III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Hej ;) Pytanie odnośnie zlotu. Na fb profilu zlotu pojawiło się info o biletach. Chodzi to o te wejściówki za 15zł, czy o coś innego?
I jeszcze, czy mi się coś pomyliło, czy może kiedyś ktoś mówił coś o tym, że ta kwota 15zł jest do wykorzystania na barze? Jak mówię, mogłam pomylić imprezy :D
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

tak cena jest za koncert :) Nie jest do korzystania na barze :) Stolików nie trzeba rezerwować jak ktoś się uprze i będzie chciał za wszelką cenę to można do klubu w tej sprawie zadzwonić tel podany na stronie klubu i na FB.
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Podkreśliłbym to NIE TRZEBA REZERWOWAĆ. fani BJ nie gryzą. Trzeba poznawać nowych ludzi :)
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

ok, po prostu na fb napisali o tej rezerwacji i wolałyśmy spytać ;)
Fromasz1899 pisze:fani BJ nie gryzą
Że fani BJ nie gryzą, to się już przekonałam nie raz, poznając ich bliżej, Uwierz mi ;) Chodziło tylko i wyłącznie o to, że nie mam pojęcia ile osób wchodzi to tego klubu i czy ewentualnie będzie gdzie usiąść ;)
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Martaaa pisze:ok, po prostu na fb napisali o tej rezerwacji i wolałyśmy spytać ;)
Fromasz1899 pisze:fani BJ nie gryzą
Że fani BJ nie gryzą, to się już przekonałam nie raz, poznając ich bliżej, Uwierz mi ;) Chodziło tylko i wyłącznie o to, że nie mam pojęcia ile osób wchodzi to tego klubu i czy ewentualnie będzie gdzie usiąść ;)
myślę że jak zamierzasz wpaść punktualnie to nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca :)
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czy moglibyście się pochwalić kto się wybiera na ten zlot na 100%? Może zrobimy jakąś listę? :)
Co do mojego przybycia to niestety wciąż nie wiem jak to wyjdzie i prawdopodobnie nie będę wiedziała do ostatnich dni przed zlotem. Ale fajnie byłoby wiedzieć kto i ile osób się pojawi :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

kochani mam już plakaty właśnie odebrałam z drukarni. Potrzebuję we Wrocku pomocy by ktoś zabrał i na uczelniach rozniósł .Mam tez pytanko do osób z innych miast czy jak bym komuś podesłała śląsk,Poznań, Kraków by powiesił też parę plakatów u siebie ? Proszę pilnie o info:)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jeszcze nie wiem w stu procentach czy się pojawię. Jeśli tak, to wyjadę po pracy samochodem do Wrocławia, pobędę z Wami, zwiedzę Wrocław nocą i wrócę do domu. Fani BJ nie gryzą, sama wiem, że wtopię się w tłum, ale mam pytanie. Czy ta danina to tzw. wejściówka do klubu? Mówi się, że na koncert, no ale można to ująć jaśniej? To znaczy nie wiem jak to jest zorganizowane, ale domyślam się, że przy wejściu będzie się składało na tacę?
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Jeśli o mnie chodzi to będę na 100%. Bilety na Polskiego Busa już kupione także 31 maja w godzinach wczesnorannych planuję ruszyć w podróż do Wrocławia, pozwiedzać w tempie ekspresowym i udać się na zlot. Nie wiem tylko jeszcze co będę robił od 4 rano 1 czerwca do odjazdu autokaru bo nie planuję noclegu ani żadnej innej miejscówki niż klub.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Witam. Na zlocie RACZEJ będę. Zresztą... miejsce zlotu jest właściwe ;)

Hm, może wreszcie odpocznę na ławeczce przy fosie...

Dobrej nocy
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

bilet na koncert 15 zł kosztuje kapela nie gra za darmo są z daleka :) Do klubu wejściówek nie ma po koncercie jest wstęp wolny ale raczej każdemu zależy na koncercie ?:)
Bilety można zakupić w klubie oraz będą dostępne w maju w sklepie Maxel we Wrocławiu. Przed wejściem bez problemu bilety będą do kupienia :)

Macie jeszcze jakieś pytania ?:) Na FB na bieżąco dajemy informacje zawsze można do mnie pisać :)

Frankie my klub zazwyczaj do 4-5:00 mamy czynny ale obok jest knajpa Niebo i ona do 7:00 i dłużej potrafi być czynna można tam zawsze jeszcze posiedzieć:D

[ Dodano: 2014-04-28, 11:44 ]
Agata BJ pisze:Czy moglibyście się pochwalić kto się wybiera na ten zlot na 100%? Może zrobimy jakąś listę? :)
Co do mojego przybycia to niestety wciąż nie wiem jak to wyjdzie i prawdopodobnie nie będę wiedziała do ostatnich dni przed zlotem. Ale fajnie byłoby wiedzieć kto i ile osób się pojawi :)
No właśnie dawać znać kto o której będzie ile nas będzie z forum bo ludzi z poza forum ma być dużo. Na FB 150 osób się zapisało. Dopisują się ciągle i odpisują jest ruch jak na targu:)
Fajnie by było wiedzieć czy sami czy z osobami towarzyszącymi będziecie :)

[ Dodano: 2014-04-28, 14:55 ]
W sklepie Maxel bilet będą znów w sp
rzedaży pod koniec tygodnia. Lepiej kupić w klubie klub czynny od środy od 18:00:) PAMIĘTAJCIE ŻE BILETY BĘDĄ W DNIU ZLOTU SPRZEDAWANE I NIE MA POTRZEBY TERAZ KUPOWAĆ I ZAMAWIAĆ.
Piszę wielkimi bo telefony się urywają w klubie ,mój tel też przechodzi oblężenie. A i na wszelki wypadek nie można zarezerwować biletów bo nie ma potrzeby,bo bilety na miejscu będą wypisywane i dla każdego starczy:) Oby tylko w dniu zlotu było takie zainteresowanie jak teraz :)

[ Dodano: 2014-05-14, 15:57 ]
KOCHANI WAŻNY APEL!!! Kto tylko może proszony jest o robienie zdjęć na zlocie. Po imprezie prosimy o wysłanie zdjęć na maila jacek@pvd.pl
Chcemy zrobić wielką galerię widzianą waszymi oczami:)
Na kogo mogę liczyć ? :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2014-05-25, 19:43 ]
I jak kto będzie na zlocie co ?:)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

No tak, będę;) w niedziele egzamin, ale myślę, że nie będę się nim przejmował :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Również się pojawię :P :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja w poniedziałek mam egzamin do nowej pracy :D mam takie same podejście.

klub od 18:15 czynny,o 19:00 koncert na wielkim ekranie,20:30 koncert kapeli na żywo:)

w razie pytań dzwonić 503158871
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

do zobaczenia jutro! :jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”