I Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Wzmianka nawet na tvn24, wow - ludzie od promocji zlotu się postarali!
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-poznan,4 ... 71278.html
Niestety mnie też zabraknie, ale za rok kto wie?! Życzę Wam wielu miłych wspomnień w rytmie ulubionego zespołu ;)
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
EVENo

Post autor: EVENo »

Macie szczęście, że dosłownie wczoraj wpadłem z przyjaciółmi na pomysł zorganizowania imprezy weekendowej, więc nie będę siedział w domu zastanawiając się, co by było gdybym z Wami był :P

A jako, że jestem osobą ciężko "chwytającą" kontakty (REKLAMA mój cytat na ten temat dostał się nawet na główną Basha oraz Joe Monstera: http://bash.org.pl/4835664/ PO REKLAMIE) to na pewno jest to korzyść dla obu stron :PPP

Tak więc bawcie się jak należy, słuchajcie tylko pozytywnych piosenek i nie róbcie zbyt wielu zdjęć, bo od pewnego czasu wszystkie imprezy i koncerty opierają się TYLKO na robieniu zdjęć i filmowaniu, więc nie przesadzajcie z tym ;)

A teraz uciekam, muszę przygotować ogródek przed moją imprezą. I rozwiesić plakaty. I załatwić jakiś zespół. Albo dwa :PPP
michael pisze:Na sto procent Sobola (tyle lat na forum i ani razu nie widziałeś BJ na żywo !! ) też nie będzie i kilku innych "wielkich" fanów.
Takie wypowiedzi sprawiają, że odechciewa mi się jakiegokolwiek zlotu na najbliższe 15 lat.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Co z osobami, które jechały z okolic Trójmiasta? Dajcie znać bo nie wiem co z jutrem w końcu
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

I jak podobała się impreza? Czy jest ktoś w stanie się wypowiedzieć już (po wyleczeniu kaca)? :PPP
Jednak niestety trochę mało nas było...
meow
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 13:01
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: meow »

po zlocie postanowiłam zarejestrować się na forum, teraz będę Was wszystkich śledzić :p
było całkiem fajnie, przyznam że nawet jechać te 400 km mi i jołsonowi się opłaciło. jedyne czego się mogę przyczepić to fakt, że zespoły troszkę zlały to, że jest to zlot fanów bon jovi i wyjechały ze zbytnią ilością twórczości własnej, a jak już, to nawet nie znały tekstu piosenki (burbon bodajże grający livin' on a prayer). mało ludzi, ale organizacja była w porządku, bodzio mówił, że zrobił wszystko co mógł, a ja mu wierzę :)
strasznie miło było Was poznać, mam nadzieję, że zorganizujemy razem kolejny, lepszywiększycudowniejszy zlot :)
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 22:24 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Za szybko się piwo skończyło...
Szkoda też, że nie wyszło z teledyskami (nadrobię w domu:)

Ale bardzo mi się podobało - na zespoły nie narzekajcie, bo ja bym cierpiała, jakby śpiewali BJ (wiadomo - TAK zaśpiewać się nie da), a co sobie powyliśmy (do mikrofonu i poza nim) to nasze:)

Czekam teraz na grupową fotkę (mam nadzieję, że dostanę...
) i kolejny zjazd.

Poza tym - dzięki wielkie dla organizatorów, dla zespołów (w sumie fajni to ludzie byli) - a miejsce wprost fantastyczne!!!
No, idę odsypiać, bo rano bolesny powrót do pracy...
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

SaDzi0, Witam z tej strony Ala. Możesz przekazać Wojtkowi, że nie mogę go odnaleźć na Fb ? :/

[ Dodano: 2012-08-19, 23:54 ]
A poza tym to też czekam na grupową fotkę :) :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Opowiadajcie jak było! Ja tu czekam na szczegółowe relacje! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
SaDzi0
I Believe
I Believe
Posty: 75
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 20:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: SaDzi0 »

Alicjo, przekażę Wojtkowi na pewno ;) Fotki grupowe są już na FB, najlepsza, bez moich głupich min i wysysania w/w koledze mózgu już wydrukowane i powieszone na ścianie hehe :))

Agatko, na zlocie było... no po prostu bajecznie.
Dotarcie na Strzeszynek bezproblemowe, ale jestem z Poznania więc ja się ni liczę, aczkolwiek informacje na zlotbonjovi.pl były wystarczające by jegomość w Zakopanego nawet trafiłbym cały i zdrowy, niekoniecznie trzeźwy na miejsce ;)

Następnie oczekiwanie do godziny 5 p.m. i szukanie Bodzia celem odebrania ID i innych suwenirów... Bardzo miło było poznać mastera tegoż zlotu, wielkie gratulację i brawa za cierpliwość wytrwałość i w ogóle, dałeś chłopie z siebie wszystko by ta impreza wypaliła. Przy najbliższej okazji duży browar dla Ciebie :)

