Alec lepszy niż Hugh?

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

wiki525 pisze:Dzisiaj nie liczy sie u muzyków jak grają tylko jak wylądają (np.Justin Bieber) :(

Tak na marginesie: szczerze mówiąc nie kojarzę kim konkretnie jest Justin Bieber, więc raczej niczym nie zasłynął. Szkoda mi czasu na googlowanie kim niby jest. Natomiast kojarzę że co chwila na tym forum ktoś na niego narzeka... Czy to jakaś zbiorowa paranoja?
Czy on Wam wyskakuje z lodówki lub śni się po nocach?

Wracając do tematu głównego - myślę, że Jon musi dać poszaleć "the Wild Ones", bo sam nieco niedomaga ostatnio i to powoduje, że o ile kameralne koncerty wypadaja ok, to na stadionach czuc porażkę. Nie pomogą ogromne, multimedialne scenografię, bo nie na oglądanie ich się idzie, mają byc dodatkiem a nie główną atrakcją.
Może Jon wie, że musi poluzowac łańcuchy reszcie zespołu, ale ta reszta chyba już w tym bezruchu czuje się dobrze i wygodnie. Stąd np. ryzykowne pomysły na solówki Bobbiego. Czy w tym szaleństwie będzie metoda nie wiem, ale jak szaleć to szaleć, powinni zaprosić Aleca i dać mu wolna rękę, może by nie grał zbyt czysto, ale pewnie by się trochę wyszalał na scenie...
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

No Tomker może lepiej że go nie kojarzysz i uwierz nic nie tracisz :x Taki dzisiejszy popowy wyjec ( nie mogłam go określić mianem wokalisty lub piosenkarza bo na żywo wyje gorzej niż mój kot zawodzi nad pustymi miskami :D ).Więc naprawdę nic nie tracisz :PPPP


PS
Gdyby mi Justin B. wyskakiwał z lodówki to raczej umarłabym z głodu bo bym się bała ją otworzyć :rotfl:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

powinni zaprosić Aleca i dać mu wolna rękę, może by nie grał zbyt czysto, ale pewnie by się trochę wyszalał na scenie...
Co ty Tomker znowu z tym Alec Johnem? Przecież o roczniku '51 już mówiliśmy i zgodziliśmy co do pewnych rzeczy :D
Zerknij tutaj: http://usatoday30.usatoday.com/life/peo ... ilia_x.htm

Rzecz sprzed 9 lat. Popatrz na ostatnie zdanie artykułu. Chyba by sobie nie poszalał jednak... ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

No tak 51 r. Ale w trudnych czasach to i samogon jest w cenie... ;)

Strasznie dlugo leczy to biodro... Chyba zusu nie oplacal, albo robil to w Polsce.
Widac ze brak mu kasy skoro sprzedaje zabawki z dziecinstwa, tymbardziej BonJoviEntertaiment moglo by mu dac zarobic za pobieganie po scenie.. Na scenie nie musial by biegac po schodach, poza tym o schodach gadal zeby wyjasnic sprzedaz pietrowej chaty. Dal by rade, skoro potrzebuje sianka to popylal by jak sarenka, dac mu szanse!
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Hehe zgadzam się z tobą Tomker :PPPP
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

wiki525 pisze:Hehe zgadzam się z tobą Tomker :PPPP
No to zgadzamy się już w dwóch kwestiach... :)
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Tomker pisze:wiki525 napisał/a: Hehe zgadzam się z tobą Tomker



No to zgadzamy się już w dwóch kwestiach...
No nie ma co :PPPP
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
wikki1010
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 10 lutego 2013, o 17:54
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: wikki1010 »

zgadzam się z wiki525 wrażenie zawsze jest jak muzycy grają i w jaki sposób wykonują swoją "pracę" i wygląd tu nie zawsze jest aż tak ważny,docenia się to co już osiągneli przez ponad 30 lat grania ze sobą niż ci młodzi co dopiero wschodza na wyżyny
swojej kariery brakuje im doświadczenia ,
Mam nadzieję że chłopaki Jon Richie Tico David bede jeszcze długo długo grali i zachwycali nas :)
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

wikki1010 pisze:zgadzam się z wiki525 wrażenie zawsze jest jak muzycy grają i w jaki sposób wykonują swoją "pracę" i wygląd tu nie zawsze jest aż tak ważny,docenia się to co już osiągneli przez ponad 30 lat grania ze sobą niż ci młodzi co dopiero wschodza na wyżyny
swojej kariery brakuje im doświadczenia ,
Mam nadzieję że chłopaki Jon Richie Tico David bede jeszcze długo długo grali i zachwycali nas :)
:bukiet:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
roleski
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 5 sierpnia 2011, o 21:41
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: roleski »

Chyba czas żebym się wreszcie wypowiedział na ten temat. Aleca uwielbiałem za jego energię i odnajdywanie się na scenie, umiał poszaleć:D Natomiast jeśli chodzi o umiejętności, to Hugh jest dla mnie lepszym basistą, jest jednym z BJ, no i zawsze żałuję, że na koncertach stoi gdzieś tam z tyłu, w cieniu. Mogli by wysunąć Hugh, a do kąta postawić Bobbiego :P
Keep The Faith
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Kurczę, czasy Crush Tour to było coś! Hugh nie stał z tyłu, wychodził do przodu, machał basem na Captain Crashu! Chyba nigdy później nie był tak aktywny jak wtedy...(ale może miał taki zapis w umowie że ma machać i wychodzić... ;) )
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”