XI ŚZFBJ

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

XI ŚZFBJ

Post autor: sdms »

Na 7 października planuję jedenasty już Śląski Zlot Fanów Bon Jovi... Jeśli komuś z tych czy innych przyczyn nie pasuje proszę o info najdalej do poniedziałku... jeśli żadnych wniosków nie będzie w poniedziałek wrzucam oficjalne info :)
Aha - miejscem spotkania będą Katowice...

Więc kto będzie a komu nie pasuje? :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Wyglada na to, ze sie zjawie :D
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Bede :P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Kurcze.Jak zwykle mnie nie będzie.Po pierwsze za daleko po drugie zaczyna się szkoła :placze:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Zrobcie kiedys ten zlot w krakowie ;> Podejrzewam, ze wtedy znacznie wiecej osob by Was nawiedzilo niz stale grono.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Pippo pisze:Zrobcie kiedys ten zlot w krakowie ;>
sdms pisze:Śląski Zlot Fanów Bon Jovi
;]

Zróbcie Krakowski (Małopolski, Galicjański - whateva) Zlot Fanów w Kraku, to może was my nawiedzimy...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Pippo pisze:Zrobcie kiedys ten zlot w krakowie ;>
Były już 2 (DWA!)... Jeden w 2004, a drugi w 2005... chyba dwa... albo i nawet trzy... na tym w 2004 roku byłem ja (Gliwice), jovizna (kajś tam za Wrockiem) i moja ówczesna dziewczyna.. chyba tyle... na tym w 2005 było trochę osób (hm.. 5? 6?) - ja byłem i dziewczyny w każdym bądź razie... fajnie było :P

W każdym bądź razie mogę powiedzieć na pewno, że ja w październiku nie będę organizował zlotu w Krakowie... no chyba, że krakowiakom pasują godziny poranne w poniedziałek 16 października :P... A skoro krakowiacy nie umieją się zorganizować to ja mogę pomyśleć o czymś w listopadzie, albo na wiosnę... ale na pewno nie będzie to już pod nazwą ŚZFBJ ;)
Pippo pisze:Podejrzewam, ze wtedy znacznie wiecej osob by Was nawiedzilo niz stale grono.
Patrz powyżej... Myślę, że nie, bo:
1. ślązakom, by się tak samo chciało jechać do Krakowa, jak krakowiakom do Katowic...
2. krakowiacy póki co się na zlotach nie spisali :P
Bonjova pisze:Po pierwsze za daleko po drugie zaczyna się szkoła
Tyle razy już to tłumaczyłem, ale powiem po raz kolejny: MY jesteśmy ze ŚL?SKA, więc ORGANIZUJEMY zloty na ŚL?SKU... Proste... zamiast narzekać RUSZCIE WRESZCIE TY?KI I ZACZNIJCIE COŚ ROBIć U SIEBIE, bo jesteście gorsi od Kaczyńskich :P bez obrazy... oni przynajmniej się ruszyli i władzę zdobyli :P
A co do szkoły - właśnie dlatego zloty organizujemy w soboty...
Wyglada na to, ze sie zjawie Suszę zęby
Adrian pisze:Bede Język
Tak trzymać!! :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Zróbcie Krakowski (Małopolski, Galicjański - whateva) Zlot Fanów w Kraku, to może was my nawiedzimy...
Może was nawiedzimy..... łaske robisz, że przyjedziesz?[/quote]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Takiś mądry. Jak kiedyś chciałam zrobić w Olsztynie zlot to zainteresowanych było 0. Więc nie mów że nie chce mi się czegos zorganizowac. Tylko dla siebie nie bede organizowac zlotów
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Takiś mądry. Jak kiedyś chciałam zrobić w Olsztynie zlot to zainteresowanych było 0. Więc nie mów że nie chce mi się czegos zorganizowac. Tylko dla siebie nie bede organizowac zlotów
a co by zmieniło jakbym to ja zorganizował zlot w Olsztynie? Byłoby nas dwoje? ja i ty?... Jeśli nie ma zainteresowania, to nie ma sensu organizować zlotu - trzeba pomyśleć o zlotach "za granicą"... Ja do tej pory organizowałem już zloty poza Śląskiem w:
*Krakowie
*Poznaniu
*Rzeszowie
*Warszawie
....
Był też zlot w Toruniu... Ale ja jestem tylko biednym bezrobotnym, którego nie stać na podróżowanie na drugi koniec Polski po to tylko, żeby się spotkać z jedną czy dwiema osobami...

Myśmy też zaczynali od zera... Pierwszy zlot to był sam spontan... rzucone zostało hasło zróbmy zlot i parę osób wyraziło zainteresowanie... 2 tygodnie później już się spotkaliśmy... Było wtedy chyba 9 osób... Później na Śląsku było kilka zlotów, ale średnia utrzymywała się w okolicy 4 osób... w końcu uzbieraliśmy jakąś ekipę z ludzi, którzy byli po 2-3 razy i po kolejnym bardziej licznym zlocie zaczęliśmy się spotykać regularnie... tak właśnie powstały ŚZFBJ...
Skoro myśmy mogli, to dlaczego nie wy?... trzeba tylko ruszyć tyłek i zamiast czekać, aż ktoś łaskawie coś zorganizuje wziąć się do roboty... rozmawiać z ludzmi na gadu, pytać itd. a potem ogłosić i się spotkać...

NIE NARZEKAć!! - DZIA?Ać!! :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Rattie pisze:Może was nawiedzimy..... łaske robisz, że przyjedziesz?
Nie - uzależniam wszystko od możliwości przyjazdu w danym terminie. Proste. Nie musisz od razu naskakiwać ;]
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Wesolutka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 2 grudnia 2005, o 15:58
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Wesolutka »

Będę jak zwykle i jak zwykle się spóźnię :P Ale pewnie już to nikigo nie dziwi :lol:
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Ja się najprawdopodobniej zjawię :) Tylko jeśli ktoś by był tak miły i napisał mi eska, o której, co i jak byłabym dźwięczna :lol: Niestety póki co w akademiku będę bez kompa. Pozdrówka:)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ricky Skywalker pisze: Nie - uzależniam wszystko od możliwości przyjazdu w danym terminie. Proste. Nie musisz od razu naskakiwać ;]
To w takim razie pisz za siebie.

A co do organizowania - jak już nieraz pisałem, te całe 'zloty' mają ze zlotami tyle wspólnego co moja skromna osoba z fizyką kwantową... bez obrazy dla nikogo, ale zlot, na którym przyjedzie sobie kilka znajomych osób, siądzie w knajpie na 4 godzinki, napije sie kawki, posłucha 3 kawałków BJ (jak barman pozwoli) i jedyne o czym będzie się słuchać rozmów to ochy i achy na temat BJ to.... szkoda gadać, ja nie przyjeżdżam bo mi się po prostu to nie podoba i tyle.
I ja też se mogę zaapelować - SD, Ricky! Zorganizujcie zlot całonocny gdzie przyjedzie kilkadziesiąt osób i będzie porządna impreza. To sie nazywa zlot. Takie posiady jak wasze to ja se mogę co parę dni robić, wystarczy komórke odpalic i paru znajomych obdzwonić :]
I jeszcze raz powtarzam - nikogo nie chcę obrazić. Takie jest po prostu moje zdanie. Idźcie sobie na jakiś porządny zlot muzyczny i zobaczycie co to jest
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

:brawo: popieram
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”