XI ŚZFBJ

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

sdms pisze: Miejsce jeszcze ewentualnie da się załatwić, ale co do chętnych to wątpię... wystarczy popatrzeć co się dzieje na tych zlotach... przychodzi kilka stałych osób a reszta ma to głęboko gdzieś... Był kiedyś całonocny zlot w Toruniu... dużo było ludzi? jakieś kilkanaście osób...
Heheehhe, a ostatnio we Wrocku na zlocie fanów hard rocka była ponad setka.... dziwne.... Wiesz Sd, nie wiem jak to organizowałeś, ale jesli tak ja te zloty to sie nie dziwię, że narzekasz na niską frekwencję.... To trzeba rozreklamować gdzie się da, a nie walnąć info na stronie, gdzie ostatnio średnia wieku użytkowników obniżyła sie do 13 lat ;)
Bo jak macie tylko narzekać to lepiej w ogóle się nie odzywajcie, bo to jest po prostu żałosne...
hahahahah żałosne.... hahahahaha czyli co? Nie moge sobie skrytykować bo sam nic nie organizuje? Dooobreee.... ok, na pewno masz rację - od tej pory nie krytykuje muzyki, filmów, książek itd. itp. bo tego też nie tworzę :]
Naprawdę dobre... Sd na 'zlotach' byłeś całkiem spoko koleś a tu taki zonk... nie spodziewałem się ześ jest taki.....hmmm..... dziwny[/quote]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja niesty nie bede bo czas nie pozwala
a co do krakowa, ludzie jak by tylko ktos chcial to bym w krakowie zrobiala hehe
chciec to znaczy moc :lol: Moze cos na listopad sie wymysli jak tylbo by ktos mi chial pomoc ,ale nie byl by to zlot ala "posiadowa w knajpie nad pizza i cola czy malym piwkiem" tylko super impreza calonocna:)
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Rattie pisze:Heheehhe, a ostatnio we Wrocku na zlocie fanów hard rocka była ponad setka.... dziwne..
Wiesz co innego jest zorganizować zlot w klubie po znajomości, a co innego jak się tych znajomości nie ma... Powodzenia... wyłóż conajmniej kilkaset złociszy za wynajem sali i módl się, żeby ci się to zwróciło... I zapomniałeś o jednym - we Wrocku był zlot fanów wielu zespołów.. jak na taką imprezę to ponad setka to niewiele moim zdaniem...
Rattie pisze:Wiesz Sd, nie wiem jak to organizowałeś, ale jesli tak ja te zloty to sie nie dziwię, że narzekasz na niską frekwencję.... To trzeba rozreklamować gdzie się da, a nie walnąć info na stronie, gdzie ostatnio średnia wieku użytkowników obniżyła sie do 13 lat
Wiesz... zlot w Toruniu był reklamowany przez plakaty itd... i co? było kilkunastu fanów - reszta to ludzie, którzy po prostu przyszli do klubu...
Rattie pisze:hahahahah żałosne.... hahahahaha czyli co? Nie moge sobie skrytykować bo sam nic nie organizuje?
żałosne jest narzekanie jeśli się samemu nie umie ruszyć... tak ten kraj jest żałosny, bo tu wszyscy wokół narzekają, że to, że tamto, a nikt nie ruszy dupy i nie zrobi nic, żeby cokolwiek zmienić... tu widać to doskonale.. "och zróbcie zlot tu, albo tam", albo "dlaczego nie w Krakowie? dlaczego nie w ?odzi?" itp. weźcie się ludzie zmobilizujcie i sami coś zorganizujcie... I ty Ratt też o teraz, że to nie zloty, żebyśmy zorganizowali coś na wielką skalę... A dlaczego ty nie zorganizujesz?.. my robimy to co możemy - może dla ciebie to są po prostu spotkania przy piwie, czy soczku - dla nas to są zloty... nie chcesz - nie przyjeżdżaj - zmusza cię ktoś?
I sorki jeśli cię uraziłem (albo kogokolwiek innego), ale mnie po prostu wkurza wszechobecne w tym kraju narzekanie... wszyscy wokół narzekają,a nikt nic nie robi.. ech... :/
Dumny ciemnogrodzianin :)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no wlasnie kazdy nazeka ty Sd tez ze az sie sluchac odechciewa
Napisalam ze mogla bym zrobic w Krakowie ,kurde ja jestem z Wrocławia a nie raz na odleglosc jakis zlot organizowalam..

Tylko musze miec potwierdzenie ,ze beda chetni i mozna wszytko bez wykladania kasy na klub..trzeba umiec cos zorganizowac...
Co do zlotu we Wrocku to ogolnie kazdy co byl slucha bon Jovi i lecialo pare piosenek jak zawsze w klubie lecialy i kazdy sie dobrze bawil..
w tamtym roku byl zlot w Krakowie nie byl tak reklamowany bo nie bylo sensu ..:( ale wyszedl super ognisko wielkie ale tylko ludzie dorosli :)
wiesz Szczurek ma duzo racjie ,on chce zlot ,to ma byc zlot bo o waszych zlotach to powiem spotkanie w malym gronie i juz i nie widze potrzeby informowania na forum bo po co? wystarczy sms albo info na gg i moze z 6 osob ci przyjdzie gora.. :|

Piszcie o jakis konkretach ,a nie o wypadach na pare godzin, bo to senu nie ma...

