ZLOT 2012

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

ZLOT 2012

Post autor: Bodzio »

Chcę w końcu zorganizować "większy zlot", tak, aby frekwencja wyniosła kilkanaście osób, a nie 5.

Miejscówka: Dąbrówka Kościelna (pod Poznaniem).
Lokal: Ranczo w Dolinie

http://ranczowdolinie.pl/

Plan działania:

Sobota:
ok. południa: przyjazd uczestników (w zależności od przyjazdów transfer z Poznania do Dąbrówki, ewentualnie zwiedzanie Poznania w miarę możliwości dla chętnych).
14:30: powitanie uczestników
15:00: obiad
16:00: integracja
19:00: ognisko + integracja do białego rana
Niedzielna: wyjazd

Bardzo ciekawe miejsce, z noclegami w pokojach wieloosobowych, bardzo dobry standard. Idealne miejsce do zabawy - parkiet, sprzet grajacy, rzutnik etc. Fantastyczny klimat i okolica. Dla chetnych konie, quady, jeepy i paintball.

Pytanie: Czy jesteś w stanie wydać jakieś pieniądze na taki wyjazd? Jakiego rzędu?

Termin: Wiosna 2012.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Brzmi świetnie, dla mnie jednak jest kilka "ale".
Poznań jest bardzo odległym dla mnie miastem, podróż trwałaby zatem długo, a pobyt tylko jednodniowy... Nie lepiej zrobić co najmniej dwa dni? ;)
Chociaż w sumie ten pierwszy problem i tak dla mnie staje się rozwiązany bo w tym roku finansowo już chyba nie wydolę. Tym bardziej na wiosnę :P Mały event szykuję.
Także chyba niestety znów mnie zabraknie na Waszym zlocie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Agata BJ pisze:Mały event szykuję.
Weselicho? Czuję się zaproszony...

Można i dwa dni - piątek - niedziela, ale właśnie nie wiem czy nie będzie to już zbyt kosztowne. Załadam, że koszty nie będą bardzo wysokie. Druga rzecz: dlatego okolice Poznania, bo mogę na bieżąco wszystko przygotować...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bodzio pisze:
Agata BJ pisze:Mały event szykuję.
Weselicho? Czuję się zaproszony...
Z chęcią zaprosiłabym Was wszystkich, szkoda że nie mam takich możliwości :(
Bodzio pisze:Druga rzecz: dlatego okolice Poznania, bo mogę na bieżąco wszystko przygotować...
Doskonale to rozumiem i popieram pomysł mimo swojej absencji :) Organizujcie i dobrze się bawcie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja byłbym na tak.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Bodzio pisze:Można i dwa dni - piątek - niedziela, ale właśnie nie wiem czy nie będzie to już zbyt kosztowne.
Wszystko da się połączyć. Kto ma dalej km/ więcej w portfelu zakotwiczyłby na dwa dni a reszta imprezowała tylko przez jeden wieczór;)
Ale proponowałabym raczej późne lato.

Agata BJ pisze:Mały event szykuję.
komu aparat oddasz na ten czas :P
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mam podobno odległość co Agata, więc trochę to będzie przeszkoda, ale to nic jakoś się uda dojechać. ;) Drugi problem to termin bardziej pasowałoby mi pewnie lato niż wiosna. Wolałbym, żeby lokalizacją była Warszawa (ale jeżeli to Bodzio organizuje wiec to musi być blisko Poznania ;)) Na razie nie składam obietnic, że pojawię się na zlocie. Za kilka miesięcy będę wiedział więcej, i wtedy poinformuję czy przyjadę czy nie. :))
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

imp pisze:
Agata BJ pisze:Mały event szykuję.
komu aparat oddasz na ten czas :P
Wynajęłam kogoś z lepszym, także o nic się nie martwię :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Smolek pisze:Mam podobno odległość co Agata, więc trochę to będzie przeszkoda, ale to nic jakoś się uda dojechać. ;) Drugi problem to termin bardziej pasowałoby mi pewnie lato niż wiosna. Wolałbym, żeby lokalizacją była Warszawa (ale jeżeli to Bodzio organizuje wiec to musi być blisko Poznania ;)) Na razie nie składam obietnic, że pojawię się na zlocie. Za kilka miesięcy będę wiedział więcej, i wtedy poinformuję czy przyjadę czy nie. :))
Jak czytam takie teksty to opadają ręce... ludzie trochę powagi i szacunku dla innych. Tego typu pitolenie jak wyżej to w skrócie rzecz ujmując - Bodzio zorganizuj imprezę, najlepiej u mnie pod domem, no ale dobra już się poświęcę i niech będzie ten Poznań, przygotuj wszystko, zapłać, a dzień przed imprezą Ci napiszę czy wpadnę... no w najgorszym wypadku będziesz bawił się sam.
Może niech się wypowiadają ttu jedynie osoby dorosłe (nie tylko rocznikowo, ale też mentalnie) bo raczej dla takich jest ten zlot, które jasno się deklarują, wpłacają kasę, a jak nie będą mogły przyjechać to trudno... nie będzie strat innych niż towarzyskie. Albo robimy fajną imprezę, na poważnie dla poważnych ludzi, albo robimy dziecinadę, czyli w najlepszym wypadku zlot w McDonaldsie na dworcu. Dziwię się, że Bodzio ma w ogóle jeszcze sily na tego typu podejścia, bo jak widzę, że ktoś ma ochotę się potrudzić i zorganizować coś fajnego, a w zamian dostaje takie niepoważne teksty... to szacun za cierpliwość i mocne nerwy.

