Alec nie napisal linii basu do KTF!

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Moze i nawet 4 nie wiem jak wymagajace beda to pokolenia :razz:
Moze koniec offtopu :D ?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

mysle ze chodzi raczej o bycie na topie, przynajmniej mam takie wrażenie jeśli chodzi o Jona-ciągle jakies TV show, czy tam reklamy, wspieranie jakiś fundacji i bycie ciągle na jakiś imprezach... raczej nie graja głownie dla kasy bo jak widac mają jej za dużo ciągle jakies wspomaganie fundacji ale raczej tylko po to zeby było np. o Jonie głośno bo mogł by przecież wpłacić jakąs sume pieniedzy jako anonimowy sponsor czy cos takiego, no ale on musie sie "pokazać"
a grają raczej to co im się podoba i co teraz jest modne. powinni zobaczyć to ze
najwiecej fanow mają po płytach SWW i NJ <choc by po sprzedaży płyt> i nagrac dla nich płyte, a nie jakies country czy pseudo Rock jak HAND, bo co to za Rock - gitara to czasem mam wrazenie ze wzmacniacz mają ustawiony na "Clean" a bębny tez jakies takie miękkie i wogole nie chce mi sie pisac o ich ostatnich dokonaniach...:/
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Livin' Prayer
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 11 grudnia 2007, o 17:49
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Post autor: Livin' Prayer »

Temat dość gorący, ja może wypowiem się tak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że to "Alec John Such" napisał linię basu do "Keep The Faith". Ale jak pan "Hugh McDonald" twierdzi że, to on to niech mu będzie mnie to rybka. Ja szanuje "Alec'a" za to że, odwalił kawał dobrej roboty na albumie "New Jersey" dziękuję. :cfaniak:
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

No w sumie czy to Hugh czy Alec to bez różnicy dla mnie obaj będą równorzędnymi członkami BJ. Chodzi w sumie o sam kawałek KTF, bo intro na basie jest genialne i warto byłoby wiedzieć któż taki to wymyślił. W sumie to tylko kilkanaście sekund, ale jest czego słuchać. :-)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

słyszałem jak ktos gdzieś kiedyś powiedzieł <chyba Bach w jakims tvshow>"Nie waznie kto co napisał, ważne co jest napisane" to zdanie pau\suje rowniez i tutaj :-)
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

Popieram mojego przedmówcę, ale fakt jest taki że to Alec grał na początku tą linię basu, więc może równie dobrze mógł ją wymyśleć :PP
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”