Jesli bede pewna ,ze laskawie polowa forum tylek ruszy do krakowa czy innego miasta ,oprocz katowic to sie zorganizuje w klubie calonocna impreze z klipami i koncertami.. :lol:

Ale znajac wasze ruchy i jeczenie to tylko nerwy bym stracila, bo tak czy siak wiekszosc lubi duzo gada a ma wszytko w ..D****
I zapewne na takim zlocie byla by stylko mala garstka ludzi...I nawqet wiem kto by byl i kto mogl by byc ///

Jak by nasz kochany zespol wiedzial ze ma takich patalachow za fanow to by uznali ze nie ma dla kogo grac.... :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen:

2 lata temu na ogolnopolski zlot fanow bj z forum nie przyjechal nikt!! wogole nie bylo zainteresowanych dzieki bogu mam duze grono zaprzyjaznionych fanow ktorych znam osobiscie chociaz mnie nie zawiedli...

Zycze milego spotkanka dla slaskiej czesci forum...

ps. jak by ktos chial i mial pomysl na ogolnopolski zlot to prosze sie do mnie zglosic.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Dokładnie jak Rokita. SD, nie krytykuje Ciebie, nie obrażam waszych spotkań. Chodzi mi tylko, że takie posiady nie powinny się nazywać zlotem. Wyobraź sobie, że ktoś kto was nie zna usłyszy np. ode mnie, że tego a tego dnia tam a tam jest zlot fanów BJ. Pójdzie i zonk. Siedzi se pare osób, poac-h-u-j-e(popieprzona cenzura), pooc-h-u-j-e (jak wyżej) na temat Jona i o 18 zmyje sie do domu. To jest zlot?
Chcielismy z Pippem zorganizować w Krakowie zlot, dalismy info i co? Jedynie Rokita sie odezwała, a reszta? Dopiero jak napisałem, że macie to w dupie to kilka osób łaskawie napisało, że pomysł fajny. A co do kasy - jeśli starsze grono, choćby z tego forum, ruszyło dupę i na 100% przyjechało do Kraka to jaki problem zrobić zrzutę po 10-20 zeta na klub? Taki wielki problem? Wybacz, sam nie należę do kasiastych, ale dla porządnej i RZADKIEJ imprezy byłbym wstanie tyle się dołożyc.
Po prostu zrozumcie (a jak nie wierzycie mi to popytajcie kogokolwiek), że zlot kojarzy się z DU?? i długą porządną imprezą wśród fanów z całej Polski, a nie takim spotkaniem kółka różańcowego.
A co do Twojego biadolenia SD, wybacz, ale taki zlot to ja wam moge zorganizować w każdej chwili (jakbym był z Katowic oczywiście... chociaż.... stąd też by się dało... telefon do czegos służy). Bo naprawdę nie widzę trudności w pójściu do knajpy, która leży w porywach kilka km od domów uczestników 'zlotu', zarezerwować stolik i napisać o tym na forum. Faktycznie, ogromnie trudne.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Wiesz co - chcesz organizować to organizuj a nie pieprz bez sensu, bo aż przykro słuchać... nazywaj sobie to jak chcesz, ale nie zabronisz nam informowania o ZLOTACH na forum... nie podoba ci się? to już twój problem a nie nasz... nie chcesz przyjeżdżać - w porządku, czy ktoś cię zmusza?... odkąd wróciłem z nowicjatu na każdym zlocie było w sumie powyżej 10 osób, więc raczej nie jest to "spotkanie na góra 6 osób" i na każdym był ktoś nowy, dlaczego? właśnie dlatego, że o zlocie informowaliśmy na forum, stronach itd., bo gdybyśmy faktycznie umawiali się ze sobą przez sms, czy gg, to pewnie to możnaby nazwać spotkaniem towarzyskim przy piwie... ale zloty mają mieć charakter integracyjny i jeśli przychodzą nowi to to o czymś świadczy nie?... a nie wszyscy, którzy przychodzą na zloty mają dostęp do neta, więc takie zloty są często okazją do wymiany informacji itp. itd...

