Najbliższe Śląskie Zloty Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

I znów czuję tę ogromniastą chęć zjawienia się na takim zlocie. Ale znów nie ma jak :P Za daleko! Eh szkoda. Dobrej zabawy życzę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja tez zaluje, ze nie dojade :placze: Ale mysle, iz po maturze sie zjawie :) Choc to spoory kawalek drogi, no ale badzmy dobrej mysli :)
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Hmm... no ja ostatecznie zjawie sie jakoś po 12 :) O ile znów silnik w autobusie nie wysiądzię czy cóś ;) Do zobaczenia :)

Aa... Ricky dzwoń do barmana, żeby sobie zmianę zmienił:P Może jeszcze zdąży :P
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Rozważywszy wszystkie za i przeciw, uznałem, że najbliższy, X Śląski Zlot Fanów Bon Jovi, odbędzie się dopiero w dniach 1/2 lipca 2006 w Lublińcu. Złożyło się na to wiele czynników - matury niektórych licealistów, sesje studentów, wyjazdy kilku przedstawicieli naszego fandomu do Niemiec na koncerty BJ w terminie majowo-czerwcowym. Zresztą termin jaki widzicie powyżej całkiem ładnie pasuje - jubileuszowy, X ŚZFBJ odbędzie się rok po tym, który jest numerowany jako pierwszy ;)

Co do ewentualnego wypełnienia tego pustego czasu jakimiś nieoficjalnymi spotkaniami, to na ostatnim zlocie sd i Kasiunia zaproponowali, by najbliższe odbyło się na gliwickich Igrach, w dniu 19 maja. Program imprezy jest całkiem atrakcyjny:
15.00 Kabareton. Wystapią kabarety DNO oraz NO? NEJM
18.00 IGRASZKI STUDENCKIE - Wybory Misstera Politechniki, pokazy, IGROrekord.
19.30 Koncerty: BONEY M, IRA i koncert niespodzianka
01.00 Dyskoteka pod gwiazdami do białego rana
Szczególnie atrakcyjny wydaje się więc punkt programu o 19:30 ;) Wygląda na to, że na tym koncercie pojawi się przynajmniej kilkoro przedstawicieli naszego fandomu, więc wszystkich chętnych, by pokazac się nam po raz pierwszy w maju, zapraszam - w imieniu pomysłodawców, sd i Kasiuni - właśnie do Gliwic. Spotkanie, jak mówiłem, nie jest oficjalnym zlotem, więc nie ustalam żadnych godzin wspólnego wyjazdu z Katowic czy innych szczegółów - wszystko jest do ustalenia tu, na forum ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

No to może ja coś powiem... Oficjalnie czy nie zlot się odbędzie jak tu stoję :P.. znaczy siedzę :P.. Ja bym proponował spotkać się na dworcu w Gliwicach około godziny 18... No ale termin do ustalenia.. Jedno wiadomo - ja do Katowic nie pojadę z przyczyn finansowych... Stamtąd udamy się na lotnisko w Gliwicach, gdzie będzie odbywać się cała impreza... Koncert IRY planowo ma się zacząć o 21.30.. Nie wiem co będzie tą niespodzianką... Ponieważ po koncertach będzie już środek nocy to niestety trzeba uwzględnić to, że raczej do domów o tej porze się nie wróci... W sumie raczej nie ma innych pomysłów niż dyskoteka do białego rana pod gwiazdami... Kaśka mówiła, że może parę osób przenocować, ale ile tam osób się zmieści w pokoju w akademiku to ja nie wiem :P... W OSTATECZNOŚCI ja mogę przenocować jakieś 2-3 osoby, bo mam wolną wersalkę, ale to w ostateczności, bo mam dwie chore starsze osoby w domu nocujące w pokoju przelotowym, przez który chcąc nie chcąc trzeba przejść, żeby się dostać do mojego, zresztą to i tak jest zawsze głośno jak się o 1-2 wraca do domu :P... Czekam na odzew.. :)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Hejo wszystkim :)
pare słów i ode mnie... mianowicie...
moge przenocowac pare osób... 3 może... na podłodze...
łóżko już zarezerwowane :P...
kto się pisze na miejscówke na podłodze proszę dać znac :D
tak sobie myślę, Sd, czy nie byłoby wam po drodze z dworca na lotnisko wstąpić po mnie do akademosa?? nie chodzi tu bynajmniej o moją wygodę, tylko o te osoby, które chciałyby ew. u mnie przenocowac... mogłyby zostawić rzeczy... i takie tam... nocleg jest raczej na pewno za darmo... przynajmniej zawsze tak było... w igry :)
wszelkie pytania na gadulca i komóre... może odpowiem :P
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