Ale do rzeczy...
Zasiadłszy z moją lubą i przyjacielem przyjezdnym z Piły, oraz uraczywszy się browarem z dyskontu "Biedronka" (a sztuk 24 posiadaliśmy) milo było usłyszeć dochodzące z nagłośnienia mojego ulubionego zespołu kawałki. Toteż jako, iż wokalistą z zamiłowania jestem powstrzymać się od śpiewania nie mogłem.
3 konkursy się wygrało, kolejne piwka się wypiło, DVD z jamimś koncertem dostałem od Bodzia, niestety już nie pamiętam za co.... :P
A... i dziękuję za miłe towarzystwo koleżanki Alicji oraz dwóch równie uroczych koleżanek z dalekiego Ciechanowa - super, że chciało wam się fatygować, ja sdzczerze mówiąc gdybym nie był Poznaniak nie wiem czy bym dupę ruszył :P Heh, bie no oczywiście, że żartuję.

Teraz kwestie dalsze:
Zespoły - OK ale faktycznie jak wyżej napisaliście, mieli głęboko w chu** Bon Jovi.
Aczkolwiek nie jestem aż takim malkontentem i jak dla mnie ta "muzyka" była tylko tłem do dobrej zabawy i okazji poznania osobiście Was :)
Głęboko wierzę również w to, że na następnym zlocie uraczymy Was muzyką zespołu założonego wspólnie z w końcu poznanym osobiście kolegą PePe (dla Ciebie wielki browar), ale to taka mała dygresja i kryptoraklama. ;)

Dla tych co nie byli - żałujcie, bo raz, że brakowało nam WAS WSZYSTKICH, to uwierzcie mi, że na 100, a może zlicytuję do 90% bawilibyśmy się jecze bardziej szampańsko w większym gronie szczerych fanów ;)

Nic wiecej WAM nie opowiem. :P

PS. przepraszam za piswownię i szyk, mam kaca.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja niestety ze względów zdrowotnych - szpital - i kilku innych pojawić się nie mogłem:-(.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Mimo, że z twarzą w misce, to duchem bylam z wami. Na kolejny zlot moze już się wybiorę, przynajmniej wcześniej będę wiedziała, że wydatki młodego człowieka nie kończą się na alkoholu, papierosach i ubezpieczeniu samochodu. Cieszę się, że podobało się osobom, które były na tym zlocie obecne.
Ciekawi mnie sprawa tego całego Burbonu. Najwidoczniej nie czerpią radości z tego, dla kogo grają i gonią tylko za pieniędzmi. Business is business.
Czekam na fotki.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Pozwólcie zatem, ze przedstawie to ze swojej perspektywy.

Zespół Burbon pokazał sie naprawde z bardzo dobrej strony zarówno ze swoim materiałem, jak i z 2 kawalkami BJ, ktore zostaly specjalnie przez nich przygotowane.
Co do tego czy wokalista Burbon nie znal tekstu, znal tekst ale to nie on spiewal Livin i to nie on spiewal You give love a bad name ;) Poczatkowo to ja miałem spiewac te kawalki ale jak bylo wszyscy widzieli, mielismy dodatkowych gosci na scenie i zabawa byla przednia :))

Jesli ktos twierdzi, ze zespoly mialy gleboko w "ch***" BJ to chyba byl na innej imprezie ;)

Poza tym, Ci co zostali do konca potwierdza, ze jedna gitara akustyczna tez moze zrobic różnice (TD, IML, LOP, WDOA, BOR itd itp). Sporo kawalkow spiewalismy wspolnie i osoby, ktore zostaly dluzej (w liczbie ok 8) bawily sie calkiem nie najgorzej (mam nadzieje :D )

Anyway, WIELKIE podziekowania i gratulacje dla Bodzia !! :brawo:
Dal z siebie wszystko i mysle, ze Ci co marudzą powinni nastepnym razem sami organizowac zlot ;)
Ja sam bawilem sie swietnie i poznalem bardzo fajnych ludzi ;)
Mereth
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, o 12:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Mereth »

Witajcie,

popieram to co napisał przedmówca - jeśli ktoś oczekiwał cover bandów grających kawałki BJ no to na pewno się rozczarował...tyle że nigdzie nie było słowa o tym. Oba zespoły zagrały swoje i bardzo dobrze! Miały się pokazać fanom, którzy dotarli nad Strzeszynek i tak też zrobili - duże brawa dla nich :)
A to, że wokalista Bourbon nie znał tekstu "Livin' on a Prayer"? Ale marudzicie ;]

Było nieźle, wg mnie po koncertach obu zespołów zabrakło muzyki BJ puszczanej "z taśmy" ;)

Organizatorom gratuluję pomysłu i wierzę w Wasze kolejne dobre pomysły odnoście takich zlotów - tu chyba nie wypaliło z terminem no i z nastawieniem ludzi by się wybrać do Poznania, bo reklama była całkiem niezła.
Nothing's Impossible...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Co tak mało wpisów? Już poniedziałek... wszyscy chyba zdążyli wytrzeźwieć.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”