III Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Ja też będę. Właśnie wracam z wycieczki z Pragi przekroczyła granicę i mogę wreszcie tu zajrzeć. Do zobaczenia jutro a z częścią juz dzisiaj. :)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

żałuję, że będzie to pierwszy ogólnopolski zlot, na którym nie dane mi będzie być:(.

Ale życzę Wam wszystkim świetnej i niezapomnianej zabawy!!!
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Do zobaczenia dziś, Bążowiaki! Będe już ok. 11 tej we Wrocku, może uda mi sie kogoś spotkać już przed zlotem ;D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Szkoda, że mnie tam nie będzie, ale siła wyższa. :(
Czekam na relację :o
Życzę wszystkim uczestnikom zarąbistej i niezapomnianej zabawy :tancze: :piwo: :kreci:
BJ - It's my life - Always !
Pluto
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, o 11:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pluto »

To oczywiście jest niesprawiedliwe, że taki nowicjusz jak ja zdaje jako pierwszy relację ze Zlotu, ale po pierwsze - jako pierwszy wróciłem do domu, a po drugie ... w ogóle to nie będzie relacja ;) . Pisze tylko z jednego powodu - zwykłej, ludzkiej ciekawości; pytam i oświadczam zatem wprost : Rokitka, jeśli to Ty w pewnym momencie chwyciłaś za ... rodzinne klejnoty tańczącego na oparciu Waszej ławy pod "Cadillac-iem" kolegi, no to właśnie się poznaliśmy osobiście : jestem, niestety, tym starszym panem, łysym i z wąsami "w podkówkę", który siedział naprzeciw :( . Innymi słowy, to właśnie ja bezskutecznie próbuję stworzyć towarzysko-rozrywkowy wrocławski Cover Band B.J.. Bezskutecznie, choć stosuję się wszystkich Waszych rad - moje ogłoszenie było także widoczne na Zlocie....
Brakuje tylko wokalisty i możemy startować. Z drugiej strony, gdyby wkrótce jednak pojawił się, ale za to taki, jak ten z Cover Bandu uświetniającego Zlot, wolałbym zarzucić to przedsięwzięcie na zawsze.....
Tak czy siak - to Ty, czy nie Ty - pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich uczestników - bawiliście się świetnie... a ja, stary piernik, trochę przy Was też, za co dziękuję!
Awatar użytkownika
Kejt
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 stycznia 2014, o 10:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kejt »

Kochani!!! Wczoraj byliście super!
Dzięki dziewczyny, że mnie przygarnęłyście. Świetnie się bawiłam. Jesteście wszyscy fantastyczni, mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy!!
Czekam na fotki ;]
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Wczoraj było bardzo milusio, jak widać umiemy bawić sie bez alkoholu, spokojnie siedząc przy stolikach i słuchajac cichutkiej muzyczki. :)

A tak serio - jak dobka rano boli kark, żebra, nogi i głowa to znaczy że impreza udana :D
Jesteście zajebiści! Miło było poznać nowych ludzi i spotkać sie ze starymi znajomymi, pozdrawiam wszystkich z którymi wczoraj densiłem/rozmawiałem/piłem :D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
Kejt
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 stycznia 2014, o 10:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kejt »

dobek994 pisze:Wczoraj było bardzo milusio, jak widać umiemy bawić sie bez alkoholu, spokojnie siedząc przy stolikach i słuchajac cichutkiej muzyczki. :)
Tak, Ty siedziałeś najspokojniej ;)


