V Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ricky Skywalker pisze:A moja powyższa wypowiedź miała mieć docelowo mocno żartobliwy ton. Jeżeli "zabrzmiało" to ważniakowato, to tylko nadinterpretacja czytającego
łe, co ty, nie wiedziałam :mrgreen:

a wpadnie do nas chyba jeszcze LoRdI :)
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze: Za sprokurowanie powodów do owej nadinterpretacji szczerze przepraszam ;)
Rany, jeszcze parę takich postów i nie wyzbieram się sprzed kompa ze śmiechu :mrgreen: Zacytuję w tym miejscu znajomego: 'zbyt duża transformacja wypowiedzi docelowej utrudnia zrozumienie zawartej w niej treści' :lol: :lol:
No. I kończę sobie robić jaja z ludzi :P

A co do nauki, to myślę, że jak się człowiek uprze, to wszystko jakoś się da pogodzić. Fakt, ja też mam trochę kociokwiku, bo teraz jeszcze wyskoczył mi dodatkowy kurs w soboty, i dlatego tym razem na zlocie będę 'przelotem', ale jak już będą dograne wszystkie szczegóły organizacyjne w stylu 'kiedy zaczynamy, kiedy kończymy' (bo na razie to trzecie zajęcia będą i jest totalny bajzel), to postaram się tak wszystko ustawić, żeby być dłużej (albo się urwę, co tam :P).
colleen_soymaer
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 21 października 2005, o 16:36
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: colleen_soymaer »

no, po wielu trudach udało mi się zalogować ;) ja też postaram się być. "postaram się", bo ostatnio w mojej szkole belfrom się chyba nudzi i w miłe, jesienne wieczory nie robią nic innego poza wymyślalniem sprawdzianów dla klasy 2b. :/ I być może ściągnę jeszcze jedną osobę.. ale tylko być może, nie mówię nic na pewno, żeby nie było tak, jak ostatnio.

do zobaczenia w sobotę ;)
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

A mnie nie będzie... Chyba, że stanie się cud... Ale to raczej niemożliwe...
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Bon Joviatko pisze:A mnie nie będzie... Chyba, że stanie się cud... Ale to raczej niemożliwe...
:(:(:(

Well, u mnie znów mała zmiana planów, ale na lepsze - kurs przełożyli mi na 12:00, co oznacza, że się spóźnię (nie wiem ile, ale na mniejszy poźlizg niż godzina to nie liczę), ale będę do końca jak zwykle :D:D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A cha, coś musze oświadczyć.

Od firmy Universal Polska każdy kto przypląta się na Zlot fanów dostanie 20 Oficjalnych naklejek do rozklejenia (tzw Handzików) + 5 dla siebie.

Tak więc zapraszam
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

99-in-the-shade pisze:
Bon Joviatko pisze:A mnie nie będzie... Chyba, że stanie się cud... Ale to raczej niemożliwe...
:(:(:(
Będę tam zbędna... I wiem o tym bardzo dobrze...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Bon Joviatko pisze:Będę tam zbędna... I wiem o tym bardzo dobrze...
To raczej niewiele wiesz. Albo raczej masz błędnę informacje. Spodziewaj się rozmowy w najbliższym czasie ;]
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Hei....
Mam tylko taka mała uwagę do wszystkich.... (a raczej kilka małych uwag... :mrgreen: ):

1. jesli nie chcesz przyjechać na zlot nikt Cię tam siłą ciągnać nie będzie.... tłumaczenia typu "nie mogę, bo nie mogę" sa dla mnie jednoznaczne :|

2. co po niektóre osoby zawsze przed zlotem pisza, że nie mogą.... ludzie JEDNA sobota w miesiacu to naprawdę niewiele... wszystkie obowiazki przewidziane na ten dzień mozna zrobić wcześniej lub... później...

3. wszyscy którzy przychodza na zlot są mile widziani... potrzebni...

innymi słowy: przyjedźcie bo inaczej wam nogi z d*** powyrywam jak was kiedys spotkam na miescie... i to nie są żarty....
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ehhhh... nie dopisuję się w powyższym wątku, bo Kasia wszystko ładnie i pięknie wytłumaczyła... niemniej jednak czekamy na wszystkich członków stałej ekipy - niezależnie od poglądów politycznych, obiekcji dotyczących najnowszej płyty i samopoczucia. Jesteśmy jedną wielką rodziną, pamiętacie? Nie wierzę, by dało się o tym zapomnieć po Lublińcu...

Tak czy siak, prawdopodobnie czeka nas zmiana lokalu.

Jeżeli życie pozwoli (czyt. ów lokal będzie już otwarty) prawdopodobnie udamy się do lokalu ?ródło przy ulicy Sobieskiego (mapka, fioletowa kropka). Oczywiście, warunkiem jest, aby nie było zamknięte. Ale jakoś sobie poradzimy nawet i w takim przypadku. Dlatego po raz n'ty apeluję do ew. spóźnialskich o sprawdzenie, czy mają zapisany mój numer :)

Obrazek
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Tylko wiecie... w miarę możliwości nie latajcie po całym mieście, żebym miała jeszcze jakiekolwiek szanse Was znaleźć :P :lol:
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ja na stałe miejsce spotkania nie dobije punktualnie ale spóźnie się i wpadne już do tego źródełka (ew. belki).
Wybieram się na impreze w piątek i moge nie wstać na odpowiednią godzine. Musicie mnie zrozumieć - nie miałam dnia wolnego od ponad miesiąca i mam zamiar to w sobote odespać. Ale będę na pewno do końca. See ya Skarbeńki :lol:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Radzę zwrócić baczniejszą uwagę na tego newsa ;) Nie przyjedźcie czasem o godzinę za wcześnie :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Hm... fakt faktem, ze ostatnio nie mam za bardzo czasu na udzielanie sie na forum, ale dalam znac juz wczesniej szanownemu organizatorowi i ostrzegam rowniez innych zlotowiczów, że ja się również pokażę na zlocie :) Do zobaczenia :D
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

No tak... mnie jeszcze na zlocie nie bylo i tym razem na pewno tez nie bedzie...za daleko...coz, chyba sobie musze sam zorganizowac zlot w okolicy :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”