Toruń 2011

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
PiterQ
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 16 stycznia 2011, o 20:31
Lokalizacja: Toruń

Toruń 2011

Post autor: PiterQ »

Witam,
widziałem temat zlotu w Toruniu dawno temu podejmowany, jednak umarł on śmiercią naturalną.
Zatem od razu mówię, nie odpuszczę Wam tak szybko tym razem ;[

Propozycja wstępna terminu- powitanie wiosny, tj przełom kwietnia/maja
Konkretny termin postaramy się dopasować wspólnie, aby jak najwięcej osób miało możliwość przyjechania.

Co do miejsca, mam kilku znajomych w dość ciekawych lokalach, które moglibyśmy przerobić na "tymczasową melinę BJ :P ) miejsca jest sporo, klimat myślę, że Wam również się spodoba. Postaram się poźniej zdjęcia z tych lokali zamieścić, abyście ocenili, który byście widzieli jako idealny na zlot. Druga opcja, jeżeli pogoda będzie sprzyjać- plener... tu również ogromne pole do popisu mamy, gdyż takich miejsc w Toruniu jest mnóstwo. Tak czy inaczej alternatywa klubu w razie złej pogody musi być.

Jeżeli chodzi o nocleg, mam dwie propozycje. Na dobrą pogodę - pole campingowe, grill, muzyka i te sprawy. Drugą opcją jest wynajęcie większego domu, w którym pomieścilibyśmy się bez problemu wszyscy. Myślę wyjdzie taniej, aniżeli hotel czy coś w tym stylu. Przy większej ilości osób to będzie kwestia kilkunastu złotych. Jeżeli chodzi o opcję "plener" grill, sprzęt muzyczny, ognisko wszystko byłoby gotowe na Wasz przyjazd.
Oprowadzanie po Toruniu w cenie ( jeśli ktoś będzie w stanie na drugi dzień wstać :P )

Wydaje mi się, że najważniejsze kwestia, tj. termin oraz nocleg wstępnie omówiłem, czekam na Wasze pomysły, propozycje. Wg. mnie dobra alternatywa dla osób, które nie dostały wolnego z pracy na koncerty najbliższe w Europie ( pozdrawiam mojego szefa :bije: )

Pora ożywić się Kochani !!
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Minęło już trochę czasu i nie odpisała tu ani jedna osoba?
Ja przy okazji planowanego zlotu na X-lecie forum pisałem, że się piszę. Przy tym napiszę to samo :)
Tylko czekam na 1 szczegół: kiedy :)
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

I znowu wszyscy milczą?
Czyżby z organizacją zlotu było podobnie jak z organizacją koncertu BJ w Polsce?
Nie jestem złośliwa :)

Może zamiast Torunia - wybierzemy Poznań, jako siedzibę FanClubu?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

I znowu wszyscy milczą?
Czyżby z organizacją zlotu było podobnie jak z organizacją koncertu BJ w Polsce?
Nie jestem złośliwa :)
Forum zostało opanowane przez hmmm późno rodzoną młodzież, więc nie oczekiwałabym na jakikolwiek konkretny odzew. Niektórzy mówią, że nie jeździli jeszcze nigdy PKS-em a co dopiero mówić o pociągu do Poznania czy Torunia. Wyprawa życia :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
witektok

Post autor: witektok »

..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”