...Alec John Such...

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

...Alec John Such...

Post autor: sobol_77 »

To juz moj drogi temat o Alecu, ale jakos mnie naszlo :P .

Siedzialem sobie w walentnkowy wieczor przed komputerkiem ogladajac fragmenty wystepow Bon Jovi i rozne teledyski. I dopadla mnie pewna nostalgia patrzac na szalejacego z basem goscia. Sygnety na dloniach, zarzucanie basem, cos na ksztalt dredow na glowie, papierosek w kaciku ust, ten ruch sceniczny i rzucajaca sie w oczy wiez miedzy chlopakami...

Nie brak Wam tego? Piszcie, co o tym sadzicie - i nie chodzi mi tu bynajmniej o obecnosc w zespole Hough. Czy czasem dopada Was taki dziwny nastroj jak mnie wczoraj? Nie wydaje sie Wam, ze BJ bez Aleca to nie ta sama grupa, jakby byli niekompletni? Pomijam fakt, ze minelo wiele czasu od chwili rozstania, zespol jest w innym momencie karirey - ale co by bylo, gdy Alec John Such byl dalej w Bon Jovi?

Osobiscie patrze na tamta BJ z rozrzewnieniem. I tyle, Alec byl czescia zespolu - i to bardzo wazna. BJ to 5 chlopakow z New Jersey. A nie 4...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Na dobry czas trafiłeś, sobol, jeśli o Twisted chodzi-właśnie obejrzałam pierwszą część Moskwy i Aleca oraz BJ z nim w składzie mam na świeżo XD.

I, khem, widzę od razu moskiewskie Blood On Blood... tę scenę, kiedy Jon, Richie i Alec zwalniają tempo piosenki, by naprawdę po bratersku chwycić się w chwilę później za ręce... a za kolejną chwilę znowu dać czadu :mrgreen: . Mnie też brakuje Aleca i chociaż wiem, że nawet po jego odejściu wychodziły świetne płyty BJ (jak These Days), chociaż nie spadała ich forma koncertowa.... fakt, po odejściu Sucha w zespole powstała pewna pustka... Smutne to, ale tak jest *-*.
I też patrzę na BJ z rozrzewnieniem, jakkolwiek by cenić bądź nie Hugh-Alec był CZęŚCI? Bon Jovi. Jak to sobol napisał-pięciu dzieciaków z Jersey....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Cóż moje zdanie jest podobne do zdania sobola i Twisted też mi brakuje Aleca w zespole choć wcale wczoraj o nim nie myślałam ale miałam taki moment, w którym oglądałam ich teledyski i stwierdziłam, że BJ są teraz inni niż wtedy kiedy był z nimi Alec. Zrozumiałam wtedy, że brakuje mi go. W sumie nie mam nic przeciwko Hugh i jego grze na basie bo trzeba przyznać, iż jest dobrym basistą ale jednak nie jest takim żywym muzykiem na koncertach jakim był Alec (piszę tutaj opierając się na teledyskach z jego udziałem bo nie miałam okazji zobaczyć koncertów z nim)
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

oczywiscie ze brak i to bardzo. bez niego to juz nie ten sam zespoł, a Hugh hmm ma 1 plus - swoja postawa potrawi rozbawic do łez.
Alec był prawdziwym rock n rollowcem i moze dobrze ze juz go nie ma bo bardzo watpie czy zdecydował by sie grac to co teraz gra reszta zespołu...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

LoRdI pisze:oczywiscie ze brak i to bardzo. bez niego to juz nie ten sam zespoł, a Hugh hmm ma 1 plus - swoja postawa potrawi rozbawic do łez.
Alec był prawdziwym rock n rollowcem i moze dobrze ze juz go nie ma bo bardzo watpie czy zdecydował by sie grac to co teraz gra reszta zespołu...
Hmmm... jako fan Judasów i AC/DC... faktycznie mógłby mieć pewnie obiekcje...
Chyba że przez lata się zmienił ;) ;) .
Ale (wiem, powtarzam się ^^) bardzo brak go w zespole. A postawa Hugh po prostu z BJ (nawet tym obecnym, mniej rock'n'rollowym niż kiedyś) nie licuje i tyle.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
szymon_14

Post autor: szymon_14 »

