/nieoficjalny/ XVI zlot Fanów Bon Jovi!!

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Fajnie, że się spotkaliście. Tym bardziej jeśli było to takie spontaniczne. Ale nie każdego stać na spontaniczność i nie sądzę by był to jakiś grzech, który należy komuś wytykać :P Chociaż jak mógłby ktokolwiek być spontaniczny, skoro nic nie wiedział o tym "zlocie"? :D By zorganizować prawdziwy, duży zlot fanów to chyba (niestety) kwestia organizacji (noclegu, miejsca itp.) wkrada się ewidentnie. Dlatego trudno o spontaniczność ;) Ale fajnie, że spotkanie się wam udało.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Ja bym zamieniła nazwę tematu na Zlot numer tysiąc i jeden bo...
jovi pisze:Każde spotkanie 2-ch osób można nazwać zlotem
;)


Szkoda że się kłócicie o głupotę.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: XVI zlot Fanów Bon Jovi!!

Post autor: michael »

sobol_77 pisze:Właśnie odbywa się XVI zlot Fanów Bon Jovi. Obecność - sztuk dwie, czyli ja i Rattie. Nie głupio Wam? Zgadaliśmy się o drugiej w nocy (wczoraj) - i po południu już cieszyliśmy się wspólnym browarem (jakby ktoś nie wiedział, nas obu dzieli 500 kilometrów). Prawie się Scrooge dał namówić - ale nie wyszło. Szkoda, że na tym forum rock'n'rolla już nie ma. Zaraz odpalamy butelkę absyntu przy Mecie (Black Album, 5.1 DTS) - i tyle. Zlot XVII będzie u Szczura ;p.
Korzystając z okazji zlotów BJ. Robert potwierdzam zlot fanów Def Leppard w sobote i u mnie na chacie ;) Danie główne Type o Negative :)) Zlot całkowicie nieoficjalny.
P.S
Oficjalny wkrótce.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Adi, odpusc sobie. Dwoch gosci ktorzy sie znaja postanowili sie spotkac na browara, nazwali to zlotem i zaczeli wkurzac reszte na forum jakimi to sa miekkimi penisami, ze nie potrafia sie spotkac ;] Rozumiem, ze by nie byc miekkim penisem musze teraz powiedziec Adiemu "Stary, wieczorem jestem u Ciebie na browara, przenocujesz mnie?" mimo, ze goscia nigdy na oczy nie widzialem, tak? Na tym to polega? Btw ciekawe czy by sie zgodzil :P
Niektorzy maja prace, studia i inne obowiazki i jest to troche problemowe ;) <teraz pewnie mnie nazwa miekkim penisem ;] > Prosty przyklad - z Bodziem od roku nie moge sie zgadac na piwo a mieszkamy od siebie zaledwie 33km.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Pepe, nie o to chodzi. Temat założyliśmy czysto prześmiewczo, ale fakt jest taki, że mało kogo na taki spontan stać. Myślisz, że ja siedzę całe dnie na dupie i nie mam problemów? Gdyby nie złamanie, na pewno byłbym w pracy - ale się stało jak stało i zwyczajnie w 5 minut ze Szczurem się zgadaliśmy. Kiedy był jakiś zlot "fanów" Bon Jovi?? Jakiś czas temu zapraszałem do mnie, niestety nic z tego nie wyszło bo... nikt nie był zainteresowany. Rattie miał wracać dziś, ale zostaje do jutra, oglądamy, słuchamy i pijemy przy Bon Jovi - i wiecie co? Z tego spotkania jesteśmy mega zadowoleni.
Więc może zamiast nabijać się z naszego spotkania, warto byłoby spotkać się w szerszym gronie?
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Sobolku, nikt chyba nie miał na celu nabijania się z Waszego spotkania :) Macie to szczęście, że udało Wam się spotkać. Tak sobie myślę, że reakcja, która tutaj powstała to po prostu odzew na słowa o tym, że jesteśmy "miękkimi penisami" czy o tym, że nie potrafimy zorganizować zlotu :) W domyśle było "wy", więc czuję się też wezwana do odpowiedzi :P I szczerze mówiąc to trochę mi się przykro zrobiło, że taka w ogóle sytuacja tutaj zaszła.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

A mnie przykro jest, że przez całe lata o zlot trzeba było się modlić - a i tak do skutku nie doszedł. Właśnie skończyliśmy oglądać Slippery - i lecimy dalej, Jakby nie było - to najdłuższy "zlot" fanów Bon Jovi. Dwóch - ale zawsze zlot :)

P.S. Szczuro dalej twierdzi, że miękkie z Was faje ;p.