aaaaa no i zapomniałam dodać, na wszelki wypadek, że co złego wczoraj to nie ja ;]
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Pluto pisze:To oczywiście jest niesprawiedliwe, że taki nowicjusz jak ja zdaje jako pierwszy relację ze Zlotu, ale po pierwsze - jako pierwszy wróciłem do domu, a po drugie ... w ogóle to nie będzie relacja ;) . Pisze tylko z jednego powodu - zwykłej, ludzkiej ciekawości; pytam i oświadczam zatem wprost : Rokitka, jeśli to Ty w pewnym momencie chwyciłaś za ... rodzinne klejnoty tańczącego na oparciu Waszej ławy pod "Cadillac-iem" kolegi, no to właśnie się poznaliśmy osobiście : jestem, niestety, tym starszym panem, łysym i z wąsami "w podkówkę", który siedział naprzeciw :( . Innymi słowy, to właśnie ja bezskutecznie próbuję stworzyć towarzysko-rozrywkowy wrocławski Cover Band B.J.. Bezskutecznie, choć stosuję się wszystkich Waszych rad - moje ogłoszenie było także widoczne na Zlocie....
Brakuje tylko wokalisty i możemy startować. Z drugiej strony, gdyby wkrótce jednak pojawił się, ale za to taki, jak ten z Cover Bandu uświetniającego Zlot, wolałbym zarzucić to przedsięwzięcie na zawsze.....
Tak czy siak - to Ty, czy nie Ty - pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich uczestników - bawiliście się świetnie... a ja, stary piernik, trochę przy Was też, za co dziękuję!
To napewno nie była ja ale się domyślam kto:)

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Było bosko. teraz najwyższa pora iśc się położyć spać :jupi: Do zobaczenia za rok albi i szybciej...!!!
destination94
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 7 stycznia 2012, o 12:22
Lokalizacja: Głogów

Post autor: destination94 »

Co mogę rzec,było niesamowicie,co przejawia się też w ilości bolących mnie miejsc (którą też zawdzięczam swojemu spektakularnemu upadkowi na schodach),dla takich imprez mogłabym stać się stałą bywalczynią klubów :D I nikt mi już nigdy nie powie,że przy Bon Jovi się nie da tańczyć. Z taką ekipą,przy takiej muzyce da się absolutnie wszystko. Dzięki wielkie wszystkim,było naprawdę świetnie.
"You can't win until you're not affraid to lose"
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Kejt pisze:
dobek994 pisze:Wczoraj było bardzo milusio, jak widać umiemy bawić sie bez alkoholu, spokojnie siedząc przy stolikach i słuchajac cichutkiej muzyczki. :)
Tak, Ty siedziałeś najspokojniej ;)
No przecież, cały czas siedziałem przy stoliku i piłem herbatkę ;D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
Kejt
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 17 stycznia 2014, o 10:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kejt »

destination94 pisze:Co mogę rzec,było niesamowicie,co przejawia się też w ilości bolących mnie miejsc (którą też zawdzięczam swojemu spektakularnemu upadkowi na schodach),dla takich imprez mogłabym stać się stałą bywalczynią klubów
Rany, coś mnie ominęło :o
dobek994 pisze:No przecież, cały czas siedziałem przy stoliku i piłem herbatkę ;D
aha, aha ;]
A ta herbatka to była z wkładką. Wbrew pozorom, impreza dla mnie nie skończyła się po wyjściu z klubu. Wracałam do domu autobusem...(którym wracała też, jak się na drugi dzień okazało, moja sąsiadka). Podobno całą drogę buczałam coś pod nosem, mimika twarzy wskazywała na emocjonalne podejście do melodii. Poprosiłam więc, żeby zanuciła to co ja burczałam i okazało się, że raczyłam towarzystwo w autobusie Livinem... :x Nigdy więcej herbatki !!
destination94
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 7 stycznia 2012, o 12:22
Lokalizacja: Głogów

Post autor: destination94 »

Tak tak Kejt,niezłe widowisko Cię ominęło :D Ale mnie to akurat na rękę,im mniej ludzi widzi takie rzeczy tym lepiej. Ale za to Ricky widział i wie,że ciekawy widok to to nie był. Ale i tak wspomnienia pozostaną epickie :D
"You can't win until you're not affraid to lose"
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Nie żałuję, że byłem na zlocie. Było lepiej niż się spodziewałem. O 4 nad ranem straciłem głos. Cover band fantastyczny. O niebo lepszy w porównaniu do tej żenady dzień, którą zastaliśmy dzień po koncercie w Gdańsku. W domu byłem w niedzielę przed 16, ale przez większą część podróży spałem, więc jakoś to było. ;) Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok albo i szybciej, gdy będą jakieś konkretne propozycje. ;) Dzięki Wam wszystkim, a w szczególności osobom z którymi spędziłem najwięcej czasu podczas tej nocy.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Czy mogę liczyć na jakieś fotki i filmik ze zlotu?
Jestem ciekawa jak się bawiliście no i usłyszeć ten coverband :o
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”