Alec podobno został wyrzucony z zespołu z powodu alkoholu i narkotyków.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Alec zostal wyrzucony tylko i wylacznie za to,ze przestal dobrze grac na swoim instrumencie :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oraz za "pranie brudów" zespołu poza nim, np. w prasie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Lordi
Alec był prawdziwym rock n rollowcem i moze dobrze ze juz go nie ma bo bardzo watpie czy zdecydował by sie grac to co teraz gra reszta zespołu...
Reszta tez była, ale do czasu ..... wiadomo :P
Trzymał gość "fason". Po tej transformacji zespołu z New Jersey na Keep The Faith tylko Alec pozostał taki sam. Nie zmienił swojego (starego) stylu. Zobaczcie tylko teledysk, chocby do Dry County, czy występy live. Wszyscy ubrani są juz bardziej.... no inaczej, a Alec dalej ze swoimi sygnetami, kowbojkami, skórami itd. Brakuje chłopa w tym zespole kurna !! :/ Też wątpie, bo trudno go sobie wyobrazić, ale z innej strony znamy go tylko z czasów do KTF. Mimo małej wiedzy na jego temat, wydaje sie byc osobą dość stateczną. Jak widac i jak juz wspomniałem w erze KTF nic się nie zmienił w przeciwieństwie do reszty zespołu (może to już był jakis zwiastun odejścia ?? Do tego wątpliowsci kto napisął linie bassu do KTF )
Nie można jednak stwierdzić, czy nie zmieniłby się potem jak reszta. My tak go zapamiętaliśmy, jego wizerunek i takie tam ćmojeboje blalala. Ale jak śmiesznie Alec by wygladał tak jak go właśnie zapoamiętaliśmy w teledysku do It's My life... chyba bym walnął ze smiechu :o Pomijam fakt, że w tym Clipie tak czy siak reszta zespołu śmiesznie wyglądaja w nawiązaniu do ich przeszłości np ostatniego albumu czyli These Days :)

Ja słyszałem o wielu powodach za ktore został usuniety z zespołu
(1)Narkotyki, a co z atym moze iść brak koncentracji i (2)fałszowanie
(3)Wywlekł na łamach gazet jakąs wewnętrzna sprawę zespołu, a wcześniej członkowie uzgadniali, ze zadne informacje bez zgody całosci nie opuszczą zespołu.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2006, o 18:06 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Hmm...fakt faktem trudno jest wyobrazić sobie Aleca z innym image niż za czasów jego gry w BJ. Myślę jednak, że nie zgadniemy sami z siebie, czy by ten styl zmienił czy nie. Znamy go jedynie z tych lat kiedy oglądaliśmy go z resztą zespołu. Ja np. nie wiem, jak wygląda on teraz. Ale jak mam obstawiać to myślę, że gdyby został z BJ aż do dziś, napewno poszedłby w ich ślady jeśli chodzi o wygląd. Taka kolej rzeczy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Alec wyglada dzis tak...

wiec z takim wygladem wsadzilabym go predzej w zespol Al bano& Romina power a nie w bon jovi.

A w 2001 wystapil razem z nimi na giants...
ale zagral z nimi tylko wanted dead or alive.

Obrazek
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovizna pisze:
wiec z takim wygladem wsadzilabym go predzej w zespol Al bano& Romina power a nie w bon jovi.
Hahahahahahahhahahaha jaki argument lol hahahahahahahahahahahhaahhahaha
Tylko pozazdrościć takich fanów.....
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hahahahahahahhahahaha jaki argument lol hahahahahahahahahahahhaahhahaha
Tylko pozazdrościć takich fanów.....
Dziecko, moze przeczytaj poprzednie posty bo widze ze wraz z nadejsciem mrozu szare komorki zamarzly. I przestan szukac dziury w calym ok? ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

jovizna pisze:wiec z takim wygladem wsadzilabym go predzej w zespol Al bano& Romina power a nie w bon jovi.
a ja sobie myślę, że jakby się go trochę 'podrasowało' to by może zapasował do obecnego wizerumku BJ :D
Awatar użytkownika
lunar_piano
I Believe
I Believe
Posty: 89
Rejestracja: 4 listopada 2006, o 15:35
Lokalizacja: ...

Post autor: lunar_piano »

klaudula pisze:W sumie nie mam nic przeciwko Hugh i jego grze na basie bo trzeba przyznać, iż jest dobrym basistą ale jednak nie jest takim żywym muzykiem na koncertach jakim był Alec
szymon_14 pisze:Alec podobno został wyrzucony z zespołu z powodu alkoholu i narkotyków.
po pierwsze nie dziwie się ze nie jest zywy...w końcu 60-tka na karku :mruga:

po drugie podobno Hugh nagrywał w 1983 roku razem z Jonem konkursowa wersję "Runaway

po trzecie Aleca podobno wyrzucono bo fałszował na koncertach...
...no i przyszło mi chałturzyć....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”