Czy Alec John Such żyje??

Dział byłego basisty zespołu.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Czy Alec John Such żyje??

Post autor: sobol_77 »

No tak... Temat Aleca przewijał się już na łamach forum kilkakrotnie - a to że nie napisał linii basu do KTF, bądź w kwestii do rozstrzygnięcia: Alec vs Hough itp.
Ale czy ktoś z Was drodzy Fani wie, co się z byłym - szanowanym przeze mnie wielce - basistą naszej ulubionej kapeli dzieje?
?yje chociaż :D ?? Nagrywa coś?
Zachęcam do dorzucania tutaj swoich świeżych i mniej świeżych newsów w tym temacie :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Nie wiem, czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje ;) , ale wiem, że w 1996 roku był na ślubie Tico z Evą Herzigovą (7.09.1996), a potem zajmował się głównie swoim sklepem z motorami i był menedżerem kilku zespołów z Jersey :) . To w zasadzie ostatnie, co było słychac na jego temat (bynajmniej z newsów, do których ja dotarłam :D ), ale przypuszczam, że gdyby zdarzyło mu się zejść z tego świata, to gdzieś byłoby o tym słychać, w końcu to gwiazda rocka lat 80 *-*.
To raczej news mniej świeży, ale lepszy takowy niż żaden :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

No moja wiedze na temat Aleca tez ogranicza sie do tego,ze wiem iz ma sklep z motorami i zajmuje sie menadzerka.Znalazlem w necie calkiem niezla (co do dlugosci) biografie Aleca z tym,ze...jest po hiszpansku :p no ale adres moge podac http://www.lacoctelera.com/quefuede/pos ... -john-such
Powodzenia w czytaniu :P:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Nie wiem nic na ten temat, ale tak sobie myślę, że to musi być strasznie dziwnie patrzeć jak twój dawny zespół nagrywa sobie i ogólnie działa dalej, a ty masz sklep z motorami i czasami menadżerujesz jakiejś grupce. Ja chyba bym się czuła głupio. :/
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

A jednak znalazło się trochę spraw, o których nie wiedziałem... :P
czekam na dalsze informacje, jeśli ktoś takowe posiada :D
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Czytałam gdzieś na Yahoo, że Alec sprzedał część swoich gitar basowych, naturalnie, na których grał z BJ ;). Z wypowiedzi kupujących wynikało, że cena była śmiesznie niska, jak na taką rangę, a Alec liczył na większy zysk.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

tak to juz jest z basistami... prawie nie zauważani.... a szkoda... bo przecież odwalają kawał dobrej roboty....
co do gitar Aleca sama bym sobie taka kupiła, gdyby fundusze pozwoliły.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Kasiunia pisze:tak to juz jest z basistami... prawie nie zauważani.... a szkoda... bo przecież odwalają kawał dobrej roboty....
co do gitar Aleca sama bym sobie taka kupiła, gdyby fundusze pozwoliły.... :mrgreen:
Taaa, ja też :mrgreen: . Nawet na 6string grać nie umiem (dopiero planuję się nauczyć XD), ale co tam-nawet jako eksponat by mi się basik Aleca przydał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
A co do samego Aleca.... z nowszych newsów wiem tyle, że bodajże w 2001 roku Alec na dwóch chyba koncertach BJ (na Giants Stadium bynajmniej :) ) zastąpił na basie Hugh, co wskazuje jakoby topory wojenne zostały choć częściowo zakopane :mrgreen: .
A, i Such aktywnie i charytatywnie (XD) uczestniczy w organizacji Advisory Board of The National Music Foundation 'dedykowanej amerykańskiej muzyce i Amerykanom'.
Na razie to tyle-ale jak się czegoś dowiem, napiszę-stay tuned ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

Kasiunia pisze:tak to juz jest z basistami... prawie nie zauważani.... a szkoda... bo przecież odwalają kawał dobrej roboty....
hmm zdecydowanie sie nie zgadzam powiem tylko KISS, Iron Maiden, Manowar
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

[quote="LoRdI
hmm zdecydowanie sie nie zgadzam powiem tylko KISS, Iron Maiden, Manowar[/quote]

nie znam :P :P :P a tak poważnie to do Maidenów i Manowara się zgodzę że basiści są nieprzeciętni, Simmons nieźle plumka ale nie powiedziałbym że jakiś wybitny muzyk (Lordi już zapewne przygotował na mnie jakąś pułapkę albo kota :P ) ja bym dorzucił jeszcze ś.p. Cliffa Burtona
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no basisci sa super i bardzo wazni..och szkoda ze naszego A.Sz nie ma juz
on dawl taki super klimat zespolowi.kurd bardzo go brak :( ale nie mozemy nic zrobic... a co do informacji o nim wiem tyle samo co wy szkoda ze nie wiemy nic wiecej...
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Ja chyba tak jak wszyscy nic nowego sie nie dowiedzialam, ani nic wiecej nie wiem na jego temat.
szymon_14

Post autor: szymon_14 »

Na pewno wiem, że żyje!!! :mruga: 8)
Awatar użytkownika
lunar_piano
I Believe
I Believe
Posty: 89
Rejestracja: 4 listopada 2006, o 15:35
Lokalizacja: ...

Post autor: lunar_piano »

Rokitka pisze:no basisci sa super i bardzo wazni..och szkoda ze naszego A.Sz nie ma juz
on dawl taki super klimat zespolowi.kurd bardzo go brak :( ale nie mozemy nic zrobic... a co do informacji o nim wiem tyle samo co wy szkoda ze nie wiemy nic wiecej...
Nie wiem czy był taki super. Z jakiegos powodu go wywalili. Ja wiem, że rozstali się z nim, bo złamał jakąś zasadę zespołu (podobno narzekał na resztę na łamach jakiejś gazety) i strasznie fałszował w studiu (co dało sie naprawic),a co gorsza na koncertach... :?:
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Post autor: piterskate »

Alec na pewno był lepiej zgrany z resztą zespołu i jednak bardziej energiczny bo Hugh już swoje lata ma. Może po prostu późnej zaczął się coś staczać czy coś i gorzej grał, natomiast wcześniej był świetny i nikt tego nie zaprzeczy.

A co do zauważalności basistów to zobacznie sobie Michaela Balzary(Flea) z red hot chilli peppers, tego człowieka nie da się nie zauważyć.
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alec John Such”