Najbliższe Śląskie Zloty Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

mnie jednak nie będzie - jutro w tej godzinie kurs tańca
mam, niedawno zaczęłam, więc chcę być na bieżąco :)
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

espena pisze:mnie jednak nie będzie - jutro w tej godzinie kurs tańca
mam, niedawno zaczęłam, więc chcę być na bieżąco :)
Kobiety... Następnej okazji nie będzie... :P zresztą mnie i tak zależy na pewnej istotce zwanej ..... :P a ta istotka będzie :D... Co prawda ona nie z fanów, ale to nieważne :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Kobiety... Następnej okazji nie będzie... zresztą mnie i tak zależy na pewnej istotce zwanej ..... a ta istotka będzie ... Co prawda ona nie z fanów, ale to nieważne
no bede bede :P nie wiedzialam sd ze tak za mna tesknisz :P
i pewnie ze nie z fanow tylko z fanek.. no chyba ze o czyms nie wiem :D
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

jovizna pisze:
Kobiety... Następnej okazji nie będzie... zresztą mnie i tak zależy na pewnej istotce zwanej ..... a ta istotka będzie ... Co prawda ona nie z fanów, ale to nieważne
no bede bede :P nie wiedzialam sd ze tak za mna tesknisz :P
i pewnie ze nie z fanow tylko z fanek.. no chyba ze o czyms nie wiem :D
Ty o wielu rzeczach nie wiesz... a istotka, na której mi zależało owszem była, ale się nie spisała... W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy byli i się spisali... Acha i ja naprawdę nie byłem pijany - to, że się zawracałem wynikało z bólu nóg... A to, że się zachowywałem jak się zachowywałem wynikało z dołka, w którym byłem...
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

sdms pisze:
jovizna pisze:
Kobiety... Następnej okazji nie będzie... zresztą mnie i tak zależy na pewnej istotce zwanej ..... a ta istotka będzie ... Co prawda ona nie z fanów, ale to nieważne
no bede bede :P nie wiedzialam sd ze tak za mna tesknisz :P
i pewnie ze nie z fanow tylko z fanek.. no chyba ze o czyms nie wiem :D
Ty o wielu rzeczach nie wiesz... a istotka, na której mi zależało owszem była, ale się nie spisała... W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy byli i się spisali... Acha i ja naprawdę nie byłem pijany - to, że się zawracałem wynikało z bólu nóg... A to, że się zachowywałem jak się zachowywałem wynikało z dołka, w którym byłem...
eSDe... ale Ty sie tu nie tlumacz :P

Widac, ze zabawe mieliscie przednia, milo to slyszec (a raczej widziec). Ja niestety nie moglem przybyc na to wiekopomne zjawowisko, czego niestety zaluje, ale obiecuje przybycie w bardziej przystepnym i oficjalnym terminie :)
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No właśnie, niech ktoś opowie, jak było, co się działo. Nie mogłem się pojawić, czego szczerze żałuję, ale za dużo czynników się niestety na to zebrało... ale ciekawi mnie, co się działo w piątkową noc ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

No zabawa była przednia... co prawda w pierwszych rzędach nie dało się przeżyć dłużej niż kilka minut więc cofnęliśmy się troszkę, ale i tam bawiliśmy się wyśmienicie...

Co do następnego to hm... 1 lipca jest koncert IRY w Rybniku... Więc może? :>... Bo muszę powiedzieć, że ta forma zlotów jest niezwykle fajna :D... No i owocna :P... zbliża ludzi bardziej niż jakakolwiek inna :P

A no i setlista koncertu IRY:
Margarete z forum IRY pisze:Setlista:
1. INTRO
2. Ogień
3. Walcz
4. Mocny
5. Jestem Obcy
6. California (w celu odpędzenia deszczu)
7. A jaka jest wasza ulubiona piosenka? Bo Iry Autobiografia icon_razz.gif
8. Motyw z filmu Krzyżacy icon_eek.gif SNY
9. Pare chwil
10.Inny Wymiar
11. Wiara
12. Cometogether
13.Mój dom
14.Nadzieja
15. Nie zatrzymam sie
16. Bierz mnie
17.Venus
18.Skonczone

Bis
Ona jest ze snu
Bezsenni

Bis Bis

Knockin on the heavens door
Mi się wydaje, że Skończone bylo wcześniej niż Bierz mnie, ale heh... nie wiem... przed Bierz mnie na pewno się żegnali i potem grali już tylko bisy :P
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

sdms pisze:Co do następnego to hm... 1 lipca jest koncert IRY w Rybniku... Więc może? :>... Bo muszę powiedzieć, że ta forma zlotów jest niezwykle fajna :D... No i owocna :P... zbliża ludzi bardziej niż jakakolwiek inna :P
Hmmm, możliwe, bo z pewnych przyczyn ognisko w Lublińcu odbędzie się raczej dopiero na koniec wakacji. Ale jeszcze zobaczymy, gdzie ewentualnie mógłby się odbyć zlot na początku lipca...

