzi z ta rokoteką . To jest jakaś impreza całonocna w klubie? Czy tylko puszczają rockową muzyke wtedy w tym klubie ?
Już wyjaśniam...


W piątek od 20 w ?ródle koncert zespołu "Swish" (zna ktoś? bo ja nie wiem co to w ogóle) a potem rockoteka "dopóki będą ludzie"... Muzyka ma być "ostrzejsza", ale jak przyniesiemy płyty to nam puszczą... No i ma być nasz "ulubiony" barman :P...

Chyba warto co? :)

Tylko w takim razie czy robimy imprezę tylko na rockotece, czy robimy rockotekę, po zakończeniu gdzieś się lokujemy i w sobotę kończymy kulturalnym spotkaniem w klubie z tymi co nie mogli przybyć na rocko? hm?
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Wiec podejmijcie decyzje co do piatku, bo ja juz jestem po studiach i ot tak sobie nie moge zniknac z pracy :cfaniak:
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

No jak widac wilelu jest chetnych na calonocna impreze... tylko czy nasz kochany barman to zdzierzy i nie wyrzuci nas w srodku nocy na mroz... bo z tego co sie orietuje to macie w Polsce niezla zime teraz :p
moze pewniej byloby zrobic impre na chacie??
Kurcze... jakbym byla w domu to pogadalabym z rodzicami...
no nic... sd... cala nadzieja w tobie, ze rozwiazesz problem...
pozdrofka
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Pippo pisze:PS. Misiek, w razie czego kupujemy w Realu zestaw podroznika (%%%), aby jak prawdziwy student przezyc tzw. odyseje alkoholową. (wg Wikipedii picie w czasie podrozy).
Wolę Tesco :P
Pippo pisze:Zalozmy, ze ktos z chetnych na przyjazd (studentow glownie mam na mysli) ma cos do tylu podczas sesji. Przyjezdza w piatek, pije do soboty, a w niedziele budzi sie wypoczety i wraca do nauki. :>
Co do mnie to mam tak głupio ułożoną sesję, że jeden z egzaminów w razie poprawek będzie właśnie w weekend (ustny, pewnie dwudniowy)
Ponieważ Pippo za wszelką cenę nie chce dopuścić myśli, że mogę nie przyjechać :) to mówię, że póki nie wiem co i kiedy, to nie mogę powiedzieć.
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja jak bym byla pewna ze uda sie w konu SDMS zorganizowac zlot z prawdziwego ( bez obrazy zloty na pare godzin to spotkania znajomych przy pizzy to nie zlot),zdazenia calonocy gdzie ludzie z daleka beda pewni ze knajpa do 1 w nocy nie bedzie czynna i nie wyladuja na glebie to bym przyjechala...
Z doswiadczenia wiem ze zloty calonocne musza byc pewne i najlepiej zarezerwowane stoliki bo roznie bywa;/
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Rokitka pisze:ja jak bym byla pewna ze uda sie w konu SDMS zorganizowac zlot z prawdziwego ( bez obrazy zloty na pare godzin to spotkania znajomych przy pizzy to nie zlot),zdazenia calonocy gdzie ludzie z daleka beda pewni ze knajpa do 1 w nocy nie bedzie czynna i nie wyladuja na glebie to bym przyjechala...
Z doswiadczenia wiem ze zloty calonocne musza byc pewne i najlepiej zarezerwowane stoliki bo roznie bywa;/
Bez urazy, ale guzik mnie obchodzi co uważasz za zlot, a co nie... i szczerze nie obchodzi mnie twoje doświadczenie... i zawsze uważałem, że jeśli odzywa się tylko po to, aby ponarzekać to najlepiej w ogóle się nie odzywać...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”