V Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Cóż mogę powiedzieć... już po zlocie. Jak zwykle, było bardzo miło. Mimo najmniejszj jak dotąd na zlotach oficjalnych liczby obecnych, uważam, że naprawdę warto było przyjść, podyskutować i ogólnie - zobaczyć znów wasze twarze ;)

Informacje o kolejnych zlotach już wkrótce :)

PS. Sobol -> no czas najwyższy, aby fani w innych regionach niż Śląsk rozkręcili zloty ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Hej!

Dzięki wszystkim za miły dzień, jak zwykle nie zawiedliście :) Było naprawdę super, choć mam kilka uwag ;) :
• poglady polityczne nie sa jednak najwazniejsze;
• nastepnym razem ubieramy sie cieplej :P ;
• ciekawe czy nie wystawią nam w "?ródle" rachunku za każdą godzinę słuchania BJ ;)
• nigdy w życiu nie zgodzę się z opinią, że "Something for the pain" nie powinno znaleźć się tam, gdzie się znajduje;
• dzięki anonimowemu pomocnikowi rozkład jazdy jest w dobrych rękach i ma się dobrze :P

:D
Jeszcze raz dzięki wielkie, nie mogę doczekać się kolejnego zlotu, pozdrawiam :)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

no wlasnie... chyba czas by fani w glogowie, wroclawiu, legicy i okolicach zebrali sioe razem. ja siedze na jakiejs nijakiej imprezie u znajomych, gzie o Bon Jovi nie ma mowy...pozdrawiam wszystich fanow bj...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Klorcio pisze:Dzięki anonimowemu pomocnikowi rozkład jazdy jest w dobrych rękach i ma się dobrze :P
Heh, tak sądziłem, że ktoś w momencie mojej nieuwagi mi go po prostu podebrał :D:P

A raport powstanie dziś, najdalej jutro :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Ricky Skywalker pisze:
Klorcio pisze:Dzięki anonimowemu pomocnikowi rozkład jazdy jest w dobrych rękach i ma się dobrze :P
Heh, tak sądziłem, że ktoś w momencie mojej nieuwagi mi go po prostu podebrał :D:P
A tam od razu podebrał, co za brzydkie słowo :P
A raport powstanie dziś, najdalej jutro :)
Czekam z niecierpliwością :)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Po pierwsze zaskoczona nową knajpą bardzo mile oczywiście....
Włączyli nam NJ, KTF i TD bez niczego i oczywiscie za friko.
Wogóle fajny klimat. Szkoda tylko że zabrakło kilka osób ze stałego składu (wliczając tego co zaspał). Nie posłuchaliśmy co ma nam do przekazania sd ale może będzie okazja jeszcze. Co do kolejnego spotkania...ja moge 19 XI, 26XI odpada, 3XII byłabym mocno spóźniona, a 10XII też byłby ok.
Niech sie wypowie reszta i zobaczymy.

Co do uwag...
o poglądach politycznych zawsze warto porozmawiać, co nie znaczy że ktoś miał to odebrać osobiście. co samo sie tyczy uwag na tematy piłkarskie. dobrze że reszta nie miała nic przeciwko :P

dyskusje na temat wywalania czegokolwiek z albumów też jest dziwna bo i tak nic nie wskuramy (whatever czu słusznie czy nie)

opinie na temat doboru singli też są różne (zawsze można w tym momencie wyjść po cole) :P

tyle uwag. póki co nic mi się więcej nie nasuwa.
do nastepnego razu (mam nadzieję szybkiego)
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Raport jest już gotowy :)

Co do kolejnych zlotów, to myślę że przeniesiemy tę dyskusję do nowego tematu w dniach najbliższych, ale, ale... 10.XII odpada bezwzględnie, 19.XI - czy to nie byłoby za szybko?, 26.XI - sami się wczoraj wypowiedzieliście, że wtedy nie za bardzo pasuje, więc też raczej odlatuje, także zostaje tylko 3.XII. Pomijając to, co planujemy na później... ale nie uprzedzajmy faktów ;)
Ostatnio zmieniony 31 października 2005, o 19:25 przez Ricky Skywalker, łącznie zmieniany 2 razy.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Klorcio pisze: • poglady polityczne nie sa jednak najwazniejsze;
Jasne, że nie są... :P Ale i tak ktoś mógł poczuć się dotknięty :P :D
A co do innych uwag, nie spodobało mi się stwierdzenie, że 'N Sync to lalusie czy coś w tym stylu... Jak nie znacie nie oceniajcie :P
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Pozwolę sobie na cytat i komentarz odnośnie raportu, otóż :

"(...)Po krótkim postoju pod Empikiem, w trakcie którego niektórzy (z wyszczególnieniem Klorcio ;)) wręcz drżeli z zimna(...)"

Hmm...czy to było aż tak widać? :P Poza tym po wymianie opinii z Olą na temat przeraźliwego zimna wiem, że nie tylko ja drżałam ;) Przypominam także, że Adrian też nie był zbyt zachwycony pogodą ;)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Klorcio pisze:Hmm...czy to było aż tak widać? :P Poza tym po wymianie opinii z Olą na temat przeraźliwego zimna wiem, że nie tylko ja drżałam ;) Przypominam także, że Adrian też nie był zbyt zachwycony pogodą ;)
Gdyby nie było widać, to bym tak nie napisał :D A wierz mi, że zmysł obserwacji mam dobrze rozwinięty - ani Ola, ani tym bardziej Adrian nie drżeli aż tak jak Ty :D:P BTW, następnym razem posadzę Cię na miejscu, które zajmowałem w tą sobotę - przy kaloryferze ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze:A wierz mi, że zmysł obserwacji mam dobrze rozwinięty
*W tym momencie 99 zaczyna kwiczeć ze śmiechu - kto wie dlaczego, ten wie... ;-)*
Wiem, że to wredne, ale nie mogłam się powstrzymać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Dobra dobra :P Za wyjątkiem sytuacji, kiedy koncentruję się na czym innym, a w momencie kiedy podebraliście mi ów słynny rozkład jazdy skoncentrowałem się na szukaniu tabletki dla Eli :P Zapomniałem dodać, że w momentach, kiedy robię coś istotnego, reszta świata przestaje dla mnie istnieć. Pasuje? :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ojjj tam, wiadomo, że jaja sobie robię ;-) Tak to przynajmniej było jeszcze weselej (tylko szkoda, że nikt Cię nie nagrał :mrgreen: ) :P
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

99-in-the-shade pisze:Ojjj tam, wiadomo, że jaja sobie robię ;-) Tak to przynajmniej było jeszcze weselej (tylko szkoda, że nikt Cię nie nagrał :mrgreen: ) :P
Wiadomo, wiadomo ;) I pewnie, że szkoda. Mielibyście materiał do śmiechu na kolejne kilkadziesiąt spotkań. A ja zapewne razem z wami :P :lol:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

A szkoda że nikt nie nagrał, bo ja tego nie widziałam.
a miejsce pod głośnikiem następnym razem komuś chętnie odstąpię :|

(a propos mojej rozmowy z Adrianem o u2 ... chodziło o piosenkę "Trash, Trampoline and the Part Girl" ?? - to jest B-side z The best of 1980-1990)
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”