/nieoficjalny/ XVI zlot Fanów Bon Jovi!!

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

EVENo

Post autor: EVENo »

Adrian, Sobol i Ratt robią sobie z nas wszystkich jawne jaja, a ty jak zwykle wszystko bierzesz na poważnie.
Adrian pisze:Cytat:
Adrian naprawdę jesteś śmieszny.

Powtórzcie to jeszcze z 984 razy to uznam to jako argument (nawet dość inteligentny żeby nie było) i przyznam wam racje.
No to co? Zaczynamy? :D
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Ja z Pippo też kiedyś robiliśmy sobie dwu-, a nawet trzyosobowe, zloty rzeszowskie :piwko: Ale człowiek odłożył picie, stał się "poważniejszy" :P i jakoś przestał planować następne spotkania.

Ale tak teraz siedzę w pracy, czytam ten temat... i dochodzę do pewnego wniosku, że ludzie z czasem (gdy trzeba poważnie wziąć się za życie, pracę i takie tam) zapominają jak to było, gdy byli młodsi i wystarczył jeden telefon do spotkania ze znajomymi. NIESTETY - JA TE? :zniesmaczony:
Tylko, że między tymi wszystkimi obowiązkami zawsze można znaleźć czas na trochę szaleństwa. Niektórzy mają go mniej, inni więcej. Normalka...
Pozostaje też kwestia tego, czy wszystkich stać na przejechanie 500 km. Jak ktoś ma pracę, to ma na to. Licealiści niekoniecznie. Ja mam staż i ledwo odłożyłem sobie na koncert BJ w Londynie. Ale zrobiłem to, nie dlatego, że taki mam obowiązek jako fan, ale dlatego, że takie miałem marzenie. A że dopiero teraz, gdy muzycy mają po 4 albo 5 dych na karku - trudno, nie mam wpływu na to kiedy się urodziłem. sorki za odjechanie od tematu ;)

A wracając do sedna: sam przed chwilą, po przeczytaniu tego tematu, napisałem do Pippo i 13-14.06. pijemy w Rzeszowie na juwenaliach. Nie jest to 500 km ale zawsze coś :P Pora nadrobić stracony czas i nie dać się zwariować przez ten cały świat.
PEACE

PS. Chętnie zaprosiłbym innych fanów, ale jest 1 problem: nocleg :( Sam muszę coś wykombinować...
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Misiek pisze:Ja z Pippo też kiedyś robiliśmy sobie dwu-, a nawet trzyosobowe, zloty rzeszowskie :piwko: Ale człowiek odłożył picie, stał się "poważniejszy" :P i jakoś przestał planować następne spotkania.
Oj, nawet ja pamiętam wasze "zloty" :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”