Postawa Agaty - jasna deklaracja sorry, ale mnie nie będzie i wszystko jasne.

Co do mnie to z chęcią wpadnę, z tym, że sugeruję robić poważną listę, zbierać kasę i organizować. Zapewne nie będą to setki złotych dlatego jeżeli komuś coś wypadnie i nie przyjedzie to nie straci dorobku życia, a znając życie Ci co zapłacą to nie stracą też tak łatwo zapału i motywacji.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Chcesz jasną deklarację, to masz: na dzień dzisiejszy NIE PRZYJADĘ. Jeśli myślisz, że mam Warszawę pod domem, to się grubo myślisz, bo muszę przyjechać ponad 100 km, więc nie pisz takich rzeczy, jeżeli nie masz o tym pojęcia. ;) Czy ja mówiłem, że dzień przed się zdecyduje? Kiedy będzie trzeba się określić, to się określę. Chyba, że Bodzio już chce wiedzieć ile około ludzi się na to pisze. Jak tak, to niech mnie nie liczy. Nie będę się wypowiadał o sprawach rocznikowych, każdy może zobaczyć w moim profilu czy jestem dorosły czy nie. A nie mogę określić się już w tej chwili, bo jestem w takiej sytuacji, że nie mogę niczego planować kilka miesięcy wcześniej.
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Zlot

Post autor: smieszek »

Generalnie jestem za:) Również mam daleko i trochę krucho z kasą ale co tam... I'll be there:)
I believe...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Smolek pisze:Chcesz jasną deklarację, to masz: na dzień dzisiejszy NIE PRZYJADĘ. Jeśli myślisz, że mam Warszawę pod domem, to się grubo myślisz, bo muszę przyjechać ponad 100 km, więc nie pisz takich rzeczy, jeżeli nie masz o tym pojęcia. ;) Czy ja mówiłem, że dzień przed się zdecyduje? Kiedy będzie trzeba się określić, to się określę. Chyba, że Bodzio już chce wiedzieć ile około ludzi się na to pisze. Jak tak, to niech mnie nie liczy. Nie będę się wypowiadał o sprawach rocznikowych, każdy może zobaczyć w moim profilu czy jestem dorosły czy nie. A nie mogę określić się już w tej chwili, bo jestem w takiej sytuacji, że nie mogę niczego planować kilka miesięcy wcześniej.
A jaką wartość dla organizatora ma wg Ciebie odpowiedź pod tytułem może będę, może nie. Chyba oczywistą rzeczą jest, że w przypadku organizacji zlotu w formie opisanej przez Bodzia niezbędne są rezerwacje, wpłaty zaliczek itp., także tego typu pitolenie raczej utrudnia niż ułatwia zaplanowanie czegokolwiek. Gdybyśmy się umawiali na cole w MC to myślę, że można by sobie pozwolić na tego typu luźne deklaracje, ale plan jest chyba inny co?
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Ja krótko: proszę mnie zapisać na listę :)
Jestem w takiej korzystnej sytuacji, że mogę przyjechać w każdy czas, koszt też nie stanowi problemu - chyba że będzie to kwota rzędu wyjazdu na koncert do Londynu :P Oczywiście żartuję ;)

Jeśli chodzi o czas: 1 czy 2 dni... Też mam daleko, ale jeśli nawet będzie tylko kilka godzin to i tak przyjadę. Później się coś zorganizuje ;)

[ Dodano: 2012-01-04, 18:50 ]
aha: Agatka - to to była ta niespodzianka, jak mniemam ;P
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

na chwile obecna potrzebne sa tylko i wyłącznie deklaracje - właśnie by dowiedziec sie ile osob wyraza chec przyjazdu. Nic wiecej nie ma. Nie pytajcie mnie o konkretna date, atrakcje, ceny itd. Na poczatek musze znac przyblizona liczbe osob, ktora bedzie mogla przyjechac, niezaleznie od terminu, ceny etc.

Naturalnie bedzie trzeba zebrac wplaty, pokryc koszty itd. Jak nie bede znal liczby osob nie bede mogl podac szczegolow, a nawet poprosic znajomego z Rancza o ofertę.

Jak sie zapisujemy na imprezy paintballowe zawsze robimy liste wstepnych deklaracji, a wyglada ona tak (prosze kopiowac i dopisywac sie).

1. Bodzio
2. Sobol
3. Smieszek
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

1. Bodzio
2. Sobol
3. Smieszek
4. Misiek
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”