Najbliższe Śląskie Zloty Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ricky Skywalker pisze:Natomiast najbliższy - VIII Śląski Zlot Fanów Bon Jovi odbędzie się 11 lutego w Katowicach.
Czemu tak późno!!?? myślałam, że będzie pod koniec stycznia.... ale to prawie 1/3 lutego :/ :beksa:

no nic... my sobie z Lordim bedziemy robić dalej nasze mikro zloty :D
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Odpowiedź jest prosta. Pod uwagę brałem 4 soboty:

28 stycznia, o którym początkowo myślałem, jednak odpada z różnych powodów. M.in. z powodu studenckiej, czyli Twojej Kasiu, sesji :P

5 luty - środek ferii. Jeśli ktoś wyjeżdza gdzieś w ferie, jest największe prawdopodobieństwo, że właśnie wtedy go nie będzie (zresztą otrzymałem już prośby, by wtedy zlotu nie robić). A poza tym, jak wyżej - sesja.

11 luty - koniec ferii u nas więc pewnie wszyscy już wrócą, i przy okazji początek w Małopolsce - więc może ktoś z Kraka się wreszcie dotoczy na zlot :D:P A przy okazji, sesje się już w większości zakończą.

18 luty - z pewnych powodów też odpada.

Także jedyną możliwą datą jest właśnie 11 luty.

A przy okazji chciałbym poinformować, że mój internet działa obecnie, kiedy chce i jak chce, więc mogę mieć trudności z odpisywaniem na posty, infem itp. O zdjęciach z Sylwka już nie wspominając :|
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

szkoda ze slaska kompania nie przyjechla by .. niestety fani bj to nie jest jednosc.. :( Ale tak na powaznie czy nie powinismy chociaz RAZ w roku zrobic wielkiego zlotu tak oficjalnie? bylo by super...
Slaskie zloty to juz tradycja kurde czemu w innych rejonach nic z tego nie wychodzi.? we Wrocku kupe fanow jest ale ci z forum to nie przyjda na zlot nigdy dziwna sprawa.
jak cos to tenzlot we wrocku sie odbedzie ale nie tak szybko jakos na poczatku wakacji bo bedzie to oficjalny zlot Bj i GnR. wszelkie informacje dam na forum moze ktos przyjedzie. :lol:
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Rokitka pisze:Ale tak na powaznie czy nie powinismy chociaz RAZ w roku zrobic wielkiego zlotu tak oficjalnie? bylo by super...
teoretycznie wszystkie zloty, które odbywają sie u mnie sa ogólnopolskie!!
więc było ich już 2 :D
bedą kolejne 8)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja mysle o takim wypasionym zlocie w wynajetym klubie z kapela jakas co gra piosenki bj i wogole z ta klima. 8)
jest to do zrobienia tylko inicjatywa i juz.
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Rokitka pisze:ja mysle o takim wypasionym zlocie w wynajetym klubie z kapela jakas co gra piosenki bj i wogole z ta klima. 8)
na takie coś to przede wszystkim trzeba byłoby kupe kasy wyłożyć...
na lokal, na kapelę... tylko czy ktoś ma tyle kasy do wywalenia, bez gwarancji zwrotu??!! wątpię
kapela .. owszem znalazłaby się ... chyba jeszcze gra zespół z Rudy Śl. INSIDE OUT...

ja przyjechałabym napewno :D ale żeby to było opłacalne (wiem, wiem.. wciąż o kasie piszę :p) to musiałoby przyjechać już, nie kilkanaście osób, a kilkadziesiąt!! a to jest jak na naszych fanów awykonalne... :|
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

w tamtym roku organizowlam zlot w marcu klub mialam za darmo picie tez i kapele zaprzyjaznione moje towarzystwo to same zespoly ktore kochja muze i znaja bj wiedz za darmo chcili grac tylko ze nikt zforum niechial przyjechac wiedz w gronie przyjaciol byl zlot i bylo super.
a teraz jest tak znam wlascicieli w klubach we wrocku i bez problemu mozna bylo by zrobic zlot. bez wykladnania kasy .ZAprzyjazniona kapla by sie znalazla.Tylko podstawa 40 osob by musialo byc...
i to osoby pelnoletnie i to czasem jest problem...
zawsze bylo by super jak by poprzybywali faniz forum...Jeszcze wszytko w swojim czasie.
Najgorzej ze jak che sie cos zorganizowac za kosztami przyjazdu do danego miasta robia sie schody.....
cos bede wiedziec to napisze...moze z czasem ochota was wezmie :lol:
no ja licze ze ty kasiu bedziesz bo kto jak kto organizowlas tyle ze mozesz wkoncu odpoczac :lol: ii jak dojdzie do skutku na gotowe przyjechac :P
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Ricky Skywalker pisze:Natomiast najbliższy - VIII Śląski Zlot Fanów Bon Jovi odbędzie się 11 lutego w Katowicach. Więcej informacji wkrótce.
kicha, mnie nie bedzie


co do Wrocławia to ja napewno nie wpadne, wiadomo kasa...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

11 luty w Katowicach?? Mi to pasuje, akurat się ferie zaczynają :) Będzie kasa to jestem (czyli na 95% pewne). Jest tylko jedna sprawa - napiszcie mi kiedy planowany start i zakończenie biesiady cobym mógł sobie powrót albo nocleg zaplanować :)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ja chyba mam egzamin 11 lutego, więc jak skończe to napewno wpadnę do was. Okaże się pewno za tydzień.
Wypad do Wrocławia pomysł nie głupi, ale tylko wtedy jak będzie większa grupka chętnych i w wakacje jak nie będzie szkoły w weekendy.
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Ja jestem jak najbardziej za Wrockiem więc jakby co Rokita możesz na mnie liczyć ;) Będę się starać dostać tam na studia :D ale to tak przy okazji zlotu czy cóś :P Choć to oczywiście zależy od koszta itp ;)
Co do 11 lutego :) Szkoda, że tak późno ale oczywiście będę :D
Pozdrawiam :)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no to fajnie ze pare ludzi by chcilao byc Klorcio no ja trzymam kciuki za twoje studia musisz sie dostac to tez bedziemy mieli paru naszych ludzi hehe.
Lordi ty draniu :!: kasy ci szoda co oberwiesz jak nie przyjedziesz :!: :P :evil: :lol:
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Jeszcze raz piszę....
w Katowicach na pewno będę <lol>
we Wrocku... jak kasa i czas dopisze też.... ale tak jak inni poczekałabym z tym do wakacji!!
tylko Rokitko pamiętaj, żeby się nie naszło z terminem mojego ogniska!! a może nawet 2 ognisk :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja do Wrocka chetnie skocze, tylko kiedy to - bo mi umknelo? :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Rokitka pisze:Lordi ty draniu :!: kasy ci szoda co oberwiesz jak nie przyjedziesz :!: :P :evil: :lol:

buhahah nimoze mi byc szkoda czegos czego nie mam :P
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”