Uważacie, że te zloty są bez sensu? no to na nie nie przyjeżdżajcie, ale do cholery zabranianie innym spotykania się jest po prostu chore... co to kurde obóz koncentracyjny? spotykać się można tylko w gronie >100 osób?... weźcie się ludzie zastanówcie trochę zanim cokolwiek napiszecie...
Rokitka pisze:Ale znajac wasze ruchy i jeczenie to tylko nerwy bym stracila, bo tak czy siak wiekszosc lubi duzo gada a ma wszytko w ..D****
I zapewne na takim zlocie byla by stylko mala garstka ludzi...I nawqet wiem kto by byl i kto mogl by byc ///
No więc o co ci chodzi? to samo napisałem - nie ma sensu organizować bo wpadnie kilka osób... wszyscy gadają i mają wszystko głęboko gdzieś...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Powiem wam szczerze, że jak to nazwaliście to wasze pieprzenie ma sens.

Pamiętam jak w 2002 roku robiliśmy zloty na które przyjeżdżało 4 osoby albo 1-dna. Były to tak samo zloty jak teraz są.

Co tamto dało ? Mogliśmy zaprzestać, ale nie. Dąło to, że teraz znam osobiśie większośc osób. Jest wiele ośób z któe nie wchodzą na forum tylko przyjeżdżają tak sobie na zlot. Ot choćby Marcin. Jak już pisałem tym "zlotom" czy nie zlotom dużo zawdzięcam, bo choćby z 2dniowych zlotów u Kasi mam jak najmilsze wspomnienia.

Fakt możnaby zrobić jakiś porządny 2 dniowy zlot. Ale powiem szczerze osoby na forach BJ sa niezbyt konkretne. Ile to razy ktoś miał przyjecha na zlot i w ostatniej chwili jej cos wypadało. Ot ten zlot gdzie ja sam byłem. Chętnych do zlotu na początku było pełno. Na jednym forum około 20stu a jak sie zakończyło już wiemy.

Jeśłi mi ktoś zagwarantuje, że na zlocie zjawi się przynajmniej 30 osób to moge jechac nawet na drugi koniec Polski. Tylko, że znając życie albo się w ostatniej chwili połowa wycofa, albo te 30 osób będzie się składało z 10 fanów BJ + 20 koleżanek, braci, wujków ośób które przyjadą.

Możecie się kłócić, ale myśle, że Sdms jest jedną z najbardziej upoważnionym do krytykowania. Nie ma chyba innej osoby która jeździła po całej polsce na zloty fanów BJ.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Nie chce mi sie nikogo cytowac i powiem tez, ze przeczytalem tylko pobieznie wasze wypociny, ale trzeba powiedzec jedno:

TRZEBA CIESZYC SIE Z TEGO CO MAMY

...bo zawsze to jakas mozliwosc spotkaniaw gronie fanow. Takie male zloty nie stoja na przeszkodze duzym wydarzeniom, ba! nawet pomagaja sie zrodzic wiekszym projektom. Nie rozumiem tylko Waszego bojkotu - to dla mnie zenujace, ze niektorzy z Was uwazaja, ze lepiej byloby nie robic zadnego zlotu niz taki jak te. Co do mojej osoby to rowniez jestem zwolennikiem zrobienia czegos duzego i bardzo chetnie bym przyjechal, ale to zalezy przede wszystkim od czasu pieniedzy - to standard, bo nie mozna od kazdego wymagac zeby znal swoja sytuacje 2 mies w przod.

PS. Jesli kto ma ochote zorganizowac cos duzego w poludniowej czesci kraju to sluze pomoca na miere sil.

Tyle ode mnie, pozdrawiam:

cls
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Teee, no i jak było? Czekam na relacje ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Ano było rewelacyjnie... co prawda tylko 8 osób (+kotek, który do nas przyszedł na początku zlotu - nazwaliśmy go Sambuś :P), ale z taką ekipą to zawsze i wszędzie :)... Ja osobiście świetnie się bawiłem :)... Więcej później, bo teraz idę na obiad :P
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

No to i parę słów ode mnie.
Był świetnie jak zwykle zresztą. Pogadaliśmy przy piwku tudzież innych soczkach :P pogralismy w bilarda i w lotki :D
niby nic ciekawego, same smęty i drętwota :P , ale mnie sie szlenie podobało i nigdzie tak przyjemnie nie spedzam wieczorów jak na ZLOTACH właśnie.

co do ogólnopolskich zlotaów to czarno to widze. Bo nawet zloty u mnie, jakby nie było 2 dniowe (całonocne) nie ściągnęły do siębie ludzi z dalsza niż z Wrocka (Rokitka z siostrą) i z Zakopanego (Rattie i Beeru). I można powiedzieć, że to przez to, że na sląsku, że ci z północnej polski to za daleko mieli... ale przypuszczam, że nawet jakby zlot był w samym środku polski ci co nie chcą (a takich jest większość na forum) po prostu nie przyjadą.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

smutne to podsumowanie :placze:
Wesolutka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 2 grudnia 2005, o 15:58
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Wesolutka »

A kiedy będą zdjęcia? Najbardziej zależy mi na zdjęciu .....Sambusia ;)
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Galeria FoF <- kilka zdjęć... tych co były robione moim aparatem :)
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

no wiedzę, że balanga fest byłą hehe ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”