By nie był zbyt negatywny odzew - Bon Jovi rocks !! (sometimes...).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A koncerty? hahaha, chciałbyś synku widzieć przynajmniej połowe z tego co ja widziałem, wiec se daruj 'koncertowy' argument ;)
Mylisz się, Nie wiem jak z ilością, bo tu pewnie wygrywasz, ale ja byłem na czołówce swoich ulubionych artystów (BJ,U2,Killersi,Scorpionsi,L.Kravitz,Subways itd) i koncertowo czuje się spełniony. To co Ty zobaczyłeś podejrzewam, ze nic z listy by nie sprawiło żebym powiedział, ze chciałbym być. No chyba, ze widziałeś MSP, MCR, Oasis, Mansona, Babyshambles itp to wtedy zwracam honor.
Każde spotkanie 2-ch osób można nazwać zlotem bo tak to działa na forum polskim, że na forum na zlot umawia się 100 osób i 98 nie może dotrzeć do celu ;)
Widocznie niewiele wiesz i zapewne na więcej niż dwóch nie byłeś. Byłem na około 20tu gdzie było od kilku osób do kilkudziesięciu, więc skończmy tą jałową dyskusje.
A jako zaproponowałeś samotny Zlot to naprawdę musiałeś być na bardzo wielu :)
To była ironia, ale widocznie zbyt wysokich lotów. Wybacz nie będę tłumaczył.
a jak na razie to nie mierz swoją miarą 2 koncerty na tak wielkiego fana to chyba mało jak na Ciebie ;)
A kto mówił, że mierze swoją miarą?? Napisałem jasno, że zależy od sytuacji finansowej. 2 koncerty to jak dla mnie dużo. Pomimo powszechnej metki uważam się za dosyć rozsądnego fana i nie wydaje całej kasy tylko na zespół. Mam też inne wydatki. Nie tylko Bon Jovi człowiek żyje.
Adi, ale jesteś smieszny :D
Adrian naprawdę jesteś śmieszny.
Powtórzcie to jeszcze z 984 razy to uznam to jako argument (nawet dość inteligentny żeby nie było) i przyznam wam racje.
Więc może zamiast nabijać się z naszego spotkania, warto byłoby spotkać się w szerszym gronie?
Jeśli to było celem prowokacji to nawet popieram, ale forma raczej nie trafi do innych ludzi.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Sobol, ja sie nie nabijam :) myslisz, ze nie chcialbym sie wreszcie spotkac z Wami wszystkimi? Pewnie, ze chce :) ale fakt jest taki, ze z terminami roznie bywa, szczegolnie ze w lipcu mam obrone.... Zamiast gadac kto ma racje lepiej rzucic natychmiast jakas data i miejscem i rozmawiac komu pasuje a komu nie itd itp :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

widze, ze was strasznie boli fakt, ze kilku fanów BJ może sie spontanicznie zgadać....

Chcecie date zlotu? - bedziemy z Sobolem i Scroogem na Europe w Wawie, a potem zaliczać cipki na Woodstocku, taki spontanik ugadany pół godzinhy temu.
Do zobaczenia!! Macie niemal 4 miesiące na znalezienie se wolnego ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

To juz wiem czemu rodzice tak bardzo nie chcą, żebym jechała na Woodstock
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rattie pisze:widze, ze was strasznie boli fakt, ze kilku fanów BJ może sie spontanicznie zgadać....
Mnie tam jakoś niekoniecznie to boli :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ja na Europe będę, na Woodstocku raczej nie. Nie widzę problemu, żeby po koncercie (w trakcie?) porządnie się wspólnie naj%%%ć.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja od dziś nie piję... Mój organizm przestał ze mną współpracować - a jutro urodziny u kumpla z forum Def Leppard...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

sobol_77 pisze:Ja od dziś nie piję... Mój organizm przestał ze mną współpracować - a jutro urodziny u kumpla z forum Def Leppard...
Hehe. Ja własnie wlazłem doma. Po 10 godzinnej podróży dupsko mi zdrętwiało na maxa. Trza coś zjeśc i iść wychylić jakiś browarek na mieście bo zaraz odlece...
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”