Natomiast zastanawiam się, czy jednak nie zrobić zlotu jeszcze wcześniej - np. 10 czerwca...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Natomiast zastanawiam się, czy jednak nie zrobić zlotu jeszcze wcześniej - np. 10 czerwca...
:| :| :| mnie to tam nie interesuje kiedy będzie bo i tak nie pojade, ale 10 czerwca to praktycznie dla większości początek albo środek sesji (chyba, że ja mam jakąś popieprzoną szkołę...)

PS. A skoro tak wam się podoba zlot na Irze to zapraszam 29 lipca do Zakopca - Koncert IRY + ogólnopolski zlot fanów :) (zobaczymy wtedy którzy lepsi :P )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

10 czerwca w moim przypadku odpada całkowicie... 29 lipca także (chyba, że coś się zmieni)... Tak więc hmm... 1 lipca koncert IRY? :P
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Tiaa, i zaraz zmienimy nazwę na "Zloty Śląskich Fanów IRY" (w skrócie Z-ŚFIRY). Myślę, że pomysł raczej odpada - IMHO kolejny koncertowy zlot odbyłby się zbyt szybko po poprzednim, zresztą - Rybnik...? Really strange idea...

Termin 10 lipca zaproponowałem z uwagi na to, iż Kasia naprawdopodobniej wyjeżdza ok. 20 czerwca, Ela 1 lipca ma koniec sesji, a terminy 17 czerwca i 8 lipca odpadają od razu. Dlatego też 10 czerwca byłby jedynym terminem, kiedy moglibyśmy się spotkać w w miarę pełnym gronie - chyba że weźmiemy pod uwagę także dni w tygodniu - wtedy np. 3 lipca mógłby być dobrą datą.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

qrcze, 10 czerwca to już chyba po moim zakończeniu
szkoły / o ile dobrze pamiętam/. może nareszcie
wypaliłoby z tym? dawno już chcę Was poznać :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Wiesz Ricky, bajer polega na tym, że czasami komus się nie chce jechać bo 'ma pogrzeb chomika', 'zła koniunkcja planet' itd., ale jak sobie ten ktośik uświadomi, że przy okazji zlotu będzie jakas atrakcja (a koncert bardzo dobrego polskiego zespołu chyba taką jest) to już prędzej się pojawi. Ale to jeno moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

Ricky tak jak mówię... w moim przypadku pierwsze 3 tygodnie czerwca odpadają zupełnie.... a potem jeśli chodzi o wakacje to od 10 lipca do 1 sierpnia też nie ma co na mnie liczyć...
Tiaa, i zaraz zmienimy nazwę na "Zloty Śląskich Fanów IRY" (w skrócie Z-ŚFIRY). Myślę, że pomysł raczej odpada - IMHO kolejny koncertowy zlot odbyłby się zbyt szybko po poprzednim, zresztą - Rybnik...? Really strange idea...
No tak... Tylko, że fani BJ nawet na koncercie IRY nie zapominają o swojej tożsamości i obok wrzasków "IRA!!!!" na koncercie słychać też było "Bon Jovi!!!!" tudzież "New Jersey!!!!"... a myślę, że jakby zespół poprosić to na koncercie mogliby jakoś i o nas wspomnieć i może by jakiś cover zagrali :P... A co do Rybnika to co w tym dziwnego? :P takie samo dobre miejsce jak każde inne :) Śląsk jest duży, a nie można ciągle siedzieć w Katowicach :P
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Kurcze Sd...ja myślałam, że Ty mi o 1 czerwca mówiłeś;) Ale i tak się na to piszę:) Kurcze ludzie...a niech będzie to i zlot Fanów Iry, bo i tak było czadowo ;) Mnie się nawet wydaje, że częściej słyszałam krzyk Bon Jovi niż Ira momentami;)
A...i Bierz mnie było przed Skończone;)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”