qrcze, to Gliwic to ja mam 18 km, więc chyba przyjadę :)
oj nareszcie Was poznam :D
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja planowlam przyjazd niety nie dam rady mam 20 maja egzamin bardzo wazny..:( moze kiedys ie uda ale nie wiem czy w te wakacje nawet..:(
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

qrcze, to Gliwic to ja mam 18 km, więc chyba przyjadę
Byłoby miło :)
tak sobie myślę, Sd, czy nie byłoby wam po drodze z dworca na lotnisko wstąpić po mnie do akademosa?? nie chodzi tu bynajmniej o moją wygodę, tylko o te osoby, które chciałyby ew. u mnie przenocowac...
No to możesz też wyjść na dworzec i wtedy po drodze na lotnisko wstąpimy do ciebie... Z całym szacunkiem dla moich własnych zdolności myślę, że z Tobą szybciej do akademika dojdziemy niż ze mną :P

Co do miejsca spotkania... Z peronów w Gliwicach są dwa wyjścia i oba prowadzą gdzie indziej :P w związku z tym podaję dokłądniejsze informacje... Stojąc na peronie i patrząc w stronę dworca właściwe zejście w dół mamy po lewej stronie :P... Aby się upewnić że jesteśmy we właściwym tunelu rozglądamy się w prawo i lewo (generalnie w stronę wyjścia na peron 4, a z peronu 4 w stronę gdzie mógłby być peron 5 :P) i jeśli jest tam ściana to znaczy, że jesteśmy w złym tunelu :P, a jeśli jest tunel to znaczy, że jesteśmy w dobrym, ale tym tunelem nie idziemy - idziemy w drugą stronę :P Dochodzimy do holu głównego i hm... Ja myślę, że najlepiej będzie się spotkać przed dworcem, bo w holu też niewiele miejsca jest... Ewentualnie moglibyśmy się umówić na jednym konkretnym peronie :P...
Acha wiem, że mój opis może być małozrozumiały, więc później postaram się zrobić mapkę sytuacyjną ;)
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

eh, ja mam pomysł, żeby się spotkać przed dworcem. na świeżym powietrzu, tak będzie najlepiej :P

a propos, to kiedy ta impreza ?? :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

espena pisze:a propos, to kiedy ta impreza ?? :P
19 maj, piątek... Gliwice, na lotnisku :D
pisało wszystko ze szczegółami parę postów wcześniej :D
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Jak wcześniej deklarowałam oczywiście się zjawię :) Jako, że spotkanie jest nieoficjalne przybedę z koleżanką ;) Jeśliby ktoś mogł nas przenocować byłoby fajnie, ewentualnie może sobie jakoś poradzimy ;-) See ya ;)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A mnie (ku radości niektórych) nie będzie 8)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ricky Skywalker pisze:Rozważywszy wszystkie za i przeciw, uznałem, że najbliższy, X Śląski Zlot Fanów Bon Jovi, odbędzie się dopiero w dniach 1/2 lipca 2006 w Lublińcu. Złożyło się na to wiele czynników - matury niektórych licealistów, sesje studentów
nie wiem czują sesje rozważałeś ale na pewno nie moją
ostatni egzamin mam właśnie 2 lipca

:evil:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

eh, ja mam pomysł, żeby się spotkać przed dworcem. na świeżym powietrzu, tak będzie najlepiej
Git... więc w piątek spotykamy się przed dworcem PKP w Gliwicach.. Godzina 18 chyba będzie git, ale może lepiej być wcześniej? ja będę na dworcu pewnie koło 17, więc ok... Spotykamy się na placu przed dworcem... Warto mieć jakąś charakterystyczną rzecz związaną z Bon Jovi.. Ja będę w czarnej koszulce New Jersey :P... Jakby co to moje zdjęcie -> TUTAJ. Najbardziej aktualne jakie mam :P... Teraz wyglądampodobnie tylko zarost mam większy :P... No i podaje mój numer komórki: 880470865. Tyle :)
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”