Zlot - Toruń 2009

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Scrooge

Zlot - Toruń 2009

Post autor: Scrooge »

Jako, że pojawił się ostatnio temat zlotu fanów to chciałbym Was zaprosić na zlot do mojego pięknego, studenckiego miasta - Torunia.
Jakieś 6 lat temu odbył się pierwszy ogólnopolski zlot fanów BJ w Toruniu na którym to zjawiło się bardzo dużo osób, impreza była genialna... więc jako współorganizator tamtego wydarzenia pomyślałem sobie dlaczego by tego nie powtórzyć...

Zanim jednak się rozpiszę chciałbym, aby określiły się osoby które byłby chętne na taką wycieczkę... bo nie będę ukrywał, że minimalna liczba osób dla której warto by cokolwiek robić = 10. Jeżeli uzbiera się tylu chętnych będzie można ustalić dogodny termin - byłaby to noc z soboty na niedzielę.

Ze swojej strony jako organizator zapewniłbym:
- tani nocleg,
- jakiś pub w którym oczywiście puściliby naszą muzykę,
- wszelkie kwestie "logistyczne",
- zapewne inne atrakcje nad którymi będę rozmyślał jeżeli będą chętni.

Zapraszam do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Jeśli to nie będzie pazdziernik ino np listopad to ja jestem chętna.
W pazdz mam za dużo już wycieczek i zlotów ;]
Scrooge

Post autor: Scrooge »

No właśnie o początku listopada myślałem... chciałbym zorganizować coś naprawdę fajnego dlatego potrzebowałbym na to trochę czasu, praktycznie za chwilę mamy październik, trzeba by wszystko ustalić, także początek listopada byłby idealny.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja wstępnie byłbym chętny, musiałbym tylko sensownego połączenia z Głogowa poszukać...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Pomyśl o 7/8 albo 14/15 listopad.

Mam 6-7 godzin jazdy pociągiem więc jeśli znajdzie się jakiś znajomy z okolic Katowic chętny na taki zlot to mogę jechać do Torunia (będę gadał z paroma osobami jak podasz już konkretne info). Jeśli to byłaby jakaś sala czy coś podobnego, to kilka osób z forum pewnie byłoby w stanie zabrać gitary ze sobą

Jedynym problemem mogłoby być jakby mi coś z uczelnią wyskoczyło, ale nie planuje czegoś takiego ;) Dlatego pisze się na taki lot.

.
Jakieś 6 lat temu odbył się pierwszy ogólnopolski zlot fanów BJ w Toruniu na którym to zjawiło się bardzo dużo osób, impreza była genialna... więc jako współorganizator tamtego wydarzenia pomyślałem sobie dlaczego by tego nie powtórzyć...
Może sie czepiam, ale zatoczylibyśmy w tym momencie takie 6letnie "The Circle" w tym momencie ;]
- zapewne inne atrakcje nad którymi będę rozmyślał jeżeli będą chętni.
Przy jakiś konkursach mógłbym Ci pomóc (wiedza o zespole, znajomość tekstów, czy też charakterystyczne riffy/zagrywki z piosenek).
A nagrody myślę, ze też by się znalazły.
Jakby to była sala to można by, wziąć laptopa, rzutnik, i zrobic jakieś karaoke itp. Relacje ze zlotu nagrać, zmiksować i zrobić promocyjny filmik promujące naszą stronke i zloty.
To są oczywiscie tylko moje luźne pomysły.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Widzę, że jest szansa na realizację pomysłu co mnie niezmiernie cieszy :) Po weekendzie zrobię rozeznanie co do optymalnego miejsca na zlot, nie wiem czy uda się załatwić salę (nie przychodzi mi żadne takie miejsce do głowy) ale na dziś na 100% mogę zagwarantować miejsce w fajnym pubie + muzyka BJ.

Co do konkursów i innych atrakcji to jak najbardziej, jeżeli Adrian miałbyś ochotę pomóc w organizacji to oczywiście byłbym wdzięczny.

Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze kilka chętnych osób i spotkamy się wszyscy w jak największym gronie. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to śmiało pisać.

Termin 7/8 listopada byłby moim zdaniem bardzo dobry.
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Scrooge pisze:Termin 7/8 listopada byłby moim zdaniem bardzo dobry.
Właśnie obliczyłam iż wtedy wypada mi wolny weekend ;)

jej, jakbym w końcu pojechała na zlot fanów BJ to byłabym w siódmym niebie :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ja raczej sugeruję nie 7/8 listopada, a 14/15sty albo potem jakby termin był dla większości wygodniejszy. Dlaczego nie 7/8? dlatego, że to będzie jeszcze przed oficjalną premierą albumu, wiadomo, że pewnie wiele osób już będzie po przesłuchaniu płyty, ale uważam, że lepiej taki zlot zrobić po tym jak The Circle trafi na półki sklepowe.
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

też zrobiłbym po premierze. ale dostosuję się do Was. 7/8 listopad pasuje.
Adrian bo my blisko siebie mieszkamy to moze razem bysmy sie pociągiem zabrali. :))
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Termin jest wciąż do ustalenia, jeżeli większość będzie za spotkaniem po premierze płyty to nie ma problemu, w końcu to tylko tydzień różnicy ;)
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja jestem chętna, ale 7/8 listopada u mnie odpada. Będę miała wtedy zjazd na uczelni. 14 / 15 listopada byłby jak najbardziej OK.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ja raczej sugeruję nie 7/8 listopada, a 14/15sty albo potem jakby termin był dla większości wygodniejszy. Dlaczego nie 7/8? dlatego, że to będzie jeszcze przed oficjalną premierą albumu, wiadomo, że pewnie wiele osób już będzie po przesłuchaniu płyty, ale uważam, że lepiej taki zlot zrobić po tym jak The Circle trafi na półki sklepowe.
Płyty już będa w sklepach 6tego. Z Box-setem też tak było, ze w poniedziałek premiera a z ciekawości poszedłem w sobotę (2 dni przed premierą) i okazało się, że wyprzedali już cały nakład (pomachał mi 1 odłożoną sztuką). Na dostawę musiałem czekać tydzień ;] Przy następnych albumach już chodziłem do sklepu odpowiednio wcześniej ;)

Ale faktycznie zgadzam się z tym, e 14/15 będzie chyba odpowiedniejszym terminem.
Adrian bo my blisko siebie mieszkamy to moze razem bysmy sie pociągiem zabrali. :))
Ok. Pogadam jeszcze z innymi z naszych okolic.
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Ja się piszę tyle, że muszę pogadać ze starszymi ;)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Bardzo chętnie bym się wybrała na taki zlot ALE miałabym tylko problem z rodzicami żeby ich przekonać. Także u mnie to wszystko to jeszcze jeden wielki znak zapytania
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ja bardzo chętnie. Mam nadzieję, że nic u mnie na nawali. Będzie jakaś możliwość załatwienia w razie co noclegu ??